Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

Není to už zločin?

Nabídnout to za ty peníze??!

 

http://aukro.cz/item972239868_hodinky_znac...ofessional.html

 

To už není na zasmání!

 

Jedná se určitě o limitovanou edici Speedmasterů (v titulku inzerátu) s designem Seamasterů (ve skutečnosti na fotkách) :-D

 

Jen doufám, že to nějakej zoufalec nekoupí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to už zločin?

Nabídnout to za ty peníze??!

 

http://aukro.cz/item972239868_hodinky_znac...ofessional.html

 

To už není na zasmání!

 

zrovna dnes jsem na ne taky narazil, chtel jsem je dat sem s podobnym komentem, je to ryzi svinarna, za mrize s takovejma sracema co prodavaj smejd za omegy a za takovy prachy, naplacat jim otrnenou zeleznou tyci o ksicht!!!!!! :gun_bandana:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrovna dnes jsem na ne taky narazil, chtel jsem je dat sem s podobnym komentem, je to ryzi svinarna, za mrize s takovejma sracema co prodavaj smejd za omegy a za takovy prachy, naplacat jim otrnenou zeleznou tyci o ksicht!!!!!! :gun_bandana:

 

Prodávající, Jirince, jsem psal pro zajímavost mail s žádostí o ověření pravosti u hodináře. Odepsala mi že tam s nima zajde a pak mi to pošle. Tak že by ani nevěděla co prodává :whistling: ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodávající, Jirince, jsem psal pro zajímavost mail s žádostí o ověření pravosti u hodináře. Odepsala mi že tam s nima zajde a pak mi to pošle. Tak že by ani nevěděla co prodává :whistling: ?

A nebo tak jakoby zajde a pak Ti odepise, ze ji pravost potvrdili...

 

Vite, co me zdaleka nejvic vytaci na fejcich? To, ze kdyz chci najit na webu, jake chronografy se 7750 jsou na trhu a zadam do guugl.images 7750 chronograph, tak mi to vyplivne hromadu fiku od B po Daytony a pak jeste spoustu "hodinek" with chinese 7750... A to same se stane, kdyz se pokousim vyhledat info o ruznych dalsich hodinkach (delaji se fiky treba i Hamiltonu nebo vintage rolad). A prohrabat se tim balastem (ktery tvori 2/3 nalezeneho obsahu) je neuveritelna pruda... :thumbsdown_anim: Je to stejny jako treba se spamem. At mi klidne nabizeji modry pilule nebo cheap rolex, to je mi uplne fuk. Problem nastal, kdyz mi spamfiltr smazal z inboxu normalni email, ktery byl navic dost dulezity a ja ho pri rucni kontrole spamboxu prehledl, stejne jako, kdyz mi po odeslani emajlu prisla od mailserveru prijemce automaticka zprava, ze mejl byl smazan se statusem "message looks like a spam". Pak to prestava byt legrace a je to pruser!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.aukro.cz/item969500136_kapesni_...certifikat.html

 

S certifikátem pravosti kopie, namalovaným tourbillonem a dodatečné ciferníky a viditelná setrvačka svědčí o technické vytříbenosti...

 

Pokud se nepletu, tak nakladatelství Atlas mělo nějakou edici kopií starožitných kapesnách hodinek, toto bude patrně jedna z nich. Není to nic, co bych si kupoval, ale rozhodně se nejedná o fake, jelikož zde není uvedená značka, není to zase sni žádná hodinářská lahůdka, spíše hračka. Ale pokud někomu udělá za 200kč radost, proč ne... Je to ale kýčovité :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nepletu, tak nakladatelství Atlas mělo nějakou edici kopií starožitných kapesnách hodinek, toto bude patrně jedna z nich. Není to nic, co bych si kupoval, ale rozhodně se nejedná o fake, jelikož zde není uvedená značka, není to zase sni žádná hodinářská lahůdka, spíše hračka. Ale pokud někomu udělá za 200kč radost, proč ne... Je to ale kýčovité :thumbsdown_anim:

 

Nechtěl jsem říci, že je to fake, jen mi ten text přišel tak nějak zábavný. Ale přesně, pokud to udělá radost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ty sem fakt koukal s otevrenou pusou,to fakt nemuze myslet vazne

 

No, z těchto fotek nejsem schopen usoudit, jestli jsou, či nejsou pravé, vypadají dobře, ale takovýhle model jsem nikdy nikde neviděl. UŽ jen logicky, člověk, co by měl tenhle kousek doma by asi tušil, že nejsou za 20k...

Upraveno uživatelem volfda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, z těchto fotek nejsem schopen usoudit, jestli jsou, či nejsou pravé, vypadají dobře, ale takovýhle model jsem nikdy nikde neviděl. UŽ jen logicky, člověk, co by měl tenhle kousek doma by asi tušil, že nejsou za 20k...

 

Pardon, asi mi šly oči šejdrem, nebo co, ale není to zobrazení dne v týdnu nějaké divné? Nevím, jak přesně vypadá přechod dne v týdnu, ale i vzhledem k času a tomu, co je tam zobrazené se mi to nezdá...Že by fake?- patrně hloupá otázka -_-

Upraveno uživatelem volfda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...