Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Ahoj,

byli by ti u kterých k tomu došlo ochotní zde napsat důvod proč k tomu došlo? Myslím pouze heslovitě. Vím že je to komplexnější, ale někteří to mají za sebou již docela dlouho na to, by to byli schopni shrnou do max. jedné věty. Děkuji předem

Chyba je vždy na obou stranách, jak na straně manželky, tak i tchýně.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vidím problém v dětech, když jsou malé a žena na mateřské. Z manželek se stane matka a pro chlapa už není místo. Mám to doma, dvě děti 6 a 3 a manželka, už pomale vypouštěla mě jako manžela, říká že by chtěla, ale nemá na mě čas a náladu. Po té co jsme si promluvili, tak je to lepší a bude to ještě lepší. Ve vztahu je nejdůležitější komunikace, ale někdy je už pozdě, když ji někdo jinej pochválí svetr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem taky doma s dětma. Cejtim se fajn.  Myslím ,že to není tak dramatický starat se o vlastní děti. Občas na ní spustim ty jejich hlášky- sem furt sama ,ty nevíš jaký to je ......    Zároveň sleduji nepěkný změny na choti. Čekám ,kdy mě řekne ,,neživíš tak nepřepínej".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No my byli spolu dost dlouho, kolem 16 let. Láska dávno vyprchala a přišlo úplný odcizení. V podstatě jsme nežili spolu, ale vedle sebe. Ani jsme se nehádali, neměli jsme si co říct. No a pak si našla šamstra, já na to přišel a smyčec.

No a prerazils ho, samstra?.. nebo jsi si uvedomele rek, neklapalo nam to, mel jsem se vic starat, necham to bejt? ... Ja ho prerazit chtel, kdyz jsem na to prisel, ale von mel o 20 kilo vic nez ja.. tak jsem jen drzkoval.. :-o
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak by si sa nahodou ocitol na vychode, daj vediet , skočíme na jedno , opečieme daco, mame voľnú izbu, pokecame. Bol by som len rad. Moto este zial nie je.

No na děti bych to neviděl. Znám případy kdy děti jsou již odrostlé ale manželé k sobě mají dál než dřív. Jsou i ženy co na děti žárlí o manželovu pozornost.

Upraveno uživatelem gerhard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děláte si z toho srandu, ale jak dojde na věc, tak to taková sranda není a to pominu nějaké majetky  . . . . . . Já jsem přes rok s manželkou od sebe (rozvedený od září) a pořád jsem se z toho úplně nevzpamatoval. Naštěstí jsme se o synovi domluvili a máme ho téměř 50/50 a bere to (syn) úplně v pohodě. Nicméně rodina je pryč a to ničím nenahradíš . . . . . . Vždy za to můžou oba dva. Já jsem se rozvádět nechtěl, nicméně se mi už nepodařilo manželku přesvědčit . . . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem sám cca dva měsíce, po 18 letech.

 

Po porodu (dvojčata) to byla hrůza, manželka nestíhala, měla práškama rozhozený hormony a první dva roky byly strašný, já navíc věčně v práci. Před cca dvěma lety, kdy bylo dětem 7, se to otočilo a já zažíval nejšťastnější období vztahu. Než jsem jí nachytal u nejlepšího kámoše... Prý si chtěla dokázat, že ve 40 ještě není "na odpis" a lákalo jí "dobrodružství", zkusit si ho. Kámoš byl sám, známý svou zálibou v zadaných ženách (už rozjebal více párů), navíc "uměl naslouchat" a tak to s ním zkusila, přišlo jí to s nim nejjednodušší...

 

Já jsem z toho dost špatnej, aspoň že máme střídavou péči na děti. Ale od ledna jsem doma na nemocenský s nohou plnou železa a s prací to nevypadá nijak růžově, zřejmě konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a prerazils ho, samstra?.. nebo jsi si uvedomele rek, neklapalo nam to, mel jsem se vic starat, necham to bejt? ... Ja ho prerazit chtel, kdyz jsem na to prisel, ale von mel o 20 kilo vic nez ja.. tak jsem jen drzkoval.. :-o

Nikde jsem ho nenaháněl, ani jeho manželce jsem to nebonznul. Sám jsem chtěl zmizet dávno, držel jsem to jenom kvůli malý, a že jsem měl uvařeno, vypráno a vyžehleno.

Jestli jednou přijedu vyzvednout malou, a on tam bude nastěhovanej, tak mu ten rypák jen z principu zlomím a bude to z mý strany uzavřený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smutné čtení ....

 

 

Já jsem sám cca dva měsíce, po 18 letech.

