Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Slíbil jsem fotky těch Awarek :)

 

post-30813-0-58445700-1469557782.jpg

 

post-30813-0-73844700-1469557797.jpg

 

post-30813-0-90721500-1469557816.jpg

 

post-30813-0-84572000-1469557831.jpg

 

post-30813-0-21291500-1469557845.jpg

 

Jsou fantastické, a ta spona je přesně ten komfort, který jsem postrádal u většiny jiných potápek.

 

Mezitím jsem se vyloženě zamiloval i do GMT Seamasterů, které jsem impulzivn? koupil. A do třetice čím dál víc pricházím na chuť i 500 Aquaracerům.

 

post-30813-0-73804600-1469558045.jpg

 

post-30813-0-68670100-1469558080.jpg

 

Nakonec asi udělám rozstřel mezi touhle trojicí, ale musím počkat, až mě přejde nekritické nadšení z nových Dox :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine tohle vlákno mi taky byl čert dlužen. doxy jsem vždy uznával jako potápky, ale nelíbil se mi tvar pouzdra ani barva. měl jsem je i na ruce - velké a těžké.

ale čím déle si čtu tohle vlákno, tím více zjišťuju, že to jsou ty pravé hodinky do vody. mám z nich takový správný pocit, že mám opravdu tooly a potápěčské hodinky na rozdíl od těch ostatních, které jen prostě mají dostatečnou WR.

 

jinak z tvého úvodního seznamu jednoznačně blancpain

Upraveno uživatelem Anela
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SUB 5000 Caribbean. stejna spona, tezsi, plasticky indexy, uzasna modra..

Jsou krásný, ne že ne, ale p?tilitry jsem vyřadil z výběru hned, jak jsem se trochu zorientoval v Doxách. Plastické indexy, se kterými se tu srovnává pomalu každý model Doxa sub, k historickému odkazu řady nepatří, je to prostě fanouškovské vyšperkování nejvyššího modelu. Jako kdyby se skupina fanoušků LR Defenderu dohodla, že nechá udělat limitku s airbagy, klimatizací, posilovačem řízení... a pak by se veškerá produkce řadových Defenderů ode dneška zpětně až do padesátých let srovnávala s tou limitkou :) Dokonce jsem měl nabídku na 5000 Sharkhuntery za stejnou cenu jako 1500 Aware. Indexy by mi rozhodně nevadily, spíš jsem trval na typickém rozdělení ciferniku na čtvrtiny a diagonální rozložení loga a popisků. Kdybych si měl vybrat tmavě modrou, šel bych nejraději do Caribbean NUMA COSC.

 

Každopádně jsou 1500 i 5000 skvělé. Nejsou ale pro každého, zejména díky váze jsou jen pro velký kluky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, jsem rád, že se líbi. Ta barva je zvláštní, chvíli bledě modrá, chvíli do tyrkysova, přitahuje pořád oči. V moři bude naprosto přirozená (navíc zajímavé zpestření ke všem těm oranžádám), ostudu neudělá ani na pláži, u bazénu nebo na baru. A jak už jsem někde psal, moc dobře bude vypadat i u modrých a tyrkysových krasových jezírek... :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

A do třetice čím dál víc pricházím na chuť i 500 Aquaracerům.

 

 

attachicon.gifTH500c stingray4.jpg

 

Nakonec asi udělám rozstřel mezi touhle trojicí, ale musím počkat, až mě přejde nekritické nadšení z nových Dox :)

 

Co to je za řemen na těch Aquaracerech? Vypadá zajímavě :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...