Přejít na obsah

Jaké Tudory máte právě na ruce?


ABCDE

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Postal80 napsal:

Ahoj. Ja osobne mam mensi zapesti ( asi 17 ) a sedime mi pocitove i vizualne mensi hodinky. Treba 58 jsou pecka, nebo moje BB41 - luxus. Tady u Pelagosu, dve veci ; diky tvaru pouzdra a luxusnimu tahu se spickovou regulaci / to se musi fakt ukazat a vyzkouset - vcetne te pruziny / sedi jako hrnec na prdel. Spona 3 moznosti nastaveni + pruzina hadam + dalsi dva cm.. Ta druha vec ne kterou jsi se me ptal ; jak pisu, mam mensi ruku a spoustu velkych potapek🤣, tady kdyz opru zapesti do 90stupnu nic neryje, nic netlaci. Nijak nevadi ani nezavazi a i diky ni jsou SUPERpohodlne. I pri velikosti 42.

 Jinak jedny z mala kde jsem nebral modre.. Libi se mi to stridani cerneho a cerveneho data, zazloutle vintage indexy, cerveny napis modelu a spol. Jsou jine:notworthy:a pro me bozi!! Rad ukazu:cheers:

Takže na tyhle Pelagosy jsi čekal! Já myslel, že tu budou další modrásci. Tak to budu asi nakonec časemzachraňovat já :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Radik napsal:

Takže na tyhle Pelagosy jsi čekal! Já myslel, že tu budou další modrásci. Tak to budu asi nakonec časemzachraňovat já :D

Nenasazuj  mi brouka do hlavy :-))), cca 3 měsíce mi trvalo rozhodnout se, jakou barvu bych měl upřednostnit a teď abych přemýšlel znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radik napsal:

Takže na tyhle Pelagosy jsi čekal! Já myslel, že tu budou další modrásci. Tak to budu asi nakonec časemzachraňovat já :D

🤣neboj 58 budou zase modry - nemuzu te v tom nechat.. Ale Bondovky mam taky cerne - ty mas modre, taky? Nepletu se? :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

Nenasazuj  mi brouka do hlavy :-))), cca 3 měsíce mi trvalo rozhodnout se, jakou barvu bych měl upřednostnit a teď abych přemýšlel znovu.

Barevný Pelagosy jsou jen jedny! :D

 

před 17 minutami, Postal80 napsal:

🤣neboj 58 budou zase modry - nemuzu te v tom nechat.. Ale Bondovky mam taky cerne - ty mas modre, taky? Nepletu se? :cheers:

Jojo, cokoliv modrýho, to je moje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Postal80 napsal:

:notworthy:ted s nima nedam chvili pokoj. Mam z nich velkou radost

Se vůbec nedivím. Ze všech Pelagosů mi tohle přijde jako nejlepší barevná kombinace. Kdyby existovaly v pravostranném provedení, tak bych do nich šel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Tenglis napsal:

Se vůbec nedivím. Ze všech Pelagosů mi tohle přijde jako nejlepší barevná kombinace. Kdyby existovaly v pravostranném provedení, tak bych do nich šel...

Děkuji, tak je to aspoň něco jiného. Mně to nevadí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 10. 2020 v 15:52, balonovy.letc napsal:

 

Právě, že jsem měl na mysli mikroregulaci. Když jsem hodinky zkoušel, tak tah na mne působil jako základní tah na Seiko - proto mne zajímal názor z dlouhodobého hlediska nošení a používání. Na BB steel se mi líbí, že z pohledové strany nejsou jak na pouzdru, tak tahu leštěný, tudíž by nemusely tak trpět na mikrovlásečnice. Co se mi na nich dál líbí je jejich čitelnost. A navíc - z mého pohledu - mají lehké DNA Explorer II (bez GMT) což při zhoršeném zraku může být komplikace při odečítání času. 

Mohl by ses o nich IzTaPo ještě trochu rozepsat, prosím?  

Mám Black Baye s Etou před faceliftem. Tah je super i po 3 letech denního nošení. Minimální vůle, správný pocit cvaknutí při zapnutí, netahá za chlupy, super. Akorát mi před rokem a půl praskla jedna osička článku, naštěstí mi hodiny nespadly z ruky na zem. Ale v dané cenové relaci fakt lepší tah nenajdeš (můj subjektivní pocit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...