Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Právě, já si ho pamatuju, někdo se mohl i vyjezdit na vojně.

Představu o "kvalitě" života řidiče trochu mám. Táta to "pár let" dělal :-). Stačilo, když mě budil ve 3.30 svým odchodem :-).

tak vidíš ....... takže ste byli nasraný dva :D ...... možná i máma 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oho, jaké Casio, to bych klidně napsal, ale byl to jasný drek z Číny, ovšem bych to sem ani nedával - mi jen pobavilo, že ocenil že jdou docela přesně - když to jsou kvarcky.  :photo:

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Využiju lokální vokurkový sezóny, než sem něco pořádnýho dá mistr Hopa...

 

V pátek jsem se sešel v Praze U starý pošty, vedle hlaváku, s pár kamarády. Loni jsme měli spicha na tomtéž místě a chtěli pokračovat do Hradce na koncert - místo toho jsme ráno vystoupili z vláčku v Budapešti (já tam byl prvně a zrovna se letěl Red Bull Air Race vyhranej M. Šonkou). Poučeni z předchozí lapálie jsme to letos nechali otevřený a směr cesty vybrali až v restauračním zařízení... Vzali jsme to přes Bratislavu na Vídeň a cestou měli výjimečnej splávek (no už na Poště jsme vsákli 7-8 Plzní per capita). V cílové destinaci jsme našli hospodu irskýho stylu i s ubytováním a užili si fajn večírek. Ráno všechno cajk, ani kocovina, jen mě trochu mrzela ta Vídeň - nic proti Rakušákům nemám, jen mě to tam moc nebere a doufal jsem v zajímavější lokalitu. Tenhle drobnej stín na duši jsem před přáteli nesmlčel... V okamžiku vystřízlivěli a po opakovaném ujištění se, že to myslím vážně, mne zdvořile informovali: "Kokote! Jsme v Mariboru!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zas dostala dcera (17). Od rána nejde z důvodu plánovaný odstávky elektrika, takže kromě jinýho nejede ani kotel a v baráku musí bejt celkem chladno. Nicméně ona přijde ze školy, nevšimne si že je tam kosa, že nic nesvítí ani nejdou elektrospotřebiče, za to mi obratem nešťastně hlásí, že nejde wifina....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Mě zas dostala dcera (17). Od rána nejde z důvodu plánovaný odstávky elektrika, takže kromě jinýho nejede ani kotel a v baráku musí bejt celkem chladno. Nicméně ona přijde ze školy, nevšimne si že je tam kosa, že nic nesvítí ani nejdou elektrospotřebiče, za to mi obratem nešťastně hlásí, že nejde wifina....

Dobrá zpráva je, že pokud Ti to napsala přes Messenger tak data fungují....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zas dostala dcera (17). Od rána nejde z důvodu plánovaný odstávky elektrika, takže kromě jinýho nejede ani kotel a v baráku musí bejt celkem chladno. Nicméně ona přijde ze školy, nevšimne si že je tam kosa, že nic nesvítí ani nejdou elektrospotřebiče, za to mi obratem nešťastně hlásí, že nejde wifina....

Tohle už mě doma ani nepřekvapuje :-). Ale chápu tě, že začátku mě to vždy dostalo do kolen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych jim taky mohl udělat den bez elektriky. Bez slaboproudu i silnoproudu. Tak schválně, co dojde dřív, elektrika (baterka) nebo data :-)))) Jestli data, tak píchnou router do UPSky, jestli baterka, tak píchnou nabíječku do UPSky, no a pak :-))))

 

... jo pak budou chtít ještě klíče od auta. A pak už ani nenastartuju :-)

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...