Přejít na obsah

Zaměstnání


Doporučené příspěvky

Pumpicko, koukni jak to funguje se školným ve světě. I syn dělníka si může vzít studentskou půjčku a po vystudování ji splácet.

Jo jo, jsem valil bulvy, ze napr. rocni skolny na University of California Santa Barbara je 50k USD (teda pro rezidenty CA "jen" 25).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako Slovak co jsem vystudoval medicinu v Praze a pracuji od promoce v nemecku mam na to asi pochopitelne jiny nazor a bohuzel se necitim byt zavazan ceskemi pracujicimu lidu za moje bezplatne studium...

Prosím tě napiš kdo si mysliíš že ti to studium platil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Syn delnika, tak i syn pravnika ma stejne prilezitosti..

O lékařích je známo, že díky intenzivnímu studiu a nutné specializaci nemají  čas na to sledovat dění v humanitních a sociálních oborech, takže jejich vědomosti z těchto oblastí zůstávají ve většině přepadů na úrovni střední školy. Např. klišé, že všichni jsou na stejné startovací čáře (které je součástí tzv. amerického snu), přesvědčivě svým výzkumem vyvrátil Robert King Merton již ve třicátých letech minulého století.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem nerekl, ze vsichni jsou na stejne startovaci care, ale ze kvuli bezplatnemu studiu si studovat muze dovolit kazdy a nezruinuje pritom rodinu...

Nebo snad nemam pravdu? 

 

A kdo mi to studium zaplatil? Studium mi zaplatili danovi poplatnici... Jako moji rodice zaplatili svymi danemi studium nejakemu Ukrajincovi, co studuje nekde v Kosicich a ja mymi danemi platim studium Izraelci, ktery studuje bezplatne v Nemecku... Svymi danemi platim taky uprchliky ze Syrie a taky pravdepodobne i cyklostezky nekde na jizni Morave. 

 

A co? Proc me to ma srat?

 

Podle vasi logiky by se mela Ceska republika oplotit, aby vase dane nedostal nahodou nekdo jiny.. Co Ceska republika, kazdou vesnici, vzdyt novou cestu z vasich dani postavili zase v Praze ale napr. v Pardubicich nestavi nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby měl nekdo zájem, tak dám kontakt

 

nabídka pracovní pozice Segment Manager, kterou obsazujeme u našeho dlouholetého klienta, zahraniční výrobně obchodní společnosti s vlastním vývojem a výrobou. Jedná se o technické produkty. Pro tuto společnost s celosvětovou působností hledáme kandidáta, který bude zodpovědný za sledování trendů ve svěřeném segmentu, komunikaci s key opinion leadery v segmentu, identifikování tržních příležitostí a budování strategických partnerství nejen v rámci skupiny. Dále bude s dalšími odděleními sdílet segmentové informace, spolupracovat při tvorbě marketingové strategie a při řešení konkrétních projektů. Jedná se o segment B2B se silnou orientací na zahraničí. Pozice vyžaduje cestování v rozsahu cca 25% času v rámci Evropy, zkušenost z obdobné strategické pozice (potravinářství, TZB, HVAC apod.), výborné komunikační dovednosti, pokročilou znalost AJ, orientace v mezinárodním prostředí. Náš klient nabízí motivující platové ohodnocení, služební auto i pro soukromé účely, podporu ve vzdělávání, prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností a další firemní benefity. Lokalita pracoviště je na Vysočině, částečný home office je k diskuzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych poprosit kdyby někdo hledal nebo věděl o pozici osobního řidiče nebo třeba pozici tomu trochu podobné. Mám 9 let praxi jako osobní řidič a práce s tím spojené jako převozy hostů, správa vozového parku atd. 

Lokalita Brno 

Dekuji Tomáš 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

O ziveni nejde, ať si každej živí to, na co sám má.

Mně šlo hlavně o poměry platu. Ukazuje To, čeho si společnost cení. Pak se nikdo nemůže divit, že naši odborníci prchají za hranice a čekačka na kvalitního lékaře je třeba půl roku.

Hlavně to ukazuje,čeho si ceníš Ty.Neškodilo by trochu pokory a úcty k práci druhých,doporučuji menší praxi v ?Kolbence?.Pokud jde o odborníky typu udělal jsem VŠ,posaďte se všichni na pr..l,tak šťastnou cestu do zahraničí,už tam netrpělivě na Vás čekají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Hledám do detailingového studia AutoAtelier Liberec slusňého a poctivého kluka na pozici ?detailer junior?. Jak napovídá z názvu - místo zaměstnání je Liberec.

Kdybyste o někom vědeli, tak prosím doporučení nebo předání kontaktu - 734 418 588... děkuji

Upraveno uživatelem Michal83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do domova seniorů hledáme pomocného kuchaře/kuchařku jako zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, vedoucí/ho úseku přímé péče, a rehabilitační sestřičku, více info zde https://www.domovvm.cz/volna-pracovni-mista díky za prostor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

sry za OT, ale asset management = takovy poradce kdy a jak prodat/koupit/investovat.. shani praci v curychu... takova nejvetsi bankovni vesnice na svete

takze bych si tipnul, ze ten magistr bude ve financnictvi....

 

kdyby byl magistr z lekarny, tak sezene praci kdekoliv bude chtit (mysleno lokace) a nebude ji shanet pres chronomag... (nic proti chronomagu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...