Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, guzmic napsal:

Ve Zlíně máme tedy dobrý lidi na podvody, Praha zase jiný dobráky.

 

Ladislav Hojer

Jiří Straka  

Olga Hapnerová

atd. takže, největší vrazi jsou Pražáci?

Nějak ses změnil, asi tě něco sere a nebo já. Tvoje argumenty jsou zvláštní. Ve Zlíně jsem pět let, vždy dva tři dny v týdnu bydlel a žil a vím jak to tam chodí.

Pije se mi s tebou lépe než komunikuje.

 

Jo a Straka ? 😞 Dnes žije pod jinou identitou na Moravě

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale pánové, než si tu roztrháte občanky, uvědomte si že podobní vykukové a "chytráci" se dají najít v každém prdelákově - všechno je jen otázka kontaktů a příležitostí, radši nebudu jmenovat. Cajzlov má holt tu smůlu že při své velikosti a veřejných zdrojích bude podobné partičky náplav vždycky přitahovat jak vosy na sladké, bez ohledu na to odkud pocházejí - a mnohem větší průšvih než samotná existence podobných lobisticko-kmotrovsko-korupčních spolků je že kromě zřizovatelů (radnice, ministerstva) mají v našem pidistátě předem obšlápnuté i dostupné vyšetřovatele, znalce, soudy a kriminály (viz Redl, Rittig, Novák, Pitr, Dalík, Krejčíř) - takže i tam kde se něco "fatálně provalí" je odsouzení a reálné potrestání pachatelů v nedohlednu... :shit:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, long napsal:

Nějak ses změnil, asi tě něco sere a nebo já. Tvoje argumenty jsou zvláštní. Ve Zlíně jsem pět let, vždy dva tři dny v týdnu bydlel a žil a vím jak to tam chodí.

Pije se mi s tebou lépe než komunikuje.

 

Jo a Straka ? 😞 Dnes žije pod jinou identitou na Moravě

Ale prd velebnosti, jsem furt stejný debil a dobrák od přirození.

Jen nemám rád škatulkování, nic víc, lidi jsou všude stejní, dobří aj dementi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, guzmic napsal:

Ale prd velebnosti, jsem furt stejný debil a dobrák od přirození.

Jen nemám rád škatulkování, nic víc, lidi jsou všude stejní, dobří aj dementi.

Tak já už TĚ mám zase rád a těším se až se potkáme a dáme si skleničku(y)😘

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, long napsal:

@guzmic Guzmo Guzmiči víc čti. Nepsal jsem o Praze, ale o Zlíně a že tam vymysleli fakticky největší podvody s vratkami DPH a bratři Březinovi tam  vymysleli a zrealizovali naprosto brutální šmelinu s alkoholem na kterou skáplo docela dost lidí je bez debat!

Nemusíš být stále v opozici.

Ty lidi z té současné kauze také nejsou z Prahy, ale bohužel tady jen občas bydlí a rozhodují. Volí je krajské organizace, říká se tomu politika

Hřiba si také můžete vzít  do té pjdele z které je. To je škodič takový jiný, takový s dobrými úmysly, ale ty měl Hitler taky.

Březinovi - to byla kauza s načerno vyráběným chlastem z normálního lihu a tím pádem ojeb státu na DPH o 6 mld, ne?

Těch 47 mrtvých bylo výsledkem "metanolové" aféry, kdy do etanolu míchali metanol - a to byli Fian, Křepela, Vacula...

Ty dvě kauzy se překrývaly a kdyby ti druzí "amatéři" nezačali distribuovat ten jedovatý chlast, tak to tu Březinovi vyrábí furt (samozřejmě přeháním - vejška už po nich šla).

Nepletu se, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sleduju projev Fialy v TV. Na jednu stranu jsem opravdu rad, ze je premier Fiala a ne Babis. Ale moje male zle a hloupe ,,ja” by si trochu pralo, aby Babis musel resit tyhle sracky a pekne se v nich vykoupal.

Edit: Vim, ze Bejby by nas potopil vsechny.

Upraveno uživatelem Lou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Lou napsal:

Sleduju projev Fialy v TV. Na jednu stranu jsem opravdu rad, ze je premier Fiala a ne Babis. Ale moje male zle a hloupe ,,ja” by si trochu pralo, aby Babis musel resit tyhle sracky a pekne se v nich vykoupal.

Edit: Vim, ze Bejby by nas potopil vsechny.

To by byl kolotoč, že by z něj srali ješte moji vnuci....

Pánbůh zaplať za Fialu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, petr_cha napsal:

Jedna vec byl projev Fialy.. ale druha kolosalni vec byla pak reakce v primem prenosu na CT od Babise.. to bylo...bylo.. ten chlap je fakt debil.. 🙂
 

Me uplne vytocilo jak pred volbama v rozhovoru rikal, ze za zadne mrtve nemuze, ze ten ministr a ten. Tak jednou tomu velim a prejmu zodpovednost. Krysa, no co cekat od hajzla co donasel na kamarady a prisahal na sve decka a jejich zivot, krive...

No a pak dalsi veta, ze ho zadna duchodova reforma nezajima, protoze za nej na duchody bude. Mu je tahle zeme uplne ukradena. A ano do roku 2030 bude a pak ho to vzhledem k veku nezajima..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...