Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

FRko bych za 400k bral hned, ale nak ho v nabidce auto Jarov nemuzu najit, treba pekny kombi za 420k, ale:

Cena platí při financování od SEAT Financial Services (úvěr SEAT PLUS - bonus 50 000 Kč), s výkupem vozu na protiúčet (při splnění podmínek SEAT FS - bonus 20 000 Kč) a při odběru vozu na IČO/věrný zákazník koncernu VW.

No po prostudování seat fora sem tak nejak prisel na to ze:

1)financovani-70% prvni splatka, pak doplatit se smesnou pokutou zbytek - na rč bonus zustava

2) bonus za výkup a věrný zakaznik koncernu - chtěl sem puvodne nechat na protiucet golfa, ale nabidli mi smesny penize, tak sem se s nima domluvil, nechal zkopirovat velky technicak, oni si to vykazali jako vykup a golfa sem dal do Acek za podstatne vic(po mensich taneccich samozrejme)...soukromy prodej sem nezvazoval ani chvili...ztracet cas projizkama z ruznyma spekulantama a vykukama, nekonecnym smskovanim apod...na to bych se mohl vy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Predposledni den nez zavreli salony sem prevzal Seat leon St fr 1.5tsi black edition v podstate bez dalsich priplatku...skladovka 408tis...ted sem na tipcars videl ze borci z pyramidy nabizeji to stejne auto k odberu v zari s najezdem 20tisic km za ca 480tis...tak si myslim, ze na tom asi moc neprodelam...celkem dobrej deal, dusicka spokojena i kdyz v nejblizsi dobe pojedu leda tak do prdele :)...chtel sem sice puvodne Tourana ale 600 za novy proste nedam a lehce jety s benzinem a led svetlama nebyl k nalezeni pul roku.

 

Ahoj, cena a výběr super. Já mám 1,4 tsi leon ST FR, r.v. 2016. Jsem maximálně spokojen až na pár věcí (hlavně ten nízký podvozek není moc praktický). Když jsem se koukal na tu black edition tak vypadala úžasně, červená metalíza v kombinaci s černými koly a zrcátkami, prostě paráda. Nejsem si jistý, jestli je tam více barevných kombinací, jakou máš Ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cervena barva :) black edition sem chtel bezpodminecne, kdyz to bylo za stejne penize jak standartni FR - prece jen cerne kola, gril, zrcatka, cerny strop vevnitr, ledky vsude, sedacky kuze/alcantara... celkem to auto diky tomu prokoukne. Videl sem par barev, stribna se mi libila asi nejvic, ale musel bych to resit pres celou republiku. V Ostrave meli cervene a to byla moje druha volba-ladi to pekne s prosivanim sedacek a podsvetlenim budiku. Vypada to v podstate presne takto: https://podkapotou.zoznam.sk/cl/1000614/1835507/TEST--SEAT-Leon-ST-Black-Limited---rozumne--pekne-kombi

 

Podvozek- Mel sem predtim golfa 7 s viceprvkem na 16 kolech a fakt bych tam nevidel velky rozdil ani k lepsimu ani k horsimu.

Po par tydnech si clovek zacne vsimat par detailu, kde Golf byl vymazlenejsi (vypolstrovane prihradky, klimatizovana prihradka, vyklapeci kamera ve znaku, vypolstrovany kufr pod rezervou- neco se toho da vylepsit samodomo nebo dily z golfa napr.ostrikovace skla) a naopak je i dost veci v cem se mi libi vic Leon(lepsi vyhled diky jinak resenemu oknu dveri a zrcatku, jednodussi a odolnejsi interier, svetla apod). S prichodem tech tabletu v interieru sem rad za matny display rozumnych rozmeru, Android Auto je, klasicky panel klimatizace, vse podstatne ma vlastni tlacitko, zadny lane assist..stve me akorat filtr pevnych castic u benzinoveho motoru ale u noveho auta dnes uz se tomu da tezko vyhnout. Pred nakupem sem prolitl zbezne noveho Golfa a hned sem vedel ze tudy cesta nevede. Libil se mi Touran ale asi hlavne kvuli romanticke predstave ze si hodim dozadu matraci a muzu cestovat na blind :) No uz me to pustilo :)

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Červená je nejlepší, tady o pár let starší předchůdce :) Stále spokojenost, jen kombinace toho tvrdého podvozku bez DCC + nízkoprofiláčů je na spoustě našich silnic a hlavně pak po Praze zabijárna.

 

post-25778-0-24393500-1586449953_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cervena barva :) black edition sem chtel bezpodminecne, kdyz to bylo za stejne penize jak standartni FR - prece jen cerne kola, gril, zrcatka, cerny strop vevnitr, ledky vsude, sedacky kuze/alcantara... celkem to auto diky tomu prokoukne. Videl sem par barev, stribna se mi libila asi nejvic, ale musel bych to resit pres celou republiku. V Ostrave meli cervene a to byla moje druha volba-ladi to pekne s prosivanim sedacek a podsvetlenim budiku. Vypada to v podstate presne takto: https://podkapotou.zoznam.sk/cl/1000614/1835507/TEST--SEAT-Leon-ST-Black-Limited---rozumne--pekne-kombi

 

Podvozek- Mel sem predtim golfa 7 s viceprvkem na 16 kolech a fakt bych tam nevidel velky rozdil ani k lepsimu ani k horsimu.

