Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Pozor, položím blbou otázku. Kolik za to chtěli peněz a kde? Klidně na blbou otázku odpověz do SZ.

v Německu, normálně na mobile.de. S pánem se dalo slušně domluvit a za podobný ceny se dneska u nás prodávají renovovaný Jawy. Jedna motorka pryč, druhá in. V cashflow dokonce v plusu.

post-13546-0-16459600-1526325162_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chodis s tym aj na akcie?

Sahara a pod... V Cechach moc nepoznam tieto zrazy.

Kamos ma pustnu kamuflaz

 

Na vojenské bitvy uz ne, pripadám si na to starý :-)

 

Jen tak relaxačně brázdíme po okolí... Loni jsme zajeli až na hranice se Srbskem v Rumunsku. Letos dáme jen Krušné hory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ono to sedlo zase ked je najhorsie unesie pomerne decentnym sposobom nejaku bagaz, pokial teda nechces na chrbat batoh, alebo na nadrz tankvak (o kufroch na drziakoch ani nehovoriac)... co su IMO vsetko ovela vaznejsie rany do tela celkovej estetiky dua jazdec + moto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa minulu sezonu sedlo potrhalo a bol som lenivy ho nechat presit resp nechcelo sa mi cakat, tak som z ebay objednal ine, uz presite, sice gelove, ale o 1 cm nizsie  a je to poznat teda kurevsky, potreboval by som oproti stocku skor vyssie,... ale zvykol som si,... na mojich 15km do prace to nevadi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zkusím zde, jelikož nikde lépe mě nenapadá :) Je tady někdo z okolí České Lípy (případně Brna, hned vysvětlím), kdo by byl ochotný mi pomoci s výběrem první moto?

 

Vybírám první moto, našel jsem aktuálně 2 kousky, jeden v Brně, kde ale prodejce nereaguje zatím a jeden v České Lípě (ten se mi ozval). Bohužel tím, že jsem seděl zatím jenom na motorce v autoškole, nedokážu poznat, jestli je s motorkou vše OK a hlavně myslím, že i při testovací jízdě bych se soustředil na milion jiných věcí než na to, jestli jnení někde něco v nepořádku. Byl by někdo z místních ochotný se jít se mnou na moto mrknout a případně mi říct, jestli do toho jít nebo ne? Na podmínkách bychom se domluvili případně po SZ, určitě nezůstanu dlužný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

 

No ja jsem dost vysokej. Mam 2m a jezdim na R1200RT. Ja si nejsem uplne jisty, ze bych ty 2 cm poznal, ale zas bych docela preferoval mit nohy min skrcene. A cena noveho sedla je prece jen pres 7 tisic.

1200rt nema vyskove stavitelne sedlo? Mam sice starou 1100rt a tam jsou 3 polohy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...