Jump to content

Recommended Posts

• Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

SNK381. další malé pěkné pětky. už je mám delší dobu, ale k focení jsem se dostal až nyní. pouzdro a náramek shodný se SNK543, liší se jen v ciferníku. nějak mi ty malé pětky dávají větší smysl než pě

Něco pro nás,fanatické vyznavače pětek.Až na ten tah celkem povedené hodinky.SNK 357.

nevlastnim je, ale podle me jsou černé a lestene po krajích. Jde to videt z jine fotky. Me se libi a cena je takova, ze se daji koupit cestou z prace nebo i ze skoly

@cerven87 - strojek jsi měnil vlastnoručně? i safír?

jednou jsem s originálem neopatrně ťukl a zastavily se a nerozešly. Byly v záruce, tak mi v timestore vynadali, ale spravili gratis.

PS každé jiné hodinky mi ve tmě připadají jaksi malinkaté a skončím vždycky u těchto ;o)

před 23 hodinami, Datel napsal:

@cerven87 - strojek jsi měnil vlastnoručně? i safír?

jednou jsem s originálem neopatrně ťukl a zastavily se a nerozešly. Byly v záruce, tak mi v timestore vynadali, ale spravili gratis.

PS každé jiné hodinky mi ve tmě připadají jaksi malinkaté a skončím vždycky u těchto ;o)

Ano, obojí sám. Safír jsem sehnal na ebay, rozměr myslím 35x1,5. A stroj tamtéž😊 Ten se dá prohodit, jsou rozměrově stejné. Ale nepasuje hřídelka z původního, takže se musí vyšroubovat z korunky a do korunky našroubovat nová, která přijde s novým strojkem. A upravit délka.

před 40 minutami, cerven87 napsal:

Tak dík. Nevím jestli se na svou šikovnost budu až tak spoléhat. Když bude nejhůř, třeba by se dal Jeronimo zlomit, nemám to daleko... Ale jsi důkazem, že to jde. Taky bezva

před 25 minutami, Datel napsal:

Musíš mít na to sklíčko lis. Pak to jde vcelku dobře. Důležitý je ho prvně usadit a vyrovnat, aby "zapadlo" hezky rovnoměrně po celém obvodu😉 

Dnes tahle "Baby" Monstra. Jsou super, ale jsou větší, než Monstra. Tak mi k nim to baby moc nesedí😉  Kvůli tý velikosti (nebo spíš obvodu mého zápěstí) asi stejně půjdou dál...

FE6F404D-F5FE-4A1A-A5D1-469CDD7A5748.jpeg

před 18 hodinami, cerven87 napsal:

Musíš mít na to sklíčko lis. Pak to jde vcelku dobře. Důležitý je ho prvně usadit a vyrovnat, aby "zapadlo" hezky rovnoměrně po celém obvodu😉 

tak tím je to jasné, já nikdy pořádný lis neměl (ani ten vědecko fantastický "sci-fi lis"
tak v  nouzi si ho holt pronajmu i s obsluhou,

za bujarého mládí bych to zkusil obejít dvěma destičkami a Svěrákem,
ale tak bych mohl mít Smoljaka a zkazit to...

Pětky umí být elegantní

x53x9tE.jpg

Ale zblízka i pěkné hrubé

gMztFZQ.jpg

Ale jsou to pořád jen pětky, které nové stály málo přes dvojku, takže jim lecos jde odpustit

AHznGAb.jpg

A na "oblekovky" dokáží náramně svítit

75cLJq4.jpg

Při troše trpělivosti se lze dočkat i světelného meče

uLoZxxS.jpg