zrno Odesláno 18. května 2018 Nahlásit Odesláno 18. května 2018 Zkus Tomáše Hrdličku - Botovna ve strašnicích
Wanderer Odesláno 20. května 2018 Nahlásit Odesláno 20. května 2018 Je to prima když přijdou moje důvěrně známé boty s novou podrážkou...
kleofash Odesláno 20. května 2018 Nahlásit Odesláno 20. května 2018 Ahoj, má smysl goodyear welted boty od Loake posílat na refurbish&resole zpět do fabriky, nebo to někdo dobře udělá i u nás?
Wanderer Odesláno 20. května 2018 Nahlásit Odesláno 20. května 2018 Já je poslal zpátky do fabriky. Podle mě není problém v tom, že by to někdo neuměl, ale že nemá odpovídající kopyto. To ve fabrice mají.
zrno Odesláno 21. května 2018 Nahlásit Odesláno 21. května 2018 A hlavně ti to za ty peníze tady neopraví.
Jumbo Odesláno 23. května 2018 Nahlásit Odesláno 23. května 2018 Od roku 1991 jsem nosil jenom tenisky, protože do žádných slušnějších botů jsem rozumně nedostal ortézu. Až letos v dubnu jsem spíš jenom tak pro zajimavost zkusil tyto a ono to perfektně sedlo.
hufnor Odesláno 7. června 2018 Nahlásit Odesláno 7. června 2018 K narozeninovému opasku a klíčence mi eBay nadělilo ještě škarbáľe. Po lehkém tuningu ďůrek a napajcování stejným pajcem jsou už jenom tak o čtvrt odstínu vedle a pásek u kotníků nosím zřídkakdy, takže nemám být podle ženy trapně precizní a být rád, že se mi to tak pěkně sešlo.Radost mám ale velkou, protože tenhle model už je normálně nesehnatelný a pokud se někde z druhé nohy objevily, tak byly většinou sešmajdané tak, že by se jich ekloval lecjaký vágus. V těchhle byl někdo odhadem tak dvakrát ve městě, takže patinku si na nich můžu začít vyrábět já sám.
LenkaV2 Odesláno 7. června 2018 Nahlásit Odesláno 7. června 2018 K narozeninovému opasku a klíčence mi eBay nadělilo ještě škarbáľe. Po lehkém tuningu ďůrek a napajcování stejným pajcem jsou už jenom tak o čtvrt odstínu vedle a pásek u kotníků nosím zřídkakdy, takže nemám být podle ženy trapně precizní a být rád, že se mi to tak pěkně sešlo.Radost mám ale velkou, protože tenhle model už je normálně nesehnatelný a pokud se někde z druhé nohy objevily, tak byly většinou sešmajdané tak, že by se jich ekloval lecjaký vágus. V těchhle byl někdo odhadem tak dvakrát ve městě, takže patinku si na nich můžu začít vyrábět já sám.Krásně sladěný a boty super!! Taky by se mi hodily :-)
FilipG Odesláno 9. června 2018 Nahlásit Odesláno 9. června 2018 Tak mi prisly a neodolal a hned vyzkousel. Sent from my iPhone using Tapatalk
ivan_989 Odesláno 9. června 2018 Nahlásit Odesláno 9. června 2018 Boty super, ponozky ma zaujali este viac co su to zac ?
FilipG Odesláno 9. června 2018 Nahlásit Odesláno 9. června 2018 Ponožky jsou Marks&Spencer, nahodna koupe. Sent from my iPhone using Tapatalk
papen Odesláno 9. června 2018 Nahlásit Odesláno 9. června 2018 (upraveno) Tak mi prisly a neodolal a hned vyzkousel.Sent from my iPhone using TapatalkSorry, asi jsem konzerva, ale kam s tim cirkusem chodis? Upraveno 9. června 2018 uživatelem papen
Návštěvník Zmizík Odesláno 9. června 2018 Nahlásit Odesláno 9. června 2018 No ja to vidim napric ve vsech korporatech. Tudle k tomu mel jeden i bundicku s nasitym vixlajvantovym kapesnickem.
zrno Odesláno 13. června 2018 Nahlásit Odesláno 13. června 2018 čerstvý párek z mý dílny , tentokrát jsem se rozhodl ušít to co tady v čr nikdo nedělá (když nepočítám různé náhražkové variace) tzv. split toe derby , kde špice je sešívaná ručně ať už šitím do hrany , nebo takzvaným skin stitch. Asi to nikomu moc říkat nebude , ale fotky hovoří za vše. BTW boty jsou k volnému prodeji - vel 42
jore1 Odesláno 13. června 2018 Nahlásit Odesláno 13. června 2018 Jedny takový mám, jsou od C&J, ale mám stále spadeno na Vass. Snad jednou...
Sněhulák Odesláno 14. června 2018 Nahlásit Odesláno 14. června 2018 Pánové, můžete poradit nějakou značku která by prodávala business boty, nebo aspoň boty nositelné v práci do kanclu, s trochu širší špičkou? Ty svoje čapy do čtyřech z pěti nenasoukám a když, tak musí být o číslo, dvě větší. Díky moc! S.
Andrew Odesláno 14. června 2018 Nahlásit Odesláno 14. června 2018 Tak mi prisly a neodolal a hned vyzkousel. Sent from my iPhone using Tapatalk O těch Blair dost intenzivně přemýšlím, případně alternativně o Dowd ... můžeš je prosím vyfotit párkrát na noze pokud možno s tmavýma džínama?
zrno Odesláno 14. června 2018 Nahlásit Odesláno 14. června 2018 Jedny takový mám, jsou od C&J, ale mám stále spadeno na Vass. Snad jednou... Tohle je něco podobnýho, ale je to spíš norwege řízlý klasickou derby. Tyhle jsou poctivě šitý ručně :-) Každopádně se někdy stav alespoň na kafe :-)
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se