Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

...a teď babo raď...

 

post-30813-0-87933600-1470924858.jpg

 

Dokonalé divery do komba k Moonům jsem pro sebe nenašel, takže vybírám ze skoro dokonalých, které jsem nakumuloval... tohle kombo je jasný, tam jsem pevné rozhodnutý...

 

post-30813-0-12133000-1470924918.jpg

 

Ale protože chci stále pokukovat po n?čem dokonalejším, chci si nechat divery dvoje, ať je případný startovací budget na ideální divery větší. Takže co do trojice?

 

Doxy nebo Tagy? Sorry za kvalitu fotek...

 

post-30813-0-89308300-1470924940.jpg

post-30813-0-27111500-1470924952.jpg

post-30813-0-02617800-1470924965.jpg

post-30813-0-86650700-1470924979.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doxa za mne, samo., ze zalezi na stavu. Pokud je to 50% na 50%, tak Doxa. Barevne vyvazi tu cernou nudu ;) +wr maji vetsi a neni to pseudo ikona potapek. Proti Tag je imho tah+spona, to je na urovni Longines, promin Martar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně Doxa a to i proto, že je to zase něco jiného do té trojice narozdíl od Tagů. Jasná trojice poté vychází jako Moony, univerzály SMP a tool potálky Doxy, dle mého názoru perfektní trojice pro každou příležitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto souhlasím, tah u TH mě taky moc nebere, ale mám k ním i origo gumu s překláp?čkou, na které jsou boží, a luxusního rejnoka. Pominu li tah, hodinky nemají chybu. Keramika a univerzálnost jako bonus.

 

post-30813-0-25926500-1470926380.jpg

 

post-30813-0-26631300-1470926454.jpg

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom mas recht Martar, keramika je +, v tom jsme za 1. Stejne bych bral ty modrasky, pekne rozstrelis ty svatou trojci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě záleží, co od toho komba budeš vlastně očekávat.

Doxa jsou bez debat prostě pecka a mají "koule" jak málo který hodinky, ale možná k Moonům hledáš něco na stejné, konzervativnější vlně a tam mně víc zapadá TH.

Ale to si asi zvažoval ze všech pohledů sám. :D

Za mě DOXA, ale bude to trochu jako když si královna vezme námořníka. :D přesto bych chtěl mít doma Doxy víc než TH.

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jde o Tagy, považuju je za nejhezčí a nejuniverzálnější Aquaracery vůbec, ale to je samozřejmě jen subjektivní pohled. Každopádně vezmu li to objektivně, mají super velikost a výšku, pohodlnost, WR 500, táflovaný cifr, plastické indexy, perfektní čitelnost, jsou velice elegantní a přitom odolné, s keramickou lunetou, mají jedny z nejhezčích ruček, jaké znám, hodně oceňuji úplnou minutovou stupnici nepřerušovanou indexy ... chtít jediné univerzální hodinky do 50 tisíc, budou perfektní volbou. Ale - Awarky to vyhrály :D

 

Díky všem za názory :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, díky, zdá se, že se pomalu posouvat definitivním směrem, objevil jsem (i díky GMT Seamasterům) dokonalé divery pro sebe v nečekané cenové hladině :)

 

Až to vyřeším, postnu sem fotky, i když asi sklidím úsm?vy... po počátečním cílení směrem k Jaeger Lecoultre, Blancpainu a dalším extrakouskům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...