Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Som minuly vikend namontoval elektronicku olejnicku, na ktoru som sa svojho casu ulakomil na bazosi a bol dlho lenivy namontovat. Dneska som to previezol a tak na pohlad to tej reztazi asi fakt robi dobre, namazana je poriadne a ani koleso nie je nejak extra zadrbane. Mate niekto nejake tipy na samodomo vyustenie tej hadicky na rozetu/retaz pre inspiraciu? to povodne bolo kus rozmrdane, tak som nieco ubastlil, funguje to sice, ale citim, ze by to slo urobit aj lepsie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nám chlapík na Mallorce zrušil BMW motorky, že letos očekávají nějaké problémy a že bude půjčovat nějaké starší motorky pouze. Copak, nám to nevadí, klidně praleté XT, o to nejde ale co tam má člověk očekávat. Jede nás šest, budeme spát po venku a pak tahle zpráva. Přemýšlím stornovat letenky a letět radši dodělat Krétu nebo tak něco... Ajajaj...

 

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/544263/turiste-tahnete-extremiste-na-mallorce-chystaji-utoky-proti-dovolenkarum.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Homologaci samozřejmě má, jsou k tomu homologační dokumenty a db killer, jen tady je bez db killeru... :-)

Mapu jsem nepřehrával, je tam origo, ani nevím, zda nějakou k tomu Remus dělá. Řekl bych pocitově, že to teď jde lépe do otáček, žádná negativa jsem nezaznamenal, jen si při řazení a deceleraci občas postřeluje. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 dni za sebou, týden před sebou, klidně bych dal i víc. Sakra teď na to koukám, ta moje EG (druhá zprava) vypadá nějaká mrňavá  ;). Akorát s tím chlastem je to tady v Utahu nic moc  :cool02: ).

V rezervacich nic moc, co... To chce nakoupit zásoby tam kde to jde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V rezervacich nic moc, co... To chce nakoupit zásoby tam kde to jde!

 

Tak ono tu nějaký to pivo mají, ale vše těžce nízkoalkoholický. Ale když vidím, co jsme spořádali, tak to taky ujde;-). Triko zatím nic, snad na něco narazíme. 

Tak s tym nosenim vlastnych zasob je to stat od statu ine, bacha na to.. ale zase je u mormonov lacno.. resp. volakedy bolo. Tuto jesen mam v plane Boneville, tak som zvedavy. Kazdopadne palec hore za odvahu, musi tam byt miestami uz dost teplo :)

Hele ono to není tak horký (doslova ani obrazně). Chvílema docela teplo je, ale v pohodě, zato jsme včera i dnes docela slušně zmokli. Dnes jen tak lehce v Moabu, ale včera to byl docela masakr. Dneska 400km, zatím velká spokojenost, je to až s podivem, ale je to přesně takový, jaký jsem si to představoval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 dni za sebou, týden před sebou, klidně bych dal i víc. Sakra teď na to koukám, ta moje EG (druhá zprava) vypadá nějaká mrňavá ;). Akorát s tím chlastem je to tady v Utahu nic moc :cool02: ).

Super to máte, i ten chlast bych oželel, závist :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...