Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

před 41 minutami, Tondaa73 napsal:

Voni tam maj jenom tu klaku s dechovou sekcí, ne?

Maroshuv dotaz jsem si původně vyložil stejně, proto mě to fakt rozesmálo. Pak jsem ale pochopil, že myslí jen nás, místní přispěvovatele :-)). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, uff napsal:

Nebudete verit, ale jednoho nejmenovaneho clena z fora fakt znam

@viking: Neboj, v kuloarech se jedna jen o jednom sestupujicim...

Jojo, o tom nesestupu Starky a Brna jsem taky slyšel, ten duvod- zrušeni nadstavby, bych bral, ale Příbram tam fakt nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Jojo, o tom nesestupu Starky a Brna jsem taky slyšel, ten duvod- zrušeni nadstavby, bych bral, ale Příbram tam fakt nechci.

Jestli je to pravda, tak ať táhne Příbram dolů a vezmou 3 týmy z druhé ligy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, guzmic napsal:

Jestli je to pravda, tak ať táhne Příbram dolů a vezmou 3 týmy z druhé ligy.

Rozumnej argument, ale - stadion nemá nikdo z nich ( což by problém nebyl viz. Pardubky ), ale - Líšeň jede v poloprofi režimu, Prostějov též, Žižkovu hrozí úplné odebrání licence, v UNL nejsou prachy ani na druhou ligu a takhle můžu pokračovat dál. Takže by Příbram zůstala :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem měl čas a konečně zkoukl naší nominaci na ME a nějak jsem úplně nepochopil nominaci toho třetího golmana. Doteď jsem si myslel, že je to nějakej nadějnej mladíček a ono je mu 29, dle mého žádnej zázrak ( a to nejen ve světle těch minel z poslední doby, ale celkově). Nějak jsem si myslel, že na post trojky vezmu něco s větší perspektivou ( třeba mě tu někdo z Olomouce vyvede z omylu ). Trošku mě do toho leze ta informace, že ho Trpiš chce do Slávie za Koláře. Jinak se mi ta nominace v rovině rozumu jeví jako jediná možná :-).

Co myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za úkrok bokem. Dneska mi máti při debordelizaci sklepa předala relikvie z doby, kdy nám to kopalo🙂.  Hlavně ty poháry, to byla paráda. 
Ještě tenkrát Bayer Leverkusen a slavné remízy s Manchesterem Utd. Já smrkáč na Julisce oči navrch hlavy.

3798014E-E9D8-4EE7-8915-A7AFD86F3CA1.jpeg.c130fe5ec4a4f517a969a5cd67c6f0f5.jpegC465317D-05B1-4527-8367-100B161D769B.jpeg.3f4deaa64fc953479af89eb9b33d393a.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 40 minutami, wizard-ov napsal:

no tvl !!! to byl gól roku !

tvl... teď to vidím, krása a nádhera.

jo a jak v hokeji dnes jsem nečuměl a vyhrajeme ..... takže se asi na celé ME vyseru 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, guzmic napsal:

tvl... teď to vidím, krása a nádhera.

jo a jak v hokeji dnes jsem nečuměl a vyhrajeme ..... takže se asi na celé ME vyseru 🙂

Super nápad, jsem rád, žes na to přišel sám :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...