Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Ještě k těm cenám. Pominu-li nabídku e-shopů, třeba Pampero Aniversario Reserva Exclusiva (objem 0,7 l) jsem v běžné kamenné prodejně pod cca 600 Kč ještě neviděl. V Albertu se obvykle pohybuje dokonce na úrovni cca 800 Kč. Na internetu je situace jiná. Dle Heureka.cz je k dnešku nejnižší nabídka za Pampero Aniversario Reserva Exclusiva 495 Kč, za Božkov Republica Reserva téhož objemu chtějí od 411 Kč. Pampero Aniversario je obecně považován za výborný produkt ve své kategorii (já říkám "vstup do vyšší dívčí"). Rum Božkov Republica Reserva mě ale mile překvapil. (...)

 

A jinak ano, chutě máme každý jiné, stejně tak představu o tom, jaká že například žena nám přijde krásná (přitažlivá) apod. Každý si musí najít to své, aby byl spokojen. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si nesouhlasit, na pití solidního lacinejsiho rumu nic nedustojnyho není. Ani na decce tuzemaku ne, vše záleží na situaci :)

To jsem nemyslel, v tomto souhlasim.

Ale zkus vypit flasku, ci dve? Na jednom skoleni tam nekdo prinesl basu tohodle extremu, 80% lidi blilo i druhy den odpoledne. Predesilam, ze 80% techto lidi piji vic, nez tady clenove na srazech. Rum jo, ale sklenku dve, na techniku, jinak hrozny. Zrovna ty, doktore, budes polemizovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ja vcera koupil v Alberu flasku Republicy reservy za 300 Kc. Kde prosim te maji Pampero, Plantatation atd. za 300 Kc? Hned bych si koupil do zasoby, ale mimo EU kvuli tomu nepoletim...

No, ale je to půllitr že... Takže za 420 kč sedmička... Pampero, plantation je na internetu kolem pětikila...

 

Ale beru, že na kamenný obchod je to slušný...

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vcera koupil v Alberu flasku Republicy reservy za 300 Kc. Kde prosim te maji Pampero, Plantatation atd. za 300 Kc? Hned bych si koupil do zasoby, ale mimo EU kvuli tomu nepoletim...

Plantation Gran.reservu mam na krame za 520,- 1L. Jestli chces klidne ti tu tvoji predzasobu vykryju :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jste někdo toto Diplomático? Mám zatím zkušenost s klasikami jako Reserva a Mantuano. Na tohle jsem narazila náhodou poprvé. Dokázali byste nějak přirovnat chuť? Chci ho kupovat jako dárek tátovi, a tohle by mohla být zajímavá novinka, protože to určitě taky ještě nezkoušel. Díky za tipy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky neodolal a koupil v Bille tu Republicu Reservu (RR). Oproti klasicke Republice Exclusive (btw, proc se zakladni verze jmenuje exclusive?) je opravdu lepsi, ale v porovnani s Pamperem Aniversariem (PA) zase lehce naopak.

 

Cili RR neni spatna, ale za cenu 420 Kc/0,7l, a to jeste v akci, mi to kvuli te stovce rozdilu proti tomu PA nestoji asi za to. Cena to holt zabiji, za 300 kila bych to bral, ale to je politika Bozkova, hraje si na top likerku, a pritom zije z podstaty - po tom, co je to pod Polakama, osekava suroviny jak to jen jde, a jak znamo, z h*vna bic neupletes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jste někdo toto Diplomático? Mám zatím zkušenost s klasikami jako Reserva a Mantuano. Na tohle jsem narazila náhodou poprvé. Dokázali byste nějak přirovnat chuť? Chci ho kupovat jako dárek tátovi, a tohle by mohla být zajímavá novinka, protože to určitě taky ještě nezkoušel. Díky za tipy :)

 

 

Bílý rum bych jako dárek asi nedával, raději něco, co zrálo v sudu déle. Sice je to blend až 6 let starých rumů, podstatné je to AŽ a pak že je to filtrované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se budeme muset shodnout, že se neshodneme. 100 lidí... ale stejně to nechápu :)

Mně to přijde být zvláštně umělý, taková spíš engineered chuť. Asi je to lepší než nerezerva, ale ověřovat to už nebudu. A těch 299 ve slevě není vůbec super deal, dyť to je jen za půllitr. 25ba62d1c8d05e5320d8654386215a60.jpg

Co takhle něco z Barbadosu ? Nedoslazovaný rum Doorlys 5yo anebo XO ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale stejne me fancinuje, ze prijde na trh novy rum a tolik lidi jde a koupi si ho. Tedy predpokladam, ze kdyz nekdo pise, ze to je sracka apod., tak vi o cem vubec pise a pil ho. Minimalne v tomhle je ta Republica zcela unikatni.

 

 

Rum Republica, nebo Prim Republika, vždyť je to jedno ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ho koupil taky jen ze zvedavosti, ale to asi vetsina. Kazdy den se tady pise, ze nekdo pil to nebo toto a prislo mu to dobry, ale ne kolem kazde lahve se rozvine tak rozsahla diskuse lidi, at uz spokojenych, mene spokojenych nebo hrube nespokojenych. To mi na tom prijde nejzajimavejsi. Asi je to dane postavenim Bozkova na ceskem trhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...