Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Není. Leda by to bylo zrovna z kopce. Ale to pak jede za 3,5 i V6. Když pojedeš s hybridním aurisem řekneme 200 km po česky dálnici, budeš někde kolem 6.

Byl jsem s Toytou v servisu, cekam a tak ocumuju. Prisel snazivy prodejce a zacal do me hustit toho hybridniho Aurise. Ja tyhle marketingovy tlacenky nemam moc rad, tak jsem vytahl hned ty akumulatory. Na to mi rekl 10 let zaruka (tak me sebral argument a byl jsem prekvapenej), potom ze jezdi a ted nevim Praha-Brno nebo Bratislava a ted me neberte za slovo za 3,5 mozna 3,8, ale urcite to nebylo pres 4. No a posledni co si pamatuju, ze je to jen o metrak tezsi nez normalni Auris.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy mi tu chybí Josef01, že do 2020 bude všecko elektrický :D

Jestli Fisker patentuje tu baterku o které tvrdí, že za minutu nabije dojezd na 800 km tak by to mohlo bejt zajímavý. Navíc Fisker Emotion vypadá fakt skvěle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové, furt mi vrtá v hlavě nákup něčeho "nepraktického".

Sen je pro mě Cayman 718, ale to je na nějakou dobu ještě mimo možnosti a cena pojistky je úplná katastrofa.

Chvíli jsem pokukoval po BRZ, ale vadí mi zrychlení a 200 koní. 

Jako alternativa mě napadl Nissan 370Z Nismo, tam je všechno super, ale říkám si, jestli není šílenost kupovat generačně 9 let staré auto, kde hraje funkci palubního počítače oranžově podsvícený display ve velikosti a rozlišení digitálních hodinek. Na jedno stranu si říkám, že na řízení je to asi jedno, ale furt je to pro mě dost peněz, tak jestli vás nenapadne něco, co mi uteklo a kde bych nemusel dělat kompromisy. Nebo máte s Nissanem případně nějaké zkušenosti? Díky

Požadavky:

300 koní +

nepotřebuju praktičnost, na to mám octavii

cena do 800 bez DPH

nové, max poředváděcí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nissan znám 350Z a je to divný auto. V šikovných rukách může být hodně rychlé, ale motor je do 4000 úplně jalovej. Navíc ten interiér je fakt špatnej. Já zkusil podruhé BRZ a poprvé spíš zklamání, podruhé jsem mu přišel na kloub a paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 roky staré 340i, 5 let stará M3. 6 let staré IS-F v topu. Jestli nové, tak za tuhle cenu jediné nějakej hothatch - Golf R třeba za mě.

Porsche neni problem jen pojistka, ale taky třeba běžný servis. Nehledě nám ten neběžný.

GT86/BRZ je naprosto skvělý auto a každému, komu tam chybí koně, tak buď hledá něco úplně jiného než řidičské auto, nepochopil ho, nebo to neumí. Udělat powerslide s m3 umí každej, jenom otočí kola a šlápne na podlahu. Jde to udělat v podstatě v nulové rychlosti. S GT86 už to musíš umět, mít vytočenou dvojku a poslat to tam aspoň v 60. To ale znamená, že ho pak musíš umět i řídit a srovnat. A to už je trochu těžší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi, nejsem mechanik ani technicky nadaný a tak raději kupuju nová auta. Určitě nechci auto s motorem uprostřed, co nemá záruku :) ... Můj business case je postavený tak, že koupím auto, kde přesně vím, kolik mě bude jeho provoz v následujících 4-5 letech stát a pak mě nic nepřekvapí. 

Ad BRZ a výkon, sjel jsem milion recenzí a vím, že to není jen o výkonu, ale já mám prostě rád, když mě auto zarazí do sedačky a BRZ má zrychlení na úrovni tý octavie co mám Navíc určitě nikde nebudu lítat od rána do večera bokem po kruháči :), na to jsem realista. 

Do HotHatchů se mi úplně nechce, měl jsem octavii RS a golfa GTD a obojí bylo fajn, když jsem je používal denně, ale teď bych měl klidně i něco "syrovějšího" jen na víkendy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

45 tis je pro V8 zajetí motoru a je tam rok záruka. Ale chápu, myslel jsem to spíš jako směr, než konkrétní auto. Tyhle americký věci, kterým já teda moc nefandím, ale každého věc, se do mega dají sehnat fakt zánovní, ne-li nový.

 

Tenhle bazar mám 100m od baráku a mají tam velmi dobré auta, žádný shit nevozí: https://www.sauto.cz/osobni/detail/ford/mustang/17928319?goFrom=list

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

45 tis je pro V8 zajetí motoru a je tam rok záruka. Ale chápu, myslel jsem to spíš jako směr, než konkrétní auto. Tyhle americký věci, kterým já teda moc nefandím, ale každého věc, se do mega dají sehnat fakt zánovní, ne-li nový.

 

Tenhle bazar mám 100m od baráku a mají tam velmi dobré auta, žádný shit nevozí: https://www.sauto.cz/osobni/detail/ford/mustang/17928319?goFrom=list

Záruka 4 roky, odpočet taky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, Praha - Rozvadov full gas. 20 na sto. On mak totiž ten atmosférický V6 3.5 nejen pohání to dvoutunový auto, ale ještě dobíjí baterku a žere to jak tank.

 

20l na sto - ze ty si isiel v eco rezime? ono ked sa to prepne do sport modu tak to zere vyrazne menej :D

 

eco rezim len v meste, jak s tym ides na dialnicu v eco rezime tak to zere jak tank.. motor ma inu mapu zapalovania a vo vysokych rychlostiach toci jak ebnuty. v sport mode to ide vyrazne sviznejsie a za 10l (plny alebo prazdny to je takmer jedno)

 

dlhodoby priemer mam 9l. na LS600 o liter viac a ma to pritom o 50% vyssi vykon..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20l na sto - ze ty si isiel v eco rezime? ono ked sa to prepne do sport modu tak to zere vyrazne menej :D

 

eco rezim len v meste, jak s tym ides na dialnicu v eco rezime tak to zere jak tank.. motor ma inu mapu zapalovania a vo vysokych rychlostiach toci jak ebnuty. v sport mode to ide vyrazne sviznejsie a za 10l (plny alebo prazdny to je takmer jedno)

 

dlhodoby priemer mam 9l. na LS600 o liter viac a ma to pritom o 50% vyssi vykon..

Nikdy jsem v žádném autě nejel na ECO režim :) A opravdu, po projetí D5 jsem měl 19,9 na počítači. Kdybych se hodně snažil, našel bych i fotku, ale je to dobře 5-6 let zpátky. Ale bylo to proste full gas (v případě RX450h to znamená furt 200 km/h, kde má omezovač). Jasně, že to není běžná spotřeba. Říkám, ze průměr jsem měl kolem 10. Na LS600h jsem měl okolo 12. Ale já nejsem benchmark.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...