Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

V Korunní jsem měl na měšťáky vždycky kliku. Taky bych tam radši zajel. Často udělali jen ?ty ty ty? a odjížděl jsem i bez tý pokuty.

To já jsem s tím i počítal, že bych tam jel a nasypal si popel na hlavu. Vyhýbat se a oddalovat to není cesta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně, jeď tam a omluv se a že si uvědomuješ chybu atp....udělí bububu a odejdeš s domluvou. Takle jsem to taky jednou udělal, za vjetí do zákazu vjezdu u koupáku. Když jsem se vracel, už jsem tam měl lístek od policajtů. Dostavil jsem se na služebnu, dělal slušňáka a jak mě to mrzí, přiznal chybu...no a pustili mě bez pokuty :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně, jeď tam a omluv se a že si uvědomuješ chybu atp....udělí bububu a odejdeš s domluvou. Takle jsem to taky jednou udělal, za vjetí do zákazu vjezdu u koupáku. Když jsem se vracel, už jsem tam měl lístek od policajtů. Dostavil jsem se na služebnu, dělal slušňáka a jak mě to mrzí, přiznal chybu...no a pustili mě bez pokuty :-)

 

Diky, Slušnej jsem normálně.  Ale tam bude ještě víc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde je teraz ta skupina na cele s Dawe-om co by Ti vysvetlila ze nic nemas priznavat, nemas byt slusny, nic nezaplatit lebo ti nic nedokazu atd? Ich rada by sa zisla, mohla by Ti usetrit prachy.

Za mna: urcite tam ist a priznat, chybu si spravil, ak su normalny tak nezaplatis nic alebo mininum. Mam rovnaku skusenost z Prahy, a to som si myslel ze ma ako "cudzinca" osklbu. Nic z toho sa nestalo, s usmevom, vysvetlili sme si to a podakoval mi ze som prisiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eskimáku, uvědom si, že ty kurvy tady nejsou pro nás ale že sou tady jen a pouze proti nám. To žmoulání čepice s nadějí na úsměv vypatlanýho městskýho policajta mně přijde jako něco, co by mohlo výrazně narušit moji osobní integritu.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmizik: rozumiem preco moze dojst k takemu nazoru no ja moc negativnych skusenosti s akoukolvek policiou (ok, len s Rakuskou) nemam. Ani so straznikmi mestskymi. Robia svoju pracu, kazdy mame nejaku, ja som sa proste s nezmyselnou buzeraciou nestretol. A co sa snazim povedat je ze ked raz existuje znacka zakaz statia a ja tam zaparkujem a niejto na to pride ... co ches riesit? Urobil som chybu, zijem v state kde platia nejake pravidla a zijem tu pretoze ziadne lepsie miesto pre mna na svete zatial nepoznam (a to plati pre vsetkych co tu ziju, akokolvek si to zdovodnia) a ak pravidla porusim, predpokladam ze ma to bude nieco stat. Nebudem predsa zo seba robit blba a hrat sa na to ze to zaparkoval moj Afgansky kamarat, bavime sa prinajhorsom o par stovkach (Kc). A nikto tu nehovori o zmoulani cepice. Pridem, vysvetlim, vysvetlia oni, ano, uz tam znova nezastanem (takze to ma vychovnu funkciu) a mam lepsi den ze som s nejakym clovekom vysiel slusne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale hovno. Ma tam prijet a rict: ok, stal sem v zakazu krzeva sem chuj co si toho nevsim...moje chyba, podme to normalne vyresit. Zmoulani cepice je samosebou cipovina. Stejne jako kdyby tam vlitnul a rval, kterej debil se mi vychcal na auto a pri ty prilezitosti mi nandal pokutu, holoto zebracka ?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi tak teď  tomu nerozumím. Mám někoho zabít? Psa, člověka a nebo alespoň andulku ?

 

Jinak všem díky za rady, ale arogance netřeba, udělal jsem blbost a pojedu za ní zaplatit

 

Hele, a měl jsi to auto zamknuté? :lol2: :lol2: :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, neprošvih, já to jen nenahlásil. V úterý vodpoledne vyvážej popelnice, tak sem dopoledne vychytrale znovuvoblepil ledničku izolepou a vynesli sme ji ven. Pak sem si vomotal kolem hlavy košili, ledničku votevřel a obsah během ani né minuty naházel do připravenýho pytle rukama vomotanejma dalším pytlem.Docela se to scvrklo, bylo toho já nevím snad jen dvě tři kila a šup do tý popelnice. Do mražáku sem pak nalil 99% kyselinu voctovou, chvíli nechal působit a pak vylil na trávu. Asi tam už nikdy nic neporoste, je to nějaký žlutý. Mražák zejtra povezu na sběrnej dvůr ale hlídkujou tam cikáni, tak vo něj nejspíš budou jevit. No, v podstatě mnoho povyku pro nic ale dík všem za cenné rady a pohledy na problematiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...