Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 22 minutami, Frostie napsal:
před 31 minutami, Radek124 napsal:
Sorry, ale od dob co se při převodech přestaly měnit RZ (o "značkách na přání" nemluvě) už fakt jenom pražskej jouda řeší co je na tom kterém autě za písmenka... :thumbsdown_anim:

Jako sorry, ale, ač nejsem z Prahy, tak je pro mne na autě nějaký téčko, emko, zetko nebo béčko no-go.

No a takový poctivý mělnický Sko... to je taky parádička 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, tikzot napsal:

No a takový poctivý mělnický Sko... to je taky parádička 🤣

s eskem, účkem nebo káčkem nemám celkem problém, navíc všechny tyto jsem na autech i měl 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak když vidím v Ostravě pražskou značku tak se mi otevírá pouzdro na mince... když je auto služební tak škrábance řidiče netrápí a když je to skutečný Pražák tak máme my místní opravdovou radost jak jsme mu dali co proto. Než Pražáka-č*raka to už snesu radši Poláka nebo Slováka. {IRONIE}

Proto radím všem návštěvníkům z Prahé, aby nechali auto ve Studénce a zbytek dojeli vlakem - však jsou z doma zvyklí dojíždět, ne?

Upraveno uživatelem efreeti
Korekce textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Tomas_2002 napsal:

Hele jak kdo. Já bych třeba snesl libovolnou RZ, ale mít tam "T" tak tak to bych nedal. To bych fakt těch 600,- CZK obětoval. To už bych tam snad měl raději nálepku Ortelu ...

Řekl kluk od Pardubic 😂 Baník na Vás Py..o 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radek124 napsal:

Sorry, ale od dob co se při převodech přestaly měnit RZ (o "značkách na přání" nemluvě) už fakt jenom pražskej jouda řeší co je na tom kterém autě za písmenka... :thumbsdown_anim:

Hmmm, zitra, nebo pozitri si na to udelam nejaky nazor 🙂

Před hodinou, dawe009 napsal:

Radek si dělá další kámoše :) 

Ma jich tady urcite spoustu, tak par lidi denne ubytek na tom nic nezmeni

před 56 minutami, Tomas_2002 napsal:

Funguje to tak, že tam mají ty RZ pod jaký kraj spadají. Maximálně tam můžou mít pár RZ s "EL" pro elektromobily.

Diky, kamo

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, efreeti napsal:

Jak když vidím v Ostravě pražskou značku tak se mi otevírá pouzdro na mince... když je auto služební tak škrábance řidiče netrápí a když je to skutečný Pražák tak máme my místní opravdovou radost jak jsme mu dali co proto. Než Pražáka-č*raka to už snesu radši Poláka nebo Slováka. {IRONIE}

Proto radím všem návštěvníkům z Prahé, aby nechali auto ve Studénce a zbytek dojeli vlakem - však jsou z doma zvyklí dojíždět, ne?

Ostrej jak břitva... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, AndyAaron napsal:

Ja si nemuzu stezovat. Jezdim po Praze v obouchanem focusu s eMkem na znacce a to mate videt ty kluky v bavoracich a mercedesech na operak jak se vyhybaji obloukem a delaj cestu :D

protože vědí, co takový emko taky umí předvést...😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, staruše jsem na ježdění kolem Brna koupil zjara v Praze nákupní kabelu co před tím jezdila hlavně po Vídni - a coby vidláka z opičí lhoty mě dodnes nenapadlo řešit že na tom má dodnes zlínskou RZ. Asi jí do kastlíku nasypu hrst drobných a nakážu ať je rozdává zamindrákovanejm pepikům s Cajzlovskou značkou - ať si chudáci zkusí škrábnout, když doma tolik trpí... 🧑‍🌾

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...