Přejít na obsah

Damasko tah


lolohh

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 191
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Micey hovadiny neplete, v logice věci by hodinky od D měly být co nejvíc flexibilně akční a motýlovka bez mikroregulace tomu zadání prostě nevyhovuje. Jasně, je to hezký, odolný, dá se s tím žít, ale ideální řešení to prostě z tool hlediska není.
Taky pletu hovadiny?
Vůbec ne, to dává smysl a souhlasím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem s tím tahem ze začátku taky bojoval a dokonce jsem z Chronoshopu dodatečně objednával půldílky. Nakonec jsem to vyladil ke spokojenosti a ta "bezsponovost" se mi na tom právěže líbila. Na rozepánání jsem si musel nacvičit grif, abych to jednak nerval a druhak si o hrany nezmrzačil prsty. To se taky povedlo. Naštěstí je moje ruka kost a kůže, tak nemá přes den moc co měnit objem. Mikroregulaci u jinejch hodinek využávám hodně zřídka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, rozepínání té spony byl zpočátku oříšek i pro mě. Pořád se mi to nedařilo a už jsem měl olámané nehty. Musel jsem napsat do Damaska, jak na to, abych ty hodinky dostal z ruky. Ještě, že zareagovali téměř obratem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, siwi napsal:

Jo, rozepínání té spony byl zpočátku oříšek i pro mě. Pořád se mi to nedařilo a už jsem měl olámané nehty. Musel jsem napsat do Damaska, jak na to, abych ty hodinky dostal z ruky. Ještě, že zareagovali téměř obratem :D

:thumbsup_anim: teďs mě dostal!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Teďkonc sem měl konečně tu čest s timdle výkřikem techniky a vlastně mě to štvalo míň, než jsem čekal. Působí fakt solidně, cvaknutí je uspokojivý a velmi solidní, šroubky a zpracování je celkem bez kompromisů.. byť je to všechno takový nepřátelsky ostrý. Vtipný bylo když jsem ho poprvé sundaval, jako že mi vystřelí stěžejka sem zvyklej, ale že mi vystřelí kus stěžejky, pérko a další kus stěžejky, to sem nečekal:)

 Úprava dýlky je zábavná.. nejdřív si člověk zanadává, když pochopí systém, je to vlastně docela hezký, si s tim pohrát, nakombinovat si ty různý články, dávat bacha jak je přesně klást.. vlastně dobrý. A velmi oceňuju hned dva torxy v balení.

 Co mě nejvíc nemile překvapilo, že jsem neznámo kde ztratil dva šroubky, prostě se vyšroubovaly. Neutahoval jsem to na krev, tak normálně, ale vzhledem k tomu, že už jich pár chybělo, asi nejsem první.

 No a tim se dostávám k tomu, proč to sem vůbec píšu - ptal jsem se Isabelly (už ne Damasková, ale Morellová:)) jak moc maj ty šroubky jako náhradní díl - a maj, za 18 EUR s poštou pošlou 6 kousků. Tak kdyby to jako někoho zajímalo.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...