Přejít na obsah

-2 /+ 2


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Presnost 116710 LN - naposled jsem je naridil na presny cas v 2014 pri prechodu na letni cas. Od te doby se ani jednou nezastavily a jeste pred dvema dny byly + 3.5 min. Kazdy den byly na ruce min. 16 hodin. Bezely by bez nastavovani dale, ale musely do servisu. To je uz ale jiny pribeh. 

At vam ty vase slapou take tak. :-)

+ 3,5min za den, nebo +3,5min od 2014? a tos neprerizoval zimni/letni cas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Nevím jak kdo, ale já teda hodinky nevydržím nosit ani celej jeden den - drahá polovička jinak v noci omítá plnit manželské povinnosti...  :lol2:

...no a ráno to dilema "které si vybrat?" začíná nanovo, že prej u winderu vypadám jak kdybych byl zase v hodinářství a dělal u pultu drahoty  :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Šest let je relativně dost krátká doba na závadu hodinek, obzvlášť Rolexek. Osobně očekávám daleko vyšší výkon, ale na druhou stranu stát se to může, no stres :-) Leštit je nebudou pokud jsi si tak přál, neboj se nic. Dej pak prosím vědět, co tam bylo špatně, co všechno na hodinkách udělali, co to stálo a samozřejmě jak jsi byl spokojen, zajímá mě to. Děkuji :-)

Vcera jsem si "dží-em-tý mástra"  :lol: ze servisu vyzvedl. Celkem jsem cekal osm tydnu, coz je normalni cekaci doba. Behem teto doby jsem zazil ve Stepanske milou a docela nezvyklou zkusenost. 

Zda se - zatim, ze je vse v poradku vcetne regulace chodu stroje; ale nejakou dobu to budu sledovat. Nepribyly zadne dalsi sramy ani na pouzdru, ani na naramku. Mozna se podivujete, proc se o takove samozrejmosti zminuju, ale... Pred par roky u Dusaka dokazali na vnitrni strane naramku (u Omega Double Eagle) udelat hodne velky vryp pri vymene baterie a aby toho nebylo za tech sest stovek malo, jeste nasadili blbe vicko (o tom jsem tady nekde psal). Jsou proste hodinari a Hodinari. 

Nevim, jestli by nebylo proti pravidlum fora uvadet cenu servisu. Co vsechno menili? Podivejte se sami. 

post-2701-0-79531900-1470221951_thumb.jpg

Upraveno uživatelem ZdenekP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě by to zajímalo co to stojí. Nechápu jen proč toho měnili tolik.  Ty těsnění pochopím,  ale korunka a pero?

Jako co to má společnýho s rotorem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ten bazmek s o krouzkama chápu,  ale měnit ten čudlík co je nasazenej na hřídeli mi přijde jako umělé tahání z lidí peněz.

To jako abychom ukázali že něco děláme.

Mě při přetěsnění a ano nebyly to rolády,  vyměnili jen o kroužky.  Prostě nevěřím tomu že se to tak rychle ožvejká.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem si "dží-em-tý mástra"  :lol: ze servisu vyzvedl. Celkem jsem cekal osm tydnu, coz je normalni cekaci doba. Behem teto doby jsem zazil ve Stepanske milou a docela nezvyklou zkusenost. 

Zda se - zatim, ze je vse v poradku vcetne regulace chodu stroje; ale nejakou dobu to budu sledovat. Nepribyly zadne dalsi sramy ani na pouzdru, ani na naramku. Mozna se podivujete, proc se o takove samozrejmosti zminuju, ale... Pred par roky u Dusaka dokazali na vnitrni strane naramku (u Omega Double Eagle) udelat hodne velky vryp pri vymene baterie a aby toho nebylo za tech sest stovek malo, jeste nasadili blbe vicko (o tom jsem tady nekde psal). Jsou proste hodinari a Hodinari. 

Nevim, jestli by nebylo proti pravidlum fora uvadet cenu servisu. Co vsechno menili? Podivejte se sami. 

Me u Bechyne skrabli pri generalni oprave na 14060 cifr. U Dusaka zatim vse OK. Je to taky o stesti a o tom, kdo to tam vezme do pracek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me u Bechyne skrabli pri generalni oprave na 14060 cifr. 

 Tak to jiste nase... 

 

 

Díky za odpověď, takže diagnóza prasklé natahovací pero? Cena by mě také zajímala, prý Rolex servis je za tašku hrušek, tak jsem zvědav :-)

 

 

Nectete pozorne, panove. Diagnosa byla: vadny pin rotoru. Na fotce je to ten nejmensi bazmek. Pero a ty ostatni veci se meni pri kazdem celkovem servisu bez ohledu na to, jak funguji. Presne podle te brozurky od Rolexu.

 

Ted ta cena. Trochu si zapocitejte. Ciselnou hodnotu souctu uhlu trojuhelniku ve stupnich vynasobte jednou a jednou ctvrtinou. Z vysledku udelejte druhou odmocninu a tu nasobte 103. Kdyz k tomu pak pripoctete "petku", vite, kolik presne za servis vysolil. 

Upraveno uživatelem ZdenekP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...