Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Maxi, proč nejedeš s prckama nějaké Řecko nebo Španělsko? Dvouletýho prcka bych do Tuniska nebral. My máme za sebou Mallorcu, Krétu, Zakynthos, všude pecka, letos nejedou kámoši s děckama, tak jsem vymyslel Menorcu Funtazii club, kde se ty děcka prý výborně vyblbnou, ale ke to myslím od čtyř let. Všude můžeš půjčit auto, bezpečno, spolehlivé jídlo. Tunis asi taky v pohodě, ale za mě pro starší děcka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za postřehy!

Nakonec jsem booknul to Karthago.

Uvidíme. Co uvidíme.

 

Afri, to jsme samozřejmě zkoušeli. Ale dostat se v těchto, a podobných destinacích, v rámci budgetu na něco rozumné se nesetkalo s úspěchem. Naopak. Řecko. Itálie. Španělsko. Chorvatsko. Naprosto out.

 

Jsem tady čistej oltskůl, bo sem žil v domnění, že 50 litrů nejni na dovolenou zrovna málo. Očividně je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Exotika a AI nejde uplne dohromady. Ja bych dal Seychely nebo Maurtius, tam muzes s deckama neco podniknout, Maledivy by je asi nudily. Karibik nevim, nebyl sem.

 

Mauricius uz bol 7x ( ale netvrdim ze v oktobri nebude 8x :D ), ale tento rok to chcelo s rodinkou zmenu ( 2 + 2 zlobci / 5r a necele 2r )...prelom juna/jula Seychelly, Constance Ephelia 5* 8dni/7noci, PP, vychytane letenky s Qatar biznis class z PRG, cena zatial vsetko dokopy 7,2k ?...za tu cenu som spokojny parchant

Upraveno uživatelem matt81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niekto v Qatar asi urobil preklep v systeme, asi tri dni sa dali kupit biz letenky PRG-DOH-SEZ a spat za necelych 1200e dospela osoba, potom to v promo akcii stuplo na cca 1600e co bola aj tak fajn cena :) ( teraz ich maju katarci za 2k )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za postřehy!

Nakonec jsem booknul to Karthago.

Uvidíme. Co uvidíme.

 

Afri, to jsme samozřejmě zkoušeli. Ale dostat se v těchto, a podobných destinacích, v rámci budgetu na něco rozumné se nesetkalo s úspěchem. Naopak. Řecko. Itálie. Španělsko. Chorvatsko. Naprosto out.

 

Jsem tady čistej oltskůl, bo sem žil v domnění, že 50 litrů nejni na dovolenou zrovna málo. Očividně je.

 

Musíš hledat a vše s velkým předstihem. My s dvouma capartama 4,8 vždycky do šesti pětek. Apartmán, do 100m moře, All inclusive, vyžití, a blízko centrum. To jsou moje podmínky a každý rok se vejdeme. Teď ta Mennorca už je tedy pryč co jsem kuokal, kupoval jsem to v listopadu. Jde to B) Pokud by jsi chtěl někdy autem Chorvatsko, tak mrkni na apartmány Soll Stela ISTRIE, jediný místo kde jsme byli dvakrát za sebou, pro prcky uplná špica....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nemáte někdo tip na ubytování v Bad Gasteinu (nebo v Bocksteinu) a v okolí Villachu pro šest lidí + kola na jednu noc? Booking apod. mám prolezlej, něco předvybraný, ale něco mně říká, že tam nemusí bejt všechno. Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A divis se? Promin, ale ty jsi obcas schopny napsat takove kraviny...dat sem vyblitek ze super.cz to je taky dalsi perlap. Vim, ze to ted vyzni asi hnusne, ale bohuzel, ono i dle reakci lidi vzdy je to celkem jasne, sorry.

 

Jo jinak plasty jsou globalni problem, ktery je uz uplne vsude, takze je uplne jedno, jestli Darinka leti na Bali, nebo Maledivy, nebo treba do prdele a jeste pak vyblije, ze nemusi zverejnovat, jak tam tuuuze moc uklizi, proto to da super.cz, to bych se fakt po... tvl ten typ cloveka, co nezna nic jinyho, nez resorty bude mudrovat, to me fakt bavi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri ja jsem naprosto v pohode.

Jen me štve že diky praci letos nemuzu nikam odcestovat jelikoz slovo zastup v praci je u nás sproste slovo... Predstava ze se vratim za 14 dni a otevru comp...to bych mohl rovnou skočit ze 3 patra... uz hledam zmenu v ramci firmy tak uvidime jak to celé dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kam by jsi lítal, vždyť je z Číňana všude rozlezlá ta sračka...mě osobně se nechce ani do Itálie za měsíc :-) Letos je to po dlouhých letech poprvé co nemám letenku do zámoří a vůbec, ale vůbec mě to nevadí. Jako že létání i pobyt na letištích miluji, mě by prostě ten pohled na stovky ksichtů v rouškách nedělal dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kam by jsi lítal, vždyť je z Číňana všude rozlezlá ta sračka...mě osobně se nechce ani do Itálie za měsíc :-) Letos je to po dlouhých letech poprvé co nemám letenku do zámoří a vůbec, ale vůbec mě to nevadí. Jako že létání i pobyt na letištích miluji, mě by prostě ten pohled na stovky ksichtů v rouškách nedělal dobře.

Rouška je tak dobrá na rýmu nebo chřipku, koronavirus to pustí jako vzduch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chteli jsme na Zanzibar coz je u Afriky. Je to otazka casu kdy se to dostane tam.

Zanzibar je pecka, plánujeme z manželkou že by jsme se tam vrátili možná už příští rok, ale je to bomba. Chtěl jsem ti poslat už i nějaké tipy na ubytování, ale nemůžu najít ani mapu, ani fotky, nic :-( Snad ale brzy najdu a dám vědět. Každopádně se připrav taky na bordel, přeci je to jenom plnokrevná Afrika....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soudruzi brutalne nestiham, ale potreboval bych na par dnu do tepla vypnout. Asii nestiham, limit tak 5 dnu, na dyl se neurvu, 25-30 C a idealne at tam neletim pul dne.

Napada me Oman, Saudi, a tydle klasicky destinace, ale mozna bych tentokrat zkusil Sardinku, cmoudi na Sicilii nebo neco takovyho? Za navrhy vrele diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...