Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

YPO: to je plast ty lahve?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaka je? Ma smysl ji zkouset, nebo neprinasi nic extra oproti 10 a 1/4cask?

Je ok, mě chutná. Proti 1/4 nepřináší nic. Je spíše blíže k 10. Ale hlavně to není PX, kde ta mladina, ze které to kvůli rychlým ziskům míchají, bije do jazyka. Ale jak tu teď začínám své ubytovnové období, tak mi chutná všechno, co mě otupí. Na žádné velké hogo fogo someliérství se tu nehraje. Víno rioja z kanďáku a wizour z litého něčeho z IKEA. High life domečku v lepší čtvrti s rodinou kolem stolu vystřídal tvrdý real dělnické ubytovny. Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

YPO: to je plast ty lahve?

jasny ...... normalni petky ..... takovy jako lepsi petky nez ma konkurence ....... myslim ze se z nich delaj najky pro kosikare

 

no a vcera sem taky zjistil jakej sem pivni barbar pac furt chlastam tu podelanou plzen ...... zatim sem ochutnal dva vzorky z petek a tri vzorky z pulitru a vysal sem to jako vcela kytku ..... genijalni pivo

 

pravda je ze kdybych videl na hospode napis pivovar Lobec tak bych tam do vcerejska nestrcil ani spicku u boty ..... neska uz i patu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak za 4.44? to teda stoji, normalne to maju v "akcii" za 5.89, bezne zozenies po 7-8 eur... čo keď si pozriem taký JP Chenet franc. brandy XO za nejakych 10 ? v metre, tak uz vidim jednoznacne vyznam priplatit.. ale takto na dovolenke a  za takuto normlanu cenu sa da :)  

no stálo to 4.44?, za to čověk nemůže čekat nějaký extra kvalitní pití, ale pro fachmany dobrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...