Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

dal bych si, ale mám strach z těch tekutin co se prodávají u márketů - kde kupujete burčák?

Domácí výroba, vyženil jsem dva vinohrady. No teda vyženil, spíše jsem vyhrál konkurz na zetě, který jako jediný dře ve vinohradu. Není to ale tak hrozné a výsledek stojí za to. Tedy snad :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem ve Vidni narazil na hospudku, kde tocej Starobrno. Takze jsem neodolal a jedno si dal (za 3,50 EUR :_)). Strejc u vycepu doceka koukal, kdyz jsem ho do sebe hodil asi za 5 minut a sel o dum dal. Spechal jsem totiz na recepci na radnici (mimochodem nadherne prostory) a tam se podavalo z alkoholickych napoju pouze vino. Jake, to nevim a takovy znalec, abych ho poznal podle chuti nejsem. Ted se tesim na rano, az si dam v kavarne na rohu horkou cokoladu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dal bych si, ale mám strach z těch tekutin co se prodávají u márketů - kde kupujete burčák?

Beru ho od kámoše - vinaře z Milotic u Kyjova. Zrovna se u něj chystám objednat letošní várku, tak kdybys měl zájem, dej vědět. Beru ho od něj už pár let a ohlasy od známých jsou víc než pozitivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti Kentkám,ale ty vážně té černé tekutině od Starbucks říkáš káva?

 

Jednoznačně ano :-) Jejich presso je neodolatelně silné :-) Střídám jejich různé druhy kávy s Jamaican Blue Mountain a skvěle se doplňují.

 

Ono záleží o jaké přípravě kávy mluvíš. Filtrovaná káva mi nechutná bez ohledu na řetězec (doma, Strabucks, Coffee Heaven). Ale presso mi chutná všude (doma z Jamaican Blue Mountain nebo káv ze Starbucks, připravené v řetězcích Starbucks i Coffee Heaven)

Upraveno uživatelem ¨safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...