Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Asi bych zavolal servis. Pokud se v tom neumis vrtat Ty. Prijde mi to, ze v urcitou dobu se zapne stejna cast programu, kuprikladu nejaky teply oplach a s tim spojene cerpadlo a ohrev a vypadne to. Obcas byva nekde tepelna ochrana, ktera to shodi. Ale to pak vetsinou nepokracuje v programu. Zavadu mas zjistenou pekne, s tim by si mel zkuseny servisak poradit. Pripadne muzes prubnout aspon zavolat na servisni stredisko a popsat zavadu nejakemu technikovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte prosím někdo zkušenost s vysavačem listí z Lídlu? Líbí se mi, že je na baterii, ale nejsem si jist, jestli si dokáže poradit i s mokrým nebo vlhkým listím? Nikde jsem nenašel žádné recenze.

https://www.lidl-shop.cz/Grizzly-Aku-vysavac-ALS-4025-Lion-vcetne-baterie-a-nabijecky/p100241024

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega ma z Lidlu aku pilu (retezovou) a aby se dostal k druhe baterce, koupil jeste nuzky na plot. Je to vcelku hobby, jak rikam "pro line lidi" :-). Vykon a vydrz nic moc, casto nabijet, takze u toho muzes porad odpocivat a popijet pifko, maje nohy na stole, nez se dobije aku :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za postřehy, asi musí člověk počítat s tím, že to nebude žádný zázrak. Na druhou stranu se mi jedná hlavně o listí před vchodem kde se točí vítr a každou chvíli je tam nafoukaná hromádka, kterou bych tím vycucnul. Tak uvidím. Ořešák tam nikde v blízkosti nemám. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to je primarne u domu, neni levnejsi reseni nejaky stary vetsi vysavac? Zrovna treba Lidl mel kdysi v nabidce vysavac "prumyslovy typ", za tasku hrusek. A ten stejny kolega, co ma ty aku veci z Lidlu (on ma obecne skoro vsecku elektroniku a naradi z Lidlu), jej uz par let pouziva na vysavani popela z krbovych kamen a obecne toho nejhrubsiho bordela. Pak jen vysype nadobu velikosti mensiho kbeliku a hotovo. A ten funguje dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak obyč vysavač je taky určitě řešení, ale z mého pohledu nepraktické a kabelové. Ten vysavač samo využiji i kolem domu a na malé zahrádce, ale jsou to kousky. I když obyč vysavač by se mi kolem domu, byť jen na malé kousky asi tahat nechtělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s Tebou, taky proto to řeším a uvažuji nad tím, jestli to má vůbec smysl. Otázkou zůstává, jaké je to praktičtější a trvanlivější řešení? Jasná volba by byla benzínový výkonný vysavač, ale na těch pár kousků mi to taky nedává smysl. Asi zůstanu u ručního "samosběru" do pytle. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, stejne to bylo s tou retezovkou. Po trech tydnech dopisovani s Lidl eshopem se zjistilo, ze nahradni aku nejde objednat. Ale byla shodna s aku nuzkam na zivy plot. Sice nuzky ma na prd, ale musel je koupit, at ma aspon jeden aku navrch.

A co se repase tyce, mas samozrejme pravdu, ze lze aku repasovat, cena jednoho Lion clanku 18650 taky neni uplna lace, takze se dostanes v materialu treba na 1,5-2 k. A ne kazdy si to umi udelat sam, tedy je potreba obcas pripocist praci.

Spise se snazime najit reseni, pro obcasne vysati mensiho mnozstvi listi pobliz domu. Aku je super technologie, ale osobne pro tohle vyuziti ji nevidim jako nejvodnejsi. To je ciste jen muj soukromy nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...