Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Priznam se, ze výhru ANO jsem čekal, ale doufal jsem, ze kdyz se povodně podařilo za mě hodně slusne vládě ukocirovat, ze to takovejhle průšvih nebude a co me opravdu odrovnalo je to, ze u nas skoro kazdej devatej člověk dal hlas SPD ( při poměrně různorodém etnickem složení  obyvatel našeho regionu až zarážející ). No a vlastně Babiš a skoro 40 % me vzalo tez. 

No snad to za rok stacej pohnout tak, aby se volic trochu probral, protoze volební ucasti to nebude. 

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsou všichni překvapení. Vždyť 80% obyvatel každé vesnice, maloměsta je člověk, na kterého platí hesla těchhle ....
Pivko musí zlevnit, cigára musí zlevnit, peníze pro naše lidi, atd, atd. Jejich život j jednoduchý. Po - Pá šichty, Pá, So zakalit v garáži nebo na hasičárně a zanadávat si. 

Akorát furt nechápu, jak si můžou myslet, že se o ně chce postarat 70-ti letý miliardář, se zajištěnými dětmi, kterému to tady bude za 10 let úplně jedno.


 

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, baza napsal:

Tak ve skutečnosti řekl, že nejde o úspěch, ani fatální neúspěch. 

Z toho mi vychází, že vlastně jinými slovy řekl, že jde o neúspěch, ale ne fatální... 😉

Takže vlastně neřekl nic. Ostatně jako vždycky. Ten pán je chudák.

  • Díky 1
  • Dát hlas 1
  • Hlasovat proti 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Steke_m napsal:

Co jsou všichni překvapení. Vždyť 80% obyvatel každé vesnice, maloměsta je člověk, na kterého platí hesla těchhle ....
Pivko musí zlevnit, cigára musí zlevnit, peníze pro naše lidi, atd, atd. Jejich život j jednoduchý. Po - Pá šichty, Pá, So zakalit v garáži nebo na hasičárně a zanadávat si. 

Akorát furt nechápu, jak si můžou myslet, že se o ně chce postarat 70-ti letý miliardář, se zajištěnými dětmi, kterému to tady bude za 10 let úplně jedno.


 

 S takovým zobecňováním seš vedle.

Chápu, že voličské preference budou jiné ve vesnici u Mostu a na Praze 1, ale stejně tak jsou odlišné na velkoměstském sídlišti a satelitní vesnici 15 km daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, skalis napsal:

Tyvole, jak muze nekdo jako Mrackova Vildumetzova projit do senatu a jeste k tomu hned z prvniho kola. No nic, skotskou uz mam nalitou

Ted jsem dočetl jeji politickej životopis a nic. Krasne zapadá do celého ansablu- par usvedcenych Stbaku, par obviněných v uplatkarskych kauzach, plno politických cestovatelů. Bohuzel jsem abstinent.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Pozorovatel napsal:

@Tobi Přesně tak. Já jsem ANO pochopitelně nevolil, ale nedivím se, protože ta Fialova vláda je naprosto tragická. Škoda, že ODS nevede Martin Kuba ☹️

Až se to všechno posere, tak na základech ODS vznikne ODS bez pitomců, co ji pohřbili, kterou ten Kuba nakonec fakt povede …… to už přece vidí každý, že sedmilhář Fiala bylo šlápnutí vedle …..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uz jsme to probírali... za vladou tezko budou vyrazne vysledky, kdyz je to koalice 5 stran.. zazrak je, kdyz to ustoji do konce obdobi, dodrzi mirne kleaajici schodky a nepokazej zahranicni politiku... vic se cekat ani nedalo... neco jako rozumny smer ale zadna revoluce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Pirati uz asi pomalu konecna, pokud hned neskonci minimalne Bartos, spis cely RP, a jasne si nereknou jestli sou teda pravice nebo komunisti nebo anarchisti nebo co vlastne a nezacnou se podle toho chovat. Bohuzel tu auru schopnejch ajtaku dokazal Bartos taky za par mesicu totalne otocit. A nebudou se srat do vlady, byt teda Lipavskyho by byla skoda. Tyvoe, z 99 zastupitelu a hejtmana na 3 (!) zastupitele, to je celkem extrem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@BertJo, to je takovy moje guilty pleasure, to jejich forum. Skoda, ze ty fakt pikantni veci se resej v neverejnejch sekcich.

 Aby to zas nevypadalo ze na ne chci nejak nasazovat, nikdy jsem je sice uplne nevolil, ale vzdy to meli hodne tesne, je mi jich celkem lito. Kapku skodolibe teda, potom, jak Bartos neunavne vysvetluje tu v podstate bezchybnou digitalizaci SR.

Upraveno uživatelem Micey
  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Micey napsal:

Tak Pirati uz asi pomalu konecna, pokud hned neskonci minimalne Bartos, spis cely RP, a jasne si nereknou jestli sou teda pravice nebo komunisti nebo anarchisti nebo co vlastne a nezacnou se podle toho chovat. Bohuzel tu auru schopnejch ajtaku dokazal Bartos taky za par mesicu totalne otocit. A nebudou se srat do vlady, byt teda Lipavskyho by byla skoda. Tyvoe, z 99 zastupitelu a hejtmana na 3 (!) zastupitele, to je celkem extrem..

Lipavskýho?

  • Haha 1
  • Hlasovat proti 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Otto napsal:

Až se to všechno posere, tak na základech ODS vznikne ODS bez pitomců, co ji pohřbili, kterou ten Kuba nakonec fakt povede …… to už přece vidí každý, že sedmilhář Fiala bylo šlápnutí vedle …..

Jojo, proto se všem stranám, které se odštěpily z ODS, aby se vrátily ke kořenům, tak perfektně daří. Trikolora predvadi stejnou dominanci jako ODS v 90. letech, Konzervativní Aliance 2014 ovládá Prahu jako za Béma a OKS mohla dnes dosahovat ústavní většiny, ale rozhodli se hrát dlouhou hru a tak se prejmenovali na Hnutí PES, asi aby lépe oslovili mladé...

Jakmile se někde začne mluvit o návratu ke kořenům, je to dycky cesta do pekel. Strany se svévolně neodklanějí od svých ideálů, jenom se vyvíjejí a opouštějí ideje, po kterých není poptávka, nebo už v dané době nejsou relevantní. Jasně, na papíře to může vypadat dobře a člověk by si řekl, že proti tomu přece nemůže nikdo nic namítat. No jak dopadá reálná aplikace můžeme vidět na příkladech výše.

Naopak jediná cesta pro ODS, jak se z toho dostat je, aby se všichni ti Zahradilové a podobní chytili za ruce a svorně spolu za západu slunce táhli do prdele.

  • Dát hlas 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...