Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Pěkný. Já mám zásadní problém, že neumím malý pevný nože nosit. V kapse tlačí, překáží i na opasku, na krku mě to nebaví, v mošně nejsou po ruce. Jak se s tím vypořádáváte vy? 


Přesně tohle by mě taky zajímalo, jak je to s denním nošením…
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych zas potřeboval radu jak pohodlně nosit do kanclu motýla 🙂 Aspoň jsem si na něj ušil ze saffiano kůže nenápadný pouzdro. Btw. mám dneska chuť naučit se nějaký nový efektní trik, pro začátečníka. Aktuálně nejsložitější, co mi už jde, je y2k rollover, nějaký tip?

AD1C466A-65C6-423E-91CA-89A0752502A4.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé,

nemá tady náhodou někdo zkušenosti s broušením nožů Arkansas kámeny? Jde mi jednak o to, jestli vám běžně stačí na prvotní broušení (dejme tomu odstranění drobných zubů) nebo rovnou vzít nějakou syntetiku s hrubší zrnitostí? Případně zda někdo brousíte na sucho a když tak jestli nemáte nějaký tip na zdravotně nezávadný olej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mikov List ,na dlhú dobu vytlačil u mňa všetky zatváraky, aj keď som sa zase knim vrátil, mám ich veľa tak ich striedam. Je to jediný pevný nôž čo dokážem nosiť ako EDC, mám F1, Smersh3, Moru Clasic a ďalsie dva pevné nože, do lesa ok ,v meste tak do ruksaku.

IMG_20210827_065941.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@lukasb515 A co čekáš že Ti v kamenné prodejně řeknou hezkého? Dost možná to bude něco ve smyslu že "zakázková produkce vzniká na základě přímé dohody mezi výrobcem a zákazníkem, prodejce žijící z pultového prodeje z ní nemá ani prd - a tím pádem ji nemá ani důvod zprostředkovávat a za (de-facto nevratné) zakázkové kusy ručit" <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...