Po par tydnech si clovek zacne vsimat par detailu, kde Golf byl vymazlenejsi (vypolstrovane prihradky, klimatizovana prihradka, vyklapeci kamera ve znaku, vypolstrovany kufr pod rezervou- neco se toho da vylepsit samodomo nebo dily z golfa napr.ostrikovace skla) a naopak je i dost veci v cem se mi libi vic Leon(lepsi vyhled diky jinak resenemu oknu dveri a zrcatku, jednodussi a odolnejsi interier, svetla apod). S prichodem tech tabletu v interieru sem rad za matny display rozumnych rozmeru, Android Auto je, klasicky panel klimatizace, vse podstatne ma vlastni tlacitko, zadny lane assist..stve me akorat filtr pevnych castic u benzinoveho motoru ale u noveho auta dnes uz se tomu da tezko vyhnout. Pred nakupem sem prolitl zbezne noveho Golfa a hned sem vedel ze tudy cesta nevede. Libil se mi Touran ale asi hlavne kvuli romanticke predstave ze si hodim dozadu matraci a muzu cestovat na blind :) No uz me to pustilo :)

Myslim, ze touran je na hozeni matrace dost kratkej nebo ne?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

efreeti:

Covece, v ty black edition je to pecka. Jak jsi ho hledal? Primo pres stranky Seat? Taky po nem pokukuju, ale odrazuje me, ze uz je nova generace a pak ta divna cenova politika (nesnasim plnit ty jejich podminky na slevu, chtel bych vytopit cash a nic neresit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

efreeti:

Covece, v ty black edition je to pecka. Jak jsi ho hledal? Primo pres stranky Seat? Taky po nem pokukuju, ale odrazuje me, ze uz je nova generace a pak ta divna cenova politika (nesnasim plnit ty jejich podminky na slevu, chtel bych vytopit cash a nic neresit).

 

 

Co je na tý cenový politice divnýho ? Pokud nechceš nic řešit tak vytop cash a je to ne ? Prostě buď vytopíš cash a neřešíš, nebo tomu dáš trochu práce a máš to levnější. Ale ty bys to asi nejraději levnější bez práce viď ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cervena barva :) black edition sem chtel bezpodminecne, kdyz to bylo za stejne penize jak standartni FR - prece jen cerne kola, gril, zrcatka, cerny strop vevnitr, ledky vsude, sedacky kuze/alcantara... celkem to auto diky tomu prokoukne. Videl sem par barev, stribna se mi libila asi nejvic, ale musel bych to resit pres celou republiku. V Ostrave meli cervene a to byla moje druha volba-ladi to pekne s prosivanim sedacek a podsvetlenim budiku. Vypada to v podstate presne takto: https://podkapotou.zoznam.sk/cl/1000614/1835507/TEST--SEAT-Leon-ST-Black-Limited---rozumne--pekne-kombi

Podvozek- Mel sem predtim golfa 7 s viceprvkem na 16 kolech a fakt bych tam nevidel velky rozdil ani k lepsimu ani k horsimu.

Po par tydnech si clovek zacne vsimat par detailu, kde Golf byl vymazlenejsi (vypolstrovane prihradky, klimatizovana prihradka, vyklapeci kamera ve znaku, vypolstrovany kufr pod rezervou- neco se toho da vylepsit samodomo nebo dily z golfa napr.ostrikovace skla) a naopak je i dost veci v cem se mi libi vic Leon(lepsi vyhled diky jinak resenemu oknu dveri a zrcatku, jednodussi a odolnejsi interier, svetla apod). S prichodem tech tabletu v interieru sem rad za matny display rozumnych rozmeru, Android Auto je, klasicky panel klimatizace, vse podstatne ma vlastni tlacitko, zadny lane assist..stve me akorat filtr pevnych castic u benzinoveho motoru ale u noveho auta dnes uz se tomu da tezko vyhnout. Pred nakupem sem prolitl zbezne noveho Golfa a hned sem vedel ze tudy cesta nevede. Libil se mi Touran ale asi hlavne kvuli romanticke predstave ze si hodim dozadu matraci a muzu cestovat na blind :) No uz me to pustilo :)

Ja mam taky cervenou a na zimu jsem dokoupil cerny kola, ale do black edition bych sel hned :). Na leto jsem vymenil puvodni origo 18" za 17". Jinak musim rict ze se mi tato generace leonu libi vic nez nova, ty spojene zadni svetla proste nemusim. Co se tyce motoru mam 110kw. Jezdil jsem s golfem 92kw a rozdil jsem citil hned ale popravde by mi stacilo i tech 92. Spotrebu prumer mam dlouhodobe 6l. Golf je konzervativni, vetsi emoce vyvola leon. Ale kvalitou interieru ma golf navrch, taky jsem si vsiml u golfu lepe vyplnene a masivnejsi dvere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad to nebude uplne offtopic, ale vybiram navigaci do auta pro otce. Co vzit tak +- do 5k?

