Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

YPO , neco Ti napisu. Pac si bratr ve zbrani trosku.

Taky sem byl nemocnej, uz nastesti ok.

V praci mam ted na starost pana, 45 roku a bude z nej fira, rekvalifikant. Ale jeho pribeh je kapičku podobnej tomu Tvymu, tzn neco delal, pak ho to zacalo nebavit a ted z nej bude fira. Chci si s nim udelat povidani. Borec chytrej jak pes, predpisy namakany az mi je stydno. 

Tzn je to na dobry ceste, ty chovny zacinaj opoustet kancl a vydavaj se mezi prosty lid.

Dava mi to nadeji!   :D   

Jo a seres mne ve vlaknu s kudlama, cumim tam cim dal castejc.  Opinel vim a i dalsi, studuju bedlive. :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Načase, nerad bych kvůli 1/2 dioptrii porušoval rodinnou tradici. Jako že bych byl 4. generace po sobě u dráhy.

Až mě jako začne nebavit co dělám, a že to klidně může být zítra že ano ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hopiku, pořád nesmí mít fíra ani půl dioptrie?

 

 

Priznam se, ze netusim. Nekteri kolegove je maji. Ze zacvikantu, co jsem ted mel na starost nenosi bryle nikdo. 

 

Můžeš 2 dioptrie +/- na oko, ale záleží i na dalších možných vadách, které zrak ovlivňují. Všechno je to na doktorovi.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže z toho vyplývá že fíra může mít i nyní drobnou vadu zraku do dvou dioptrií pokud jsem to četl pozorně a chtějí povolit tři, (resp. 5 u krátkozrakosti) dioptrií navíc.

Tak to mě to může začít nebavit hned když na to přijde.

 

edit. než jsem dopsal KFL mě předběhl.

 

du to navrhnout pani

 

s úcty k předkům bych do toho šel hned

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida. Tak mame druhyho zajemce. :)

 

Nejen dioptrie a barvocit, ale jeste hlava strcena v kornoutu a na sedivej povrch se pousti svitici zelena tecka a postupne se zeslabuje intenzita zelene.

A nejvetsi peklo bylo oci do dalekohledu a na šedivej šerej podklad se pouští šedivej šerej neuplnej kruh a musis rict kam je natocenej.

 

Pak jeste usi, poustej nejaky vysoky tony o frekvenci co nejde slyset a macka se v urceny okamzik.

O to bych se nebal, pac v hifi koutku je poznat ze vetsina pozna komari pisknuti v metalovym podkresu-nutny mit pozlacenej signalovej kabel.

 

Snad mohu prozradit, ze KFL si jiz zakoupil za nemale penize barevnou knihu o 800stranach "Jak se stat dobrym zeleznicarem" a skoro mesic pilne studuje.

Dela pokroky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Snad mohu prozradit, ze KFL si jiz zakoupil za nemale penize barevnou knihu o 800stranach "Jak se stat dobrym zeleznicarem" a skoro mesic pilne studuje.

Dela pokroky!

 

Jojo, a čím víc to čtu, tím míň mě to zajímá :D. Ovšem dokoupil jsem si druhou - Základy elektrotechniky, a to je teprv peklo :D.

 

Ale k tý první (Železniční doprava od Grady) můžu říct, že Hopu občas zkouším, což je velká zábava :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spoluprace s KFL .

Chytrej je a neustale ciha na jakekoliv zavahani. Pamatuje si, lstive vytahuje screeny komunikace, takze se mi tezko vykrucuje.

Ponizuje mne ve videich, ktere nejdou verejne publikovat. Smeje se jim kazdy, kdo je vidi.

 

Minuly tyden jsem ho obvinil, ze neupravil clanek. Pasl jsem se na jeho chybe a libilo se mi ze mam navrch.....

 

Az do chvile, nez jsem si vsimnul, ze jsem mu clanek vubec neposlal. 

 

Tvar se mi stahla do bolestneho sklebu a tusil jsem pokracovani....

V puse jsem mel v tu chvilku neuveritelnou hořkost...

 

Jak na potvoru jsem sebevedome chvilku predtim vyhlasoval sazku, kdo za nas je v tomhle pripade kokot.

 

Cekal jsem, ze tohle zavahani velkoryse prejde a nebude nutne se v tom mnoho stourat.... 

 

Ale kdepak.  :D  

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...