Přejít na obsah

Jaké Patek Philippe máte na ruce?


Pjurcik

Doporučené příspěvky

Na takové hodinky se nešetří. Buď na to máš a nebo ne. :)

 

 

No tak to není docela pravda. Pokud nebudeš šetřit, tak na ně nikdy mít nebudeš, jedině že bys vydělával na dvoje pateky měsíčně. Já to měl naopak jako splnění snu na který jsem si našetřil (žiju celkem skromně) a ty hodinky jsou cca 3x dražší než auto které mám na daily drive. Ale je to otázka priorit. Někdo holt jezdí v novém mercedesu a má breitlingy, já se spokojím s ojetým VW a mám pateky.  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 257
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

No tak to není docela pravda. Pokud nebudeš šetřit, tak na ně nikdy mít nebudeš, jedině že bys vydělával na dvoje pateky měsíčně. Já to měl naopak jako splnění snu na který jsem si našetřil (žiju celkem skromně) a ty hodinky jsou cca 3x dražší než auto které mám na daily drive. Ale je to otázka priorit. Někdo holt jezdí v novém mercedesu a má breitlingy, já se spokojím s ojetým VW a mám pateky. :lol2:

Pod to se take podepisu. Ja navic auto momentalne ani nepotrebuju . Hodinky mam rad, v prubehu cca 20 let jsem si koupil par Rolex/Panerai za neutracene penize/bonusy. Pak jsem zjistil, ze je nestiham vsechny nosit a u nekterych vyprchala puvodni jiska. Tak jsem vetsinu prodal nebo dal protiuctem za PP a uz 3 roky mam klid. To, ze dnes se prodavavaji o 50% draz nez jsem je koupil je bonus navic a zpusob jak vysvetlit manzelce, ze je to vlastne investovani/sporeni na duchod :-D

Upraveno uživatelem Pjurcik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beru ten pojem spořit na hodinky trochu jinak. Jsou věci, které jsou k životu nutné a pak ty, které nutné nejsou, např. hodinky. Tekže je pro mě naprosto nesmyslný model, kdy vyděláváš o něco víc, než potřebuješ na nutné věci a to co ti za měsíc zůstane spoříš na nenutnou věc. A pak, když to děláš dostatečně dlouho, tak našetříš 600 nebo 800 tisíc, což jsou vlastně veškeré tvoje úspory, protože jinak jsi všechno prožil. Koupit si v tento moment hodinky za 600 nebo 800 tisíc je naprostý nesmysl. Proto jsem psal, že na to buď máš, nebo ne. Prostě po určitou dobu vyděláváš dost a spotřebováváš proti tomu dost málo a pak se jednou podíváš na účet a máš tam 2,5 milionu. A v ten moment na to teprve máš. Tak to je můj pohled na věc, ale pokud si takové hodinky někdo koupí a bude říkat, že si na ně našetřil, tak mu to samozřejmě přeju. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to není docela pravda. Pokud nebudeš šetřit, tak na ně nikdy mít nebudeš, jedině že bys vydělával na dvoje pateky měsíčně. Já to měl naopak jako splnění snu na který jsem si našetřil (žiju celkem skromně) a ty hodinky jsou cca 3x dražší než auto které mám na daily drive. Ale je to otázka priorit. Někdo holt jezdí v novém mercedesu a má breitlingy, já se spokojím s ojetým VW a mám pateky.  :lol2:

Bereš pojem šetřit ve smyslu nerozhazovat, což máš naprostou pravdu. Já jsem bral pojem našetřit ve smyslu každý měsíc něco odložit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to není docela pravda. Pokud nebudeš šetřit, tak na ně nikdy mít nebudeš, jedině že bys vydělával na dvoje pateky měsíčně. Já to měl naopak jako splnění snu na který jsem si našetřil (žiju celkem skromně) a ty hodinky jsou cca 3x dražší než auto které mám na daily drive. Ale je to otázka priorit. Někdo holt jezdí v novém mercedesu a má breitlingy, já se spokojím s ojetým VW a mám pateky.  :lol2:

pekne napsano! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Gratuluju a vítej do rodiny :)

Díky moc! V téhle rodině se mi opravdu hodně, hodně líbí I pro mě, jako pro spoustu chronomagorů, to byl sen a s potěšením musím říct, že se zcela naplnil. Patek je opravdu ještě o kus dál, i když bych si býval mohl myslet, že to ani není možné. Design je elegance sama, jednoduchý, ale zblízka rafinovaný a detaily jsou zkrátka dechberoucí. Kapitola sama pro sebe je nositelnost - ideální velikost, nízké, lehké, padnoucí.

 

Aspiruji na OWG

 

cde8ee2a37060596f8ea3cd1656dd397.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc! V téhle rodině se mi opravdu hodně, hodně líbí I pro mě, jako pro spoustu chronomagorů, to byl sen a s potěšením musím říct, že se zcela naplnil. Patek je opravdu ještě o kus dál, i když bych si býval mohl myslet, že to ani není možné. Design je elegance sama, jednoduchý, ale zblízka rafinovaný a detaily jsou zkrátka dechberoucí. Kapitola sama pro sebe je nositelnost - ideální velikost, nízké, lehké,

 

Hm, fajnový jsou tedy, moc...:-)

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...