 

+ Vetsi display (a asi i rozliseni)

+ RDS TMC (pokud to v tehle masinkach nejak dobre funguje, D1 muze byt pouzivana)

+ Cesky menu i povely, resp. jedine v cestine :D

+ dozivotni aktualizace map

 

Podklady staci CR+Slovensko. Pripojeni k mobilu, BT, WiFi apod. nejsou v potrebnych parametrech.

Bude to na pouziti max. parkrat do roka, idealne neco, co cloveka neznaleho Prahy nebude vic stvat, nez navigovat. :D

 

Nasel jsem jako kandidaty: TomTom GO Basic 5" Europe, Garmin Drive 61S EU20 (ten teda nema RDS TMC), MIO Spirit 8670.

 

Ja uz jedu x-let jen Waze, takze vim kulovy, co funguje ok, jaka znacka je obecne dobra volba a jaka ne...Diky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad to nebude uplne offtopic, ale vybiram navigaci do auta pro otce. Co vzit tak +- do 5k?

 

+ Vetsi display (a asi i rozliseni)

+ RDS TMC (pokud to v tehle masinkach nejak dobre funguje, D1 muze byt pouzivana)

+ Cesky menu i povely, resp. jedine v cestine :D

+ dozivotni aktualizace map

 

Podklady staci CR+Slovensko. Pripojeni k mobilu, BT, WiFi apod. nejsou v potrebnych parametrech.

Bude to na pouziti max. parkrat do roka, idealne neco, co cloveka neznaleho Prahy nebude vic stvat, nez navigovat. :D

 

Nasel jsem jako kandidaty: TomTom GO Basic 5" Europe, Garmin Drive 61S EU20 (ten teda nema RDS TMC), MIO Spirit 8670.

 

Ja uz jedu x-let jen Waze, takze vim kulovy, co funguje ok, jaka znacka je obecne dobra volba a jaka ne...Diky moc!

Tohle by mohlo splnit požadavky 

https://www.garmin.cz/garmin-drive-5s-plus-europe45/79966

 

....a ještě se dělá za pětku vyšší model, který je ještě vychytanější. 

https://www.garmin.cz/garmin-drivesmart-55s-wifi-europe45/79796

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dám jsme takový všeobecný dotaz. Mému letnímu povozu se krátí mnou stanovený čas a také to byl přestupní vůz na výkonnější zadokolku. Takový malý sen je již řadu let Vette C5 nebo C6, tímto směrem bych se chtěl ubírat. Obě generace jsem již měl tu čes pár dní pojezdit a prostě mě dostal ten motor. No a, o co mi jde. Nezapomněl jsem na nějaké auto s požadavkem atmo V8, sportovní kabát - kupé, cabrio, targa a cenou mezi 450-650k? USA, JAP, EUR? Co by jste si pořídili? Přeci jen je to auto do garáže jako 3-4. co najezdí cca do 5-7tis.km. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Snad to nebude uplne offtopic, ale vybiram navigaci do auta pro otce. Co vzit tak +- do 5k?

 

+ Vetsi display (a asi i rozliseni)

+ RDS TMC (pokud to v tehle masinkach nejak dobre funguje, D1 muze byt pouzivana)

+ Cesky menu i povely, resp. jedine v cestine :D

+ dozivotni aktualizace map

 

Podklady staci CR+Slovensko. Pripojeni k mobilu, BT, WiFi apod. nejsou v potrebnych parametrech.

Bude to na pouziti max. parkrat do roka, idealne neco, co cloveka neznaleho Prahy nebude vic stvat, nez navigovat. :D

 

Nasel jsem jako kandidaty: TomTom GO Basic 5" Europe, Garmin Drive 61S EU20 (ten teda nema RDS TMC), MIO Spirit 8670.

 

Ja uz jedu x-let jen Waze, takze vim kulovy, co funguje ok, jaka znacka je obecne dobra volba a jaka ne...Diky moc!

Pokud někdo použije navigaci párkrát za rok, vždycky ho bude štvát během používání (nebude mít zažitou rutinu ovládání/zadávání, bude mít výhrady ke způsobu navigace/povelů resp. "logice" dané navigace).

Jezdím hodně a 90% cest s navigací: pokud potřebuji opravdu aktuální info k místním úpravám (opravy/uzávěrky, změna značení) tak Waze, ale pro delší cesty, dobrou logiku stanovení trasy a korekci trasy dle reálného provozu u mně stále vede TomTom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...