Přejít na obsah

Prischerné fotky


prischera

Doporučené příspěvky

před 11 minutami, Roman-ZA napsal:

kde si ich kupoval a aka bola cena? 

Stačí číst .

prischera píše: Alpina má odstávku výroby, termín naskladnění neznámý. Ale pokud mám vážný zájem, dokážou mi stáhnout (Koscom) jeden kus od dealera z Polska.

(cena kolem 25.000 Kč.)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, bobi napsal:

Stačí číst .

prischera píše: Alpina má odstávku výroby, termín naskladnění neznámý. Ale pokud mám vážný zájem, dokážou mi stáhnout (Koscom) jeden kus od dealera z Polska.

(cena kolem 25.000 Kč.)

 

 

ked ja len obrazky pozeram ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou nádherné 😄

Když jsem začal pokukovat po pilotkách, sáhl jsem samozřejmě po 44, teď jsem zakoupil kvůli nositelnosti ke košili 42, a koukám, že 40 vypadá lépe. Menší už asi ne. Na korunku bych si asi zvykl, jen teď jsem s výškou na 9,5, ale ten milík by snad už takový problém být nemusel. Jakou máš ruku? a prosím, fotky na ruce. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové díky. Mám z nich radost a mám potřebu jí sdílet. K dotazům a poznámkám (ač byly částečně zodpovězené, díky bobi). Hodinky jsem kupoval přes Koscom, konečná cena je přesně 25990,- To že aktuálně nejsou, je myslím krátkodobý problém, řekl bych, že je to ten typ hodinek, které budou všude a bez obtíží sehnatelné. Origo řemen není překvapivě vůbec špatný, znám horší i z mnohem dražších hodinek. Jen já jsem na řemeny fakt magor a rozměru 20/18 tu mám k dispozici určitě více než dvacet různých variant, většinou od kluků co šijí. Ruku mám 16,5-17cm. Přidávám dvě fotky, jedna proběhla přes fórum, ale k recenzi logicky patří, druhá je jen testovací, jestli jim bude stařičký canvas od Zrna sedět. Zatím spíš myslím, že jo :). Jinak na druhé fotce jsem úmyslně nechal odraz světla ve sklíčku na ukázku modrého AR.

IMG_8482.jpg.7c6c71d1b3577edd7192191652244bf7.jpg

 

IMG_8641.jpg.6e13227f0809324a26aeeadbbffe7fa5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoji radost naprosto chápu, Kubo. Pilotky teda nikdy nebyly můj šálek kávy, ale jsou kousky, u kterých bych si dal říct. Alpinky se povedly a 40 mm je naprosto ideální rozměr. Vloni jsem kupoval Laco 39 mm a i to je na mou ruku 17,5 cm akorát. K tomu ty aplikované indexy a antireflex na sklíčku - skvělá kombinace. Gratuluju, užívej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace k novému kousku z mé oblíbené stáje :) Myslím, že poslední dobou se v Alpině celkem trefují, jelikož reinkarnují jeden model za druhým a zatím snad pokaždé to bylo velice povedené. Zrovna ty pilotky, které nyní mají ve dvou velikostech mi přijde jako vážně dobrý krok.

Jinak k tomu AR, mě přijde, že už to obecně nepíšou několik let, ale přitom je AR snad úplně na všech a mnohdy právě i oboustranný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jsou úplně skvělý. Mám to podobně jako kolegové, pilotky od Alpiny se mi vždycky líbily, jako takový mezistupeň mezi Archimede a IWC, ale jejich velikost pro mě byla inhibiční. To se teď obrátilo o 180°. Fakt moc povedený počin. A indexy jsou příjemně "jiný" a originální.

Už jsem byl skoro rozhodnutý pro Spirity, ale Alpina do toho s velice kompetitivně nastavenou cenovkou hodila vidle. Budu je muset v Koscomu položit vedle sebe a vyzkoušet, které sedí líp. To asi nakonec rozhodne.

Každopádně, prischero, kdybys je náhodou plánoval pustit, stavím se do řady! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...