Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

Dobrejch trekovejch bot je spousta. Každý má nějakou top značku. Já nedám dopustit na německý Meindl. Manželka má asi 6 let Colorado lady a jsou pořád jako nové.

Já mám od nich už podruhé Island Pro. Vždy vydržely cca 7 let bez oprav a pak ještě je nosím přibližně 3 roky kolem baráku na práci. Letos je koupím znovu. Teď mají označeni Island MFS Active.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Přesně a je stále lepší se trošku sklouznout, než aby ti v půlce výletu praskla podrážka a začla se ti do bot cpát voda, třeba jako u mých Asolo. Mimochodem s touto značkou mám jen ty nejhorší zkušenosti, nebrat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nemůžeš říct hned? :-) V tom ti moc nepomůžu protože posledních pár let jedu také Salewu, sice ta bota nevydrží víc jak dva roky ale jak říkáš, je nesmírně komfortní, proto se k ní vždycky vrátím. Mrkněte možná po Salomonech, kamarádi o nich mluví v dobrém....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsme se ženou měnili sestavu trekových bot a momentálně u nás frčí Zamberlan, nízké i vysoké a velká spokojenost.

Pak mám ještě zkušenost Garmont Nebraska do horších podmínek a taktéž slouží více než dobře.

 

Ale jak už zaznělo, každý si musí najít tu svoji značku. Mně například vůbec nesedí Meindl, La Sportiva a Salewa.

 

Pak ještě obecně mám dobré mínění o botech Lowa. 

 

A dřív jsem rád nosil Reichle, i když tady ta značka asi moc nefrčela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bratr jede už řadu let Meindl (teď Makalu), já zas Lowa (na hory Tibet GTX, do menšího terénu Renegade Mid, na potulku pak nízké Renegade Lo). Oba jsme spokojeni ? jako bratři Dasslerové :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravě že jsem je nadhodil AKU jako univerzálky, nejsou těžké, jsou pohodlné a hlavně dobře větrají, holky nemají rády smradlavé nohy jako my chlapci  :punk: Ba naopak se mi zdá úplně zbytečný pro občasné trajdání po chodníku Meindl, sice super perfektní bota, ale už opravdu pro trochu serióznější chození. 

 

To Z.Paul: Od La Sportivy mám Evo již pár let a ta bota je opravdu výborná, takže kdyby se někdo chystal trochu výš, Hudy ji má teď za super price, já dával desítku  :whistling:

http://www.hudy.cz/obuv/la-sportiva-nepal-evo-gtx,115-yellow.html

 

 

Afri,tohle jsou paradni boty,ale do Tater a na obcasnou chuzi si myslim,ze az zbytecne nadstandartni. Klonil bych se k navrhu predtim- kozene kotnickove s gtx.

 

post-364-0-50437400-1452587226_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám asi dva roky na takové to chození po "horách", spíš tedy lesem než kamením, tyhle Inov8 Roclite 400GTX a jsem s nima maximálně spokojený. Ale nechodím nic dlouhodobého nebo nějakým těžkým terénem, prostě turistika.

 

168086.jpg

Upraveno uživatelem pebe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...