 

Po porodu (dvojčata) to byla hrůza, manželka nestíhala, měla práškama rozhozený hormony a první dva roky byly strašný, já navíc věčně v práci. Před cca dvěma lety, kdy bylo dětem 7, se to otočilo a já zažíval nejšťastnější období vztahu. Než jsem jí nachytal u nejlepšího kámoše... Prý si chtěla dokázat, že ve 40 ještě není "na odpis" a lákalo jí "dobrodružství", zkusit si ho. Kámoš byl sám, známý svou zálibou v zadaných ženách (už rozjebal více párů), navíc "uměl naslouchat" a tak to s ním zkusila, přišlo jí to s nim nejjednodušší...

 

Já jsem z toho dost špatnej, aspoň že máme střídavou péči na děti. Ale od ledna jsem doma na nemocenský s nohou plnou železa a s prací to nevypadá nijak růžově, zřejmě konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem sám cca dva měsíce, po 18 letech.

 

Po porodu (dvojčata) to byla hrůza, manželka nestíhala, měla práškama rozhozený hormony a první dva roky byly strašný, já navíc věčně v práci. Před cca dvěma lety, kdy bylo dětem 7, se to otočilo a já zažíval nejšťastnější období vztahu. Než jsem jí nachytal u nejlepšího kámoše... Prý si chtěla dokázat, že ve 40 ještě není "na odpis" a lákalo jí "dobrodružství", zkusit si ho. Kámoš byl sám, známý svou zálibou v zadaných ženách (už rozjebal více párů), navíc "uměl naslouchat" a tak to s ním zkusila, přišlo jí to s nim nejjednodušší...

 

Já jsem z toho dost špatnej, aspoň že máme střídavou péči na děti. Ale od ledna jsem doma na nemocenský s nohou plnou železa a s prací to nevypadá nijak růžově, zřejmě konec.

Drž se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moji rodiče se rozvedli protože jim do toho kecala v podstatě úplně nezúčastněná osoba. Děda (otec mámy) se rozvedl a žil s pro mě "tetou". Ta tak dlouho hledala chyby na tátovi a stále je předhazovala mámě až mámu přesvědčila že je táta k ničemu.

 

Nejtrapnější na tom je, že když se teď někde setkáme pohromadě i když táta už má jinou manželku tak je až absurdní jak k sobě i po letech odloučení pasují - myslím tím povahově.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem sám cca dva měsíce, po 18 letech.

 

Po porodu (dvojčata) to byla hrůza, manželka nestíhala, měla práškama rozhozený hormony a první dva roky byly strašný, já navíc věčně v práci. Před cca dvěma lety, kdy bylo dětem 7, se to otočilo a já zažíval nejšťastnější období vztahu. Než jsem jí nachytal u nejlepšího kámoše... Prý si chtěla dokázat, že ve 40 ještě není "na odpis" a lákalo jí "dobrodružství", zkusit si ho. Kámoš byl sám, známý svou zálibou v zadaných ženách (už rozjebal více párů), navíc "uměl naslouchat" a tak to s ním zkusila, přišlo jí to s nim nejjednodušší...

 

Já jsem z toho dost špatnej, aspoň že máme střídavou péči na děti. Ale od ledna jsem doma na nemocenský s nohou plnou železa a s prací to nevypadá nijak růžově, zřejmě konec.

To je opravdu zlý sen ale nemuže být pořád zataženo.Slunce vyjde ven...jen nepadat duchem a vic si věřit.Držím palce.Moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme se s manželkou dohodli, že se rozvádět nebudeme. Je to zbytečnýho papírování, dohadování a nepříjemností. Pokud se to posere, tak oba máme ZP a stejné pistole, tak si v ranní mlze na poli za domem dáme duel na 50 metrů :D  

Sorry za znevážení tématu (u mne 5ičlenná rodina se třemi dětmi 4 - 11 let, zatím OK), ale pistole na 50 metrů, v mlze, v rodinném kruhu, to mi přijde jako plýtvání municí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem sám cca dva měsíce, po 18 letech.

 

Po porodu (dvojčata) to byla hrůza, manželka nestíhala, měla práškama rozhozený hormony a první dva roky byly strašný, já navíc věčně v práci. Před cca dvěma lety, kdy bylo dětem 7, se to otočilo a já zažíval nejšťastnější období vztahu. Než jsem jí nachytal u nejlepšího kámoše... Prý si chtěla dokázat, že ve 40 ještě není "na odpis" a lákalo jí "dobrodružství", zkusit si ho. Kámoš byl sám, známý svou zálibou v zadaných ženách (už rozjebal více párů), navíc "uměl naslouchat" a tak to s ním zkusila, přišlo jí to s nim nejjednodušší...

 

Já jsem z toho dost špatnej, aspoň že máme střídavou péči na děti. Ale od ledna jsem doma na nemocenský s nohou plnou železa a s prací to nevypadá nijak růžově, zřejmě konec.

Z takových kámošů je mi šoufl, škoda že nejsi z italský rodiny .... Je to hnus když někdo dělá první poslední pro rodinu a svině ti pak píchá s kámošem. Tady nevím kdo je větší svině ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...