Přejít na obsah

Zaměstnání


Doporučené příspěvky

Prodavac za pultem podle me prodava rohliky a konzervy, max ti nalozi do misky 10 dkg vlasaku. Hodinky by mel dle me prodavat nekdo, kdo tomu trochu hovi, rozumi, ma chut se ucit, mozna i mluvi alespon trochu aj/nj, preci jen blizkost hranic. Nevim jak ma ten butik otevreno, ale jestli to bude denne 10-18 a sobota nedela. Ja myslim, ze to neni nic moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23? Idealni plat...se dvema detma, hyposkou, zenou/muzem na materske...to jiste zbyde i na operak na slusnou karu a dovolenou v Chorvatsku...pardon, v Turecku, do Chorvatska jezdi jen socky. Nemluve o setreni detem na studia a sobe na duchod. A co teprv kdyz to dostane svobodnej/svobodna. Nebude vedet co s tim! To se to bude usmivat na zakazniky kupujici hodinky za 200/300!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodavačka v Lidlu má o 5k méně a nadře se podstatně víc, dle zkušenosti toho moc vědět nemusí. Na podzim jsem se byl mrknout na limitku želv a paní o tom věděla totálně kulový, ani neuměla otevřít sponu. V létě jsem se byl kouknout na Monaka a paní ani nevěděla, že takové hodinky má ve vitríně. Za mě tedy nabídka zcela OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodavačka v Lidlu má o 5k méně a nadře se podstatně víc, dle zkušenosti toho moc vědět nemusí. Na podzim jsem se byl mrknout na limitku želv a paní o tom věděla totálně kulový, ani neuměla otevřít sponu. V létě jsem se byl kouknout na Monaka a paní ani nevěděla, že takové hodinky má ve vitríně. Za mě tedy nabídka zcela OK.

Asi tak, jestli si tady někdo myslí, že ve všech vobchodech s drahejma hodinkama pracujou lidi, co tomu rozuměj a jsou pro to nadšený, tak se plete, já mám možná ještě horší osobní  zkušenost, než Liqid.  A rozhodně ne jednu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč by to měl být dement. Normální pracovitej a milej zaměstnanec, co dokáže vyložit hodinky na pult a ukázat. Za pochodu se naučí nějaké základy, ale furt bude prodávat z 90% lidem, kteri o tom taky nic nevědí. A na jižní Čechy to není úplně marnej nástupní plat. Musíte si kluci vyndat vobcas hlavu z pražský prdele a zapomenout na vase kilo měsíčně a na super znalosti vo vlásku a samonatahu :-)

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

23? Idealni plat...se dvema detma, hyposkou, zenou/muzem na materske...to jiste zbyde i na operak na slusnou karu a dovolenou v Chorvatsku...pardon, v Turecku, do Chorvatska jezdi jen socky. Nemluve o setreni detem na studia a sobe na duchod. A co teprv kdyz to dostane svobodnej/svobodna. Nebude vedet co s tim! To se to bude usmivat na zakazniky kupujici hodinky za 200/300!

pro sikovnou peknou holku po maturite, ktera umi trochu administrativy, je to dobrej vstup. nebo myslis, ze se tam snad bude hlasit typ kteryho popisujes..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim kdo se tam bude hlasit, jen ze to asi nebude clovek, ktereho bychom tam radi videli...

Diskuse o platech je osemetna vec. Taky jsem musel zacit na ?nule? a pro vyssi plat/pozici neco udelat. Vsichni to kilo brat nemuzem, ale mam rad jak my s tim kilem presne vime, kolik staci vsem ostatnim.

Jasneze nekomu po mature, nekde v Budejicich, tech 23 cistyho muze stacit. Jen se pak nedivme, ze nam ten prodavac neposkytne sluzbu, jakou ocekavame. To muze az borec, ktery v tom bude delat x let a snazit se do toho hloubeji proniknout. A jsme u toho, kdo se tam teda bude hlasit. Ten borec asi ne, coz nas zase vraci k tomu, jakou sluzbu dostaneme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jakou službu očekává 90 % lidi z Budejc + par turistu? Milou usmevavou slečnu, která dokáže ukázat a zabalit Tissoty nebo Balmain nebo Rado, možná Longinesy a jednou za rok jedny Rolex pro milenku radního :-)

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč by to měl být dement. Normální pracovitej a milej zaměstnanec, co dokáže vyložit hodinky na pult a ukázat. Za pochodu se naučí nějaké základy, ale furt bude prodávat z 90% lidem, kteri o tom taky nic nevědí. A na jižní Čechy to není úplně marnej nástupní plat. Musíte si kluci vyndat vobcas hlavu z pražský prdele a zapomenout na vase kilo měsíčně a na super znalosti vo vlásku a samonatahu :-)

Presne tak jak rikas, podepisuju.. nehlede na to, kolik das v prahe za najem a sluzby... ja myslim, ze to je fer nabidka, hezkej novej obchod s fajn znackama. Pohoda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jakou službu očekává 90 % lidi z Budejc + par turistu? Milou usmevavou slečnu, která dokáže ukázat a zabalit Tissoty nebo Balmain nebo Rado, možná Longinesy a jednou za rok jedny Rolex pro milenku radního :-)

Ale jo, asi jo, toho borca o kterem mluvim asi na tenhle inzerat neshani a jeho plat asi bude taky jiny. Obyc prodavacka, o coz tady asi jde, si s tema cistyma 23 nastupu + nejaky ten bonus, kdyz bude sikovna a usmevava, urcite vystaci.

Ok, tak jsem se moooozna certil trosku predcasne...ale stejne jste zbohatlicky neznabozi! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten "dement" byla nadsazka v reakci na to, ze na ty seika to kolegpvi prece ubec nevadilo. Mne to prijde jako celkovej problem, ze lidi vykonavajici svoji profesi v tom nejsou dobry a platovy podminky je k tomu nijak nemotivuji aby rostli, proste po case skoci o dva kramy vedle a budou prpdavat trika. Vudyt o nic nejde. Pak se ztraci kontinuita a ty sluzby stoji za prd. Kdyz potkas starsi prodavacku v obchode z oblecenim tak uz ode dveri vi, jakou velikost kosile ti ma podat. Mlada kaca cumi a jeste ji otravuje, ze si nekdo chce neco koupit. Problem je, ze maji obe velmi podobnou vyplatu a tak neni motivace.

Jinak uz dal nic psat nebudu, viditelne se to nekterych dotyka.

Btw Bydlim v okrese Znojmo, krasny a bohaty sudety, takze si prazskej zadek a kilo nechte od cesty.

Navic se frantik presne vyzna v tom, kdp tam bude chodit nakupovat a co bude chtit, takze uz neni co dodat, nedelas tam nahodou sefa?

Hosi, nechtel jsem nikoho vytocit, jen si myslim, ze prodavat hodonky a rohliky je to stejny. Akorat tim platem ten inzerat n stejny lidi miri. To je vse. Mir

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, asi jo, toho borca o kterem mluvim asi na tenhle inzerat neshani a jeho plat asi bude taky jiny. Obyc prodavacka, o coz tady asi jde, si s tema cistyma 23 nastupu + nejaky ten bonus, kdyz bude sikovna a usmevava, urcite vystaci.

Ok, tak jsem se moooozna certil trosku predcasne...ale stejne jste zbohatlicky neznabozi! :D

Tak vidíš vole :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...