Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Jestli si to pamatuju dobře, na řidičák na pincka jsme vůbec po ulicích nejezdili.

Jízdu jsme cvičili v uzavřeném prostoru (no spíš jsme tam řádili, protože instruktor si vyřizoval svoje věci) a na ulici jsme jeli až s řidičákem.

No ale je pravda, že tenkrát jsme se naučili jezdit v provozu jako kluci už na kolech, takže to byla změna jen v rychlosti.

Dospělou motorku jsem dělal společně s autem, takže jsme se do provozu na motorce zase nedostali.

Možná tenkrát ani motorku s dvojím řízením nikdo neměl...

Jak říkám, přežili jsme jenom náhodou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ať ty papíry brzo máš, a dobře se Ti jezdí, jedno na čem. Co se Dyny týče, nedělám si srandu, sleduj prodejní vlákno, pokud tohle opravdu nemám brát jako rezervaci :-) Stejně si myslím, že za rok přiješ se slovy: Berte, pyčo, Dyna je mi mala, dej my Elektru .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, jako bys mi četl myšlenky. Proto jsem si taky z Farkyho tak trochu dělal legraci s tím ročním vývojem, o kterém si ale myslím, že je opravdu potřeba. Zvláště pak u HD. Mimochodem, ta Dyna je šesti kvalt, takže to pojede jak střelený. Skoro se mi ji ani nechce pouštět, ale musím být na sebe tvrdej. Zvláště, když za necelý týden asi s Jagmanem přikoupíme další.

 

Za sebe a mašiny můžu napsat jen: Letos už hodně přes 3500, spíše už 4000 km. Asi jsem se trochu zklidnil, plotnama škrtám méně a méně. Už se hrozně moc těším, až tak za 14 dní vypukne stavba baggera :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, v servise. Objednanej asi 14 dni predem. Terminy jsou delsi no, kor takto z jara. Delam servis po roce, cca v pulce predepsanejch km. Dnesni moto uz bych si netroufnul, resp na konci jede diagnostika, upgdrady map pokud jsou a hlavne po kazdem servise se ti prodluzuje mobilita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Info pro ty z vas, co obouvaji Mitas E07. Objevovaly se spekulace, ze soucasny typ "E07 + (plus)" nahradi puvodni E07. Obcas je trochu problem je sehnat, dost se nabizi prave novy typ E07 plus. Tak vezte, ze oba typy budou soubezne vyrabeny i nadale. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...