Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

před 15 minutami, Moty napsal:

Diky kluci, rozumim a diky, vubec sem to neznal, takze sem neumel logicky argumwntovat proc ano nebo ne

ještě jsem se poptal a zde je co funguje 

Český národní panel (narodnipanel.cz)

 

Sbírají se nějaké oplatky za výzkum. Ty se pak mění za to co je v nabídce (třeba si necháš poslat časopis).

Ale za mě - čas je hodně cenná komodita, takže když zabít čas, tak lépe něco přečíst a doplnit vzdělání (např.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Moty napsal:

Diky kluci, rozumim a diky, vubec sem to neznal, takze sem neumel logicky argumwntovat proc ano nebo ne

Člověk nemůže vědět všechno to je jasný, každopádně z toho plyne pozitivní věc a to, že se mladej přišel poradit s tátou, což si myslim, že neni vždy pravidlem a pak jsou z toho docela průsery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Strocek napsal:

Člověk nemůže vědět všechno to je jasný, každopádně z toho plyne pozitivní věc a to, že se mladej přišel poradit s tátou, což si myslim, že neni vždy pravidlem a pak jsou z toho docela průsery.

Jo, myslím, že máme dobrej vztah, taky mi to udělalo radost, že přišel a díky i vám všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci potřeboval bych nějaké boty na vodák ( rozumej do vody).  Všechno co jsem zkusil se mi vyzouvá, mám úzkou nohu a nizký nárt. Nějaké doporučení kde se podívat? Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Budou volby do EP. Mohu zakroužkovat dva kandidáty.

Mohu vybrat z jedné strany jednoho a ze druhé strany druhého - tedy volit preferenčně dvě osoby ?

Nebo se zde uplatní neplatnost hlasování, protože do úřední obálky vložím více hlasovacích lístků ? 

Jestli jsem to pochopil správně, mohu hlasovat jen po jednu stranu a kroužkovat pouze v rámci její kandidátky ?

Dík za názor 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, bohus76 napsal:

Kluci potřeboval bych nějaké boty na vodák ( rozumej do vody).  Všechno co jsem zkusil se mi vyzouvá, mám úzkou nohu a nizký nárt. Nějaké doporučení kde se podívat? Díky 

Keen newport H2

https://www.sportcyklo.cz/produkty/keen-newport-h2-man-magnetnasturtium-us-95/65621.html?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwpNuyBhCuARIsANJqL9PYmwhpy0vsgaTnpGvcuk8KMGRLqsaV7buTZ5gPsWyJtKmmrLHNIrUaAjBbEALw_wcB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, nosí vaše děti chytré hodinky? Potřeboval bych radu. Dcera (12) si chce nějaké koupit, ale nějak tápu. Má telefon Xiaomi redmi, tak něco kompatibilního...a preferuji kulatý, s možnosti volání, jestli to jde. Kdyby někdo měl nějaké zkušenosti, tak uvítám. Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Gustaf napsal:

Na S3 přešla manželka od Samsungu a hlavně kvůli mnohem delší výdrži baterky je happy. Akorát je to trochu konzerva, nevím jaké má holka zápěstí... myslím že 47mm. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, African napsal:

Na S3 přešla manželka od Samsungu a hlavně kvůli mnohem delší výdrži baterky je happy. Akorát je to trochu konzerva, nevím jaké má holka zápěstí... myslím že 47mm. 

No bude je muset někde zkusit...no je jí 12 let, takže žádnej Pepek námořník to není. Ale když jsem koukal na dětský, tak ty jsou jako až moc dětský....Ta výdrž baterie mě taky překvapila. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Gustaf napsal:

No bude je muset někde zkusit...no je jí 12 let, takže žádnej Pepek námořník to není. Ale když jsem koukal na dětský, tak ty jsou jako až moc dětský....Ta výdrž baterie mě taky překvapila. 

Ženě mé vydrží okolo pěti dní při běžném používání. Samsung ji vydržel den...Jak píšu, je spokojená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je. Jinak na tohle urcovani kytek, brouku a podobne vrele doporucuji apku inaturalist. Určuje z fotky a nasledne to vetsinou nekdo ze skilled user jeste reviduje. Je zdarma, bez reklam a v cestine. Plati se z grantu a od tebe dostavaji dalsi fotku do databaze a zaroven info o vyskytu druhu. Win win

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...