Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Kluci klid, u nás i kdyby jsme zvolili samotného pana Ježíše Krista, tak stejně se k sobě budou lidi chovat jak ty největší kundy. Zůstávám chladný a s dnešním výsledkem jsem vnitřně spokojený....do zrcadla se stále můžu podívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, vraby napsal:

Pěkná pohádka vy to byla jak píšeš,ale není to tak jednoduché. Vystrčte hlavu z bubliny a jeďte se podívat na sever,Ostravsko atd. 

Vraby, chápu, že je těžké opustit rodnou hroudu, ale Tom má pravdu. Nikdo Tě v té dané konkrétní prdeli nedrží. Hele, mně to taky nějakou dobu trvalo. Než jsem se odvážil z Brna do Prahy, tak jsem před tím raději žil 5 let ve Vídni .... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Otto napsal:

Berte ty píčo, až dostaneš od generála povolávák na Ukrajinu, tak se z toho vykroutíš viď. Ale hubu máš plnou keců.

Co má společného případný úspěch generála Pavla s povolávákem na Ukrajinu? Můžeš to nějak objasnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Bert napsal:

Vraby, chápu, že je těžké opustit rodnou hroudu, ale Tom má pravdu. Nikdo Tě v té dané konkrétní prdeli nedrží. Hele, mně to taky nějakou dobu trvalo. Než jsem se odvážil z Brna do Prahy, tak jsem před tím raději žil 5 let ve Vídni .... 🙂

Já už jsem na to starej. Vidíte to moc černobíle. Horší je to,že i ti mladí volí toho Bábu,,,,,,a proč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Bert napsal:

Co má společného případný úspěch generála Pavla s povolávákem na Ukrajinu? Můžeš to nějak objasnit?

S něčí podobným na mě dnes vyrukovala jedna burešova valorizovaná koblihožroutka. Asi to maji v popisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Bert napsal:

Co má společného případný úspěch generála Pavla s povolávákem na Ukrajinu? Můžeš to nějak objasnit?

Zelená guma Pavel se svoji zelenou gumou manželkou půjdou samozřejmě na ruku Fialoví , jestli vás to nesere, tak na konci roku si vláda odsouhlasila úvěr pro úkáčka cca 5 miliard. A když seš jednou zelená guma, tak máš zájem válčit. A když se bude válčit, tak se také může mobilizovat. Místo toho, abychom se snažili válku ukončit, bude tam srát zbraně atd. Švýcarsko na to sere a chce si zachovat neutralitu. Jenom ČR je papežtější než papež a jsme skoro nejvíc slyšet . A vždycky je to v NĚČÍ PROSPĚCH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...