Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Asi tak ako hovori kolega. na cb1300 som to daval skoro ako v pitstope na F1 :)

 

Ale ked uz sme pri tom, na aku masinu? Nespravny vyfuk ti moze napr. celkom dodrbat vlastnosti motora..

Honda Transalp V 650 XL

Problém je s tou cizinou,příští rok chystáme Francii a nerad bych ten výfuk přeplatil na pokutách :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honda Transalp V 650 XL

Problém je s tou cizinou,příští rok chystáme Francii a nerad bych ten výfuk přeplatil na pokutách :D

 

no napr na velkych bajkoch ked otvoris vyfuk / nasavanie tak si s tou absenciou odporu casto nevie poradit elektronika. Napr sa vie zdvojnasobit priemerna spotreba :) Takze to chce premapovat soft, resp ist s tym za ECU doktorom. Na karburatoroch co si pamatam to bol mensi problem, resp prakticky ziadny. Odblokovat oba konce a ide sa. K&N a nejaky solidny vyfuk nie su nikdy zle. Otazka je zmysel takej investicie do starej masiny - z transalpa ducati neurobis, a vyfuky lacne nie su /i ked to pekne hra/. Na dlhe vylety original, nebudes ohucany a do zahranicia preventvne - nemusis sa dohadovat s policajtami. Moj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem nemněl nikdy mašinu aby nemněla laděný  výfuk i na Valkýru jsem nechal udělat laděnky pač jinak to zní, no spíš to vůbec nezní :-)

Nebylo nutno nikdy řešit palivové mapy či tam cpát KN filtr či jinak řešit větší přívod vzduchu. Spotřebu nepoznáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ladeny vyfuk nie je problem - problem je NEladeny vyfuk :) + co chces mapovat na valkyre ked tam mas 6 karburatorov.. :)

To néé nemyslim Valkýru, ale někdo se ptal ohledně laděnky. To je jasný že karburátory se mohou ladit max Dynojetem do karbeců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. Po prodeji BMW R1200GS začínám hledat něco do garáže. Jelikož jsem GS prodával proto, že nemám čas křižovat na motorce svět, mělo by to být něco na slunečné víkendy, na kafe, jednodenní nebo dvoudenní výlety, na co mi bude stačit kožená bunda a kokosák, dvousedlo podmínkou.. Zkrátka nějaký scrambler nebo kafíčko, ale zase aby to trochu jelo. A aby to nebylo moc ultimativní a nelámalo to kosti..takže příjemnej vzpřímenej posaz, široký řídítka a tak.. Zatím jsem se dopracoval k BMW R NineT nebo R NineT Scrambler..což je moc fajn, ale chtějí za to raketu (no stejně už jsem si napsal o nabídku).. Napadá vás něco? Moc nechci japonce..líbí se mi němci, italové, britové..možná HD.. Nebo koupit starou R100 a přestavět? Ja to sám neudělám, jednak jsem levej, druhak nemám kde, takže bych musel potkat někoho férového, kdo se tím zabývá.. Kdyby vás něco napadlo, budu rád za každej pokus o brainstorming. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se včera projel letos asi naposledy na velké motorce, 170 km do Prostějova k mému servisnímu guru, místnímu členovi a dobrému kamarádovi, ke kterému mám 100% důvěru. Vyrážel jsem odpoledne, dojel skoro za tmy a posledních pár km vypadalo teplo fakt úplně jinak. Ale byla to kouzelná projížďka... 

post-3283-0-85843500-1478384582_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

instant: díky moc za nápady. Novej Boneville je hezkej, ale mám 185 cm, takže na tom vypadám jak na koloběžce, 55 koní se bojím, že by mě asi už druhej víkend štvalo a přijde mi, že už ztratil skoro všechno ze svého odkazu. Možná tu novou dvanáctku, že bych zkusil. Ale to když koupím a nechám lehce předělat do scramblera, budu na ceně NineT. Griso 1100 jsem měl 3 roky a je to fajn mašina, ale prostě nevím, jestli se k ní vracet. Možná ta dvanáctka čtyřventil by nemusela být zlá. Je to ale trochu těžkopádný bike..no možná ještě zvážím. XR1200 má koule, byla ve výběru když jsem kupoval Griso, s laďákama to málem zbořilo stodolu, ve které ji měl majitel, kam jsem se jel podívat. Ale jak píšeš, úroveň zpracovalní je něco mezi kovárnou a vietnamskou tržnicí.. Ale podívám se na nabídku ještě. Zkoušeli jste někdo Ducati scrambler? Působí to na mě trochu jako metrosexuální hračka pro náctileté..ale nemám bližší zkušenost. Je mi 35, takže ještě nechci bejt za dědka, ale zase z puberty už jsem taky venku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...