Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

:clap:  :guitar:

Ano, vim jak to s hodinkama chodi, ale G-Shocky budu nosit do roztrhani/rozpadnuti a ty Seiko jsem dostal od nasich k narozeni male, ty nemam v planu prodavat.

Hele, nech si je, co ty vis co bude za par let, zblaznis se, zacnes prodavat ci to bude sberatelsky zajimavej kus a s krabici se vzdy ceni vic. Moc mista to nezabere a kdyz uz nic jinyho, v krabicce od casii se dobre skladujou tuzkovy baterky nebo kdyz nekam cestujes, tak obvazy a prasky, takova KPZetka :-)), vlastni zkusenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, cucák.

Sice si pamatuju Tadu a Kibiho a doby kdy byl Millis, pardon, Princ Millis ještě Millisem, ale pořád vím o hodinkách velký kulový,

nicméně jsem tady s vámi rád parchanti. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj regl jsem se davno, ale moc jsem tu nechodil a obcas jen cetl a koukal a v hodinkach se stejne skoro vubec nevyznam  :lol2:

OK, krabicky si necham, a s tim pouzitim G-Shock pixly na baterky apod. je to dobry napad, na neco ji zuzitkuju at nelezi ladem... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemate nekdo tip na dobry venkovni nater na drevo? co jsem tak zjistoval, nazory se dost ruzni, jeden doporucuje olejovy lak, druhy zas vodou reditelny, jiny synteticky... chtel bych to nejlepsi, bez ohledu na cenu...

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemate nekdo tip na dobry venkovni nater na drevo? co jsem tak zjistoval, nazory se dost ruzni, jeden doporucuje olejovy lak, druhy zas vodou reditelny, jiny synteticky... chtel bych to nejlepsi, bez ohledu na cenu...

TIP!!! :)

 

před dvěma lety jsem si nechal doporučit vodou ředitelnou barvu od firmy CROWN https://www.crownpaints.co.uk/

 

natřel jsem s tím komplet zahradní domek (slunce, déšť, sníh, vlhkost) a drží to jak na podkladu tak i barevně

 

letos jsem s tím natřel i okna

 

vodou ředitelnou barvu jsem chtěl primárně kvůli smradu při aplikaci, kterej nemusím

 

u nás se to dá koupit třeba zde: http://www.probarvy.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

nemate nekdo tip na dobry venkovni nater na drevo? co jsem tak zjistoval, nazory se dost ruzni, jeden doporucuje olejovy lak, druhy zas vodou reditelny, jiny synteticky... chtel bych to nejlepsi, bez ohledu na cenu...

Mam, Herbol. Syntetika, vlastna skusenost, vydrz na exponovanych castiach domu (stit) zatial 10 rokov a stale velmi dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TIP!!! :)

 

před dvěma lety jsem si nechal doporučit vodou ředitelnou barvu od firmy CROWN https://www.crownpaints.co.uk/

 

natřel jsem s tím komplet zahradní domek (slunce, déšť, sníh, vlhkost) a drží to jak na podkladu tak i barevně

 

letos jsem s tím natřel i okna

 

vodou ředitelnou barvu jsem chtěl primárně kvůli smradu při aplikaci, kterej nemusím

 

u nás se to dá koupit třeba zde: http://www.probarvy.cz/

hele, ypo, barva ma pry smrdet, cim vic, tim vic drzi... :) .. ale nicmene diky za inspiraci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím bez komentářů že jsem debil.

Potřebuji prosím poradit jestli má smysl a případně jak řešit to, že jsem debil !

Na soukromé auto mi přišlo předvolání na městskou na Korunní, že jsem porušil  zákaz vjezdu všech motorových vozidel -B11v Klánovicích v ulici V Jehličnině 391.

Vím co jsme tam dělal, ale opravdu si nejsem jist, že bych toto udělal ( i když jistě udělal).

Předvolání mám až za dva týdny.

 

Děkuji za případné typy a rady do S.Z.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajed tam, rekni ze jsi debil, omluv se, zaplat petibabu pokutu a finito. Vsechno ostatni bude stat mnohem vic usili a nervu, i kdybys nakonec tu petibabu usetril...

 

Děkuji, ale já se bál  aby z toho nebyl nějaký extra průser.  Body mám všechny. prozatím. 

Teď jsem podle Google zjistil, že jsem vjel do zákazu, který není zákazem, jelikož 10 metrů za ním je vjezd na cvičák před kterým jsem parkoval. :-) Debil no. Schválně jsem to neudělal!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neni tam pro ten cvicak vyjimka? Za zakaz vjezdu snad ani nejsou body. Z toho zadnej velkej pruser byt nemuze...myslim :)

Na tom Google vidím fotografii takový ten půlený vjezd, tedy zákaz vjezdu pro auta i motorky. Vyjímku tam moc nevidím nikde napsanou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...