Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Jak naprosto dokonale zabít potápky a tedy jejich určení? Dát je na kůži, protože pak se vodě obloukem vyhýbám, ale co na tom, holt některým potápkám ty kožky sluší, tak co nadělám, stejně mám do vody jiné hodinky :)

 

post-25778-0-46791900-1491839420_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Za minulý rok jsem nakoupil jsem nějaké řemenivo na moony, tak ho budu průběžně zkoušet i na GMTčkách. Dneska Campagnolo Canvas, béžová verze. Řemen zvládá i vodu a rychle schne. Navrch cordura, vespod světlá kožka. Skvěle sedí na ruce od prvního dne a ke sv?tlejm hadrům mi přijde fajn...

 

post-30813-0-70690400-1499624606.jpg

 

post-30813-0-79258400-1499624670.jpg

 

post-30813-0-48227400-1499624684.jpg

 

post-30813-0-19626400-1499624701.jpg

 

post-30813-0-87308500-1499624731.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypada uzasne chlape, paradicka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se stále zmiňuje že potápky na kůži ne.  Ale  i toto je historicky celkem mimo.  Kůže se správnou úpravou vodu i tu slanou vydrží.

Ocel je ovšem taková sportovnější.

Já si třeba na potápkách máchám žraloka bez újmy.  Ale v moři jsem přezul na ocel.  Sladká voda a kůže je mýtus že nevydrží.  Dobře navoskovaná jo.

Spíš bych řekl, že je to móda.  Jako kluk byly hodinky jen manuální a do vody nee. Ti co měly něco lepšího,  nedejbože ze švýcar,  to nosili na tahu a vody se nebáli.  Stejně řemeny měním podle oblečení,  a tak to klidně i vymáchám.

Jo a etalon je vlastně panerai.  Tam byl použit řemen se zláštní úpravou, aby snesl slanou vodu.  Dodnes jsem to neviděl na oceli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si vzpomínám, filozofický i praktický aspekt kombinace potápek a kožených řemenů se řešil na prvnich deseti stránkách vlákna a skončilo to moudrým příměřím :D

Ale,  moje chyba.  Sem včera mlsal rum.  Ráno mi doťuklo,  že v tomhle lese jsem už byl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

...takyto remen zhanam.....aky to je prosim a odkial?...dik

 

bohužel nevím, nějaký noname, žádný nápis vyražený nemá - jeden z prvních, co jsem kdysi tady na fóru pořídil... a je to nezmar, ale kdybys mne zabil, už nevím od koho  

:guiltysmiley:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...