Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Az zase budete mit nejakej sraz milovniku chronomagu, budete nejvice in nastoupite-li pred jednotku s touto chladnickou napoju:

http://cgi.ebay.com/PANERAI-COOLER-NEW_W0Q...1QQcmdZViewItem

 

Co pak budete pit je uplne jedno, uspech a respekt vzhledem k OP horecce zarucen ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YPO, ty taky hulíš Lucky Strike? :thumbsup_anim:

 

No já je ale pálim plnotučný. ;)

 

 

Plnotucny Luckies jsou dobry, problem ale je, pokud jich clovek da vecer na kalbe 40... tak rano ani nevim, jestli se zvladnu vubec nadechnout :D Z toho duvodu jsem si oblibil bily Davidoffky - normalne nekourim moc, ale obcas mam takovy rozpolozeni, ze v hospode nevzdrzim par minut bez cigara... a po Davidoffkach jsem rano OK ;)

 

 

Anyway, k tematu - TopTopic :)

 

A mam strasnou chut na nejaky bilz vino, ale zjistil jsem, ze tu nemam vuuuubec nic :(

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl jsem dnes v biopotravinách pro fairtrade kávu a oni ji zrovna doprodali. Tak jsem si koupil bylinkovej čajíček na kašl kašl, pár drobných mlsot a láhev kvasu. Dvoulitrovka s ruským mnichem na obalu a je to dost dobrý. Taková zajímavá přírodní limonáda. Až někdy nebudu vědět roupama coby tak to zkusím udělat, někde na netu jsem narazil na návod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dal bych si, ale mám strach z těch tekutin co se prodávají u márketů - kde kupujete burčák?

 

Od svého vinaře.

 

EDIT: bydlí ve stejné dědině, takže pokud by mi prodal nějaký patok, tak mu to půjdu omlátit o hlavu.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...