Přejít na obsah

Jaké Tudory máte právě na ruce?


ABCDE

Doporučené příspěvky

Tak jsem byl po delsi dobe u naseho teplickeho hodinare .. nejake "vesele" historky jsem tu uz o nich daval..

 

Protoze muj objednany Bergeon stale nedorazil a Tudorky nemaj vrtane nozky jako moje starsi Seika, tak ze si radsi necham sundat kuzi a nasadit ten latkovy strap prave u hodinare.. Na moji uvodni otazku, jestli nahodou neprodavaji hodinarske sroubovacky mi odvetili, ze jako proc.. Ze kdo by si to kupoval, kdyz na to přece staci nuz... Tak jsem se lehce opotil pri predstave poskrabanych nozek, ale nevzdal jsem to... Po docela dlouhe dobe mi je prinesli se slovy "ten kus hadru vam moc nevydrzi", a tak jsem pobavene pokyval hlavou a mazal do prace... Cely den jsem si pochvaloval, jak je to fajnovy strap a az ted vecer si vsiml, ze to mam nejak navolno... Jaksi neprokoukli specialitu Tudoru a nasadili mi to mimo stezejky .. :-)

 

post-15480-1456776568,83.jpg

 

Klasicke Nato jsem mel jen jednou kdysi davno a zatim moje jednodenní zkusenost je dost dobra, asi to tak ted budu mit dlouho, se mi to snad libi vic nez ta kuze :-)

post-15480-1456776960,22.jpg

 

Na zaver par obrazku z francouzske manufaktury, kde delaji krome strapu pro Rolex i veci pro Vatikan.. Tak snad to bude drzet stejne pevne jako jejich vira... A blaznivym hodinarum navzdory... :-)

 

http://www.watchesbysjx.com/2015/08/explaining-how-tudors-fabric-nato.html

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

petr_cha: Petře, dej pak vědět tvé dojmy ze strapu. Já, jak víš, jsem se opakovaně odhodlával k jeho nasazení, ale nakonec jsem se nikdy nerozhoupal, a tak mám zkušenost jen s kůží.

Ten strap je nejlepší co jsem kdy měl na ruce, nazvat to NATem by byla urážka, opravdu bys ho měl zkusit, je těžké ho pak sundavat jak je skvělý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja byl Nato strapem zatim nepolibeny, respektive kdysi davno jsem jeden mel, nejakej obycejnej reklamni, co jsem dostal k nejake dodavce a ty Seika, na kterych jsem ho zkusil, jsem kratce nato prodal... Za sebe zatim muzu rict, ze parada... Lehkej, pevnej a krasne obepne moji ruku (hubenej lovecak) a je dost navykovej... k temhle hodinkam proste sedne... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...