Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

nazdar, co používáte za rozměr gum na zimu na překoňovaných předokolkách? mám z letních 235/35 R19 dát užší 17ky. nebo u hodně koňů nechat i na zimu široký 19ky? zapsáno mám 225/45 R17 a 225/40 R18 a uvažuju o R17.

ja bych doporučil určitě ty 17ky..na zimu pro me cim mensi kola, tim lepší a nokiany nebo continentaly a bude se ti jezdit snově:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem přiklepnutou novýho služebáka. Musí to bejt škodovka a to buď Octavka nebo Karoq. Oboje vybava Style, manual 2.0 TDI. Octu teda můžu mít i v automatu, ale nižší výbava.Limit je limit :-) Klonim se ke Karoqovi, na jaře jsem si ho projel a celkem se mi to líbilo.

V ceníku škodovky u Karoqa tajhle motorizace ani neni v nabídce, tak se bojim dlouhý dodací lhůty.

Nemáte někdo nějaký info ze Škodovky jak na tom teď aktuálně jsou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem přiklepnutou novýho služebáka. Musí to bejt škodovka a to buď Octavka nebo Karoq. Oboje vybava Style, manual 2.0 TDI. Octu teda můžu mít i v automatu, ale nižší výbava.Limit je limit :-) Klonim se ke Karoqovi, na jaře jsem si ho projel a celkem se mi to líbilo.

V ceníku škodovky u Karoqa tajhle motorizace ani neni v nabídce, tak se bojim dlouhý dodací lhůty.

Nemáte někdo nějaký info ze Škodovky jak na tom teď aktuálně jsou?

Vzal bych Karoq ne style ale ambiente plus a v automatu to by se do limitu mohlo vejít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem přiklepnutou novýho služebáka. Musí to bejt škodovka a to buď Octavka nebo Karoq. Oboje vybava Style, manual 2.0 TDI. Octu teda můžu mít i v automatu, ale nižší výbava.Limit je limit :-) Klonim se ke Karoqovi, na jaře jsem si ho projel a celkem se mi to líbilo.

V ceníku škodovky u Karoqa tajhle motorizace ani neni v nabídce, tak se bojim dlouhý dodací lhůty.

Nemáte někdo nějaký info ze Škodovky jak na tom teď aktuálně jsou?

 

Pokud bys měl zájem tak se můžeme domluvit a mrknout na to. Občas se s těma cenama dá docela čarovat. 

 

Aktuálně je to tak, že Karoq 2.0 TDI 4x2 bude mít homologaci dle WLTP až za 14 dnů. Co je ale horší je to, že kvóty na rok 2019 už budou mít / nebo již mají téměř všichni obchodníci vyprodané....

 

Uvažuje se nad spuštěním výroby v Německém Osnabrucku, což by výrobu urychlilo, ale to je spíš v takové teoretické rovině....

 

EDIT: Jedna spolehlivá možnost jak se dostat ke Karoqu s rozumnou dobou dodání a dobrou cenou je domluvit se s některým obchodníkem, zda by byl ochotný si vzít předváděcí vůz dle tvé specifikace a ten ti potom odprodal. 

Upraveno uživatelem Tomas_2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je teda docela hustý.Právě toho jsem se bál :-) Zapomněl jsem ještě říct, že auto bude na operák, tak netuším jak to maj leasingovky jestli třea nemají něco předobjednanýho nebo tak.. během pár dní bych měl mít ofiko potvrzení (k nakonfigurování a objdnání chybí podpis jednatele- korporát :-)  Tak bych se pak případně ozval. A hlavně musim v hlavě rozlousknout volbu Karoq x Octavia a  teď vubec nevim. Aktuálně po této info je to 50/50- hlavně díky těm dodacím lhůtam.  Babo raď :-)

Upraveno uživatelem Klabrdon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co je dost :-)

nevím, vybíral jsem ne podle tabulek, ale postavil jsem vedle sebe Karoqa a kombíkovou Octavii (ano mám na mysli kombíka) a usoudil jsem, že vzhledem ke zvyklostem mých třech bab doma co mám doma , vezmu raději Octavii. Možná se mi to jen zdálo, ale takový jsem měl pocit.

Poslední volby auta cca rok zpět  u nás byly (v pořadí) :

Koraq 4x4 TDI aut

OIII kombi 4x2 TDI aut

OIII kombi 4x4 TSI aut

Koraq 4x4 TDI man.

OIII kombi 4x4 TDI aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co je dost :-)

nevím, vybíral jsem ne podle tabulek, ale postavil jsem vedle sebe Karoqa a kombíkovou Octavii (ano mám na mysli kombíka) a usoudil jsem, že vzhledem ke zvyklostem mých třech bab doma co mám doma , vezmu raději Octavii. Možná se mi to jen zdálo, ale takový jsem měl pocit.

Poslední volby auta cca rok zpět  u nás byly (v pořadí) :

Koraq 4x4 TDI aut

OIII kombi 4x2 TDI aut

OIII kombi 4x4 TSI aut

Koraq 4x4 TDI man.

OIII kombi 4x4 TDI aut

No podle bab bych se neřídit kdysi jsme jezdili na chatu vlakem  a pobrali jsme vše co bylo potřeba, potom na motorce a zase jsme to pobrali pak fabií a zase jsme ji zaplnili nakonec oktávou kombíkem a taky ji dokázaly zaplnit myslím že kdybych koupil valníček taky by se uživil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na kompozitovy luk, pusku, hodinky, plachetnicu, obraz ci katanu... To pochopim. Ale na auto ktore bude sluzit 2-3-5 rokov? Spotrebak?

A to sa o auta naozaj staram a mam ich rad. Ale nepredstavitelne. Nejde o cenu, podla mna. Asi by som radsej kupil francuza ci taliana nez cakat 3/4 roku.

Upraveno uživatelem eskimak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, když vlezu na stránky Škodovky zde: http://www.skoda-auto.cz/sluzby/stock-cars

 

tak vidím aktuálně skladem ihned k dodání 77 Karoqů, 130 Kodiaqů a 770 Octávií takže spíše čeká pouze ten kdo chce nějakou neobvyklou kombinaci výbavy bych řekl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...