Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V 31. 8. 2021 v 22:13, guzmic napsal:

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zeman-casa-skolni-rok-brno-armada-hrad-prezident.A210831_144504_domaci_remy

Jsem asi blbej, ale na letiště ho musí nějak dopravit....v Brně taky nebude ovar jezdit ponorkou a metrem, kurva tak proč dvě stě kilometrů litá armádním speciálem.

Měli mu nastartovat autobus zemák a byl pokoj.

no tak třeba to tam stejně letělo s nějakým materiálem nebo v rámci výcviku, tak ho prostě přikšírovali na paletu a šoupli po rampě mezi ostatní bedny. Tak nějak jsem si vzpomněl na jednu letištní historku pana Čecha, jak lítaly zájezdy ze SSSR. Když otevřeli nákladový prostor, obvykle vyjel šlapací Moskvič a někomu spadl na hlavu. Ta představa že CASA otevře vrata a vyjede......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč by Bureš před sentimentálníma držkabůčkařema nemohl naoko truchlit za Belmonda, když guru JMára nazná že by to před volbama mohlo hodit body? 

On tu snad ještě někdo naivně věří že ti ostatní falešní kokoti svoje "solidární statusy" myslí upřímně?

image.png.01c3a342e09c0631775d7b6da9fca174.png
image.png.e4a9603776e6b1e3137ea333f4cc0d18.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Bert napsal:

Pojďme se vsadit, kdy Mára napíše, že Andrej dojatě zavzpomínal při lahvince francouzského vína a dobrém filmu na svého v podstatě kámoše J.P. Belmoda .....

Jestli von tady náhodou nebude etablovanej 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poslední době mě překvapuje lkaní Škody ohledně propadu prodejů na některých trzích. Opravdu si někdo myslel, že akce Tchajwance (Čína), Vrbětice (Rusko) a MS v hokeji (Bělorusko) zůstanou bez odezvy? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připadá mi to jako debilní otázka, tak to raději píšu sem. Řemen Tropic je brán jen jako vzor a může si ho vyrábět kdo chce, nebo to má ochrannou známku a to co je na alíku nebo jinde je 100% kopírka, pdělek, fejk, nebo jak to nazvat a obchodování s tím zde je za banána. Ne že bych něco takového vlastnil, ale zvažoval jsem nákup z alíku, tak ať se to za včas zastavím, když tak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do sekce, co mě naštvalo to nedám, nebo by to bylo na banán.

Chodím tak 3x za týden běhat... většinou lesy a louky je tam klid, no včera jsem nestíhal tak jsem si dal okruh po cestách 1/2 mezi chatami a RD tam to byla pohoda, ale zpět jsem to vzal po cestě zpět do města klasická cesta z jedné malé dědiny do malého města.

Do piče, to musí bejt 95% řidičů totální čuráci a objíždět mě na půl metru, silnice prázdná aj tak kurva tím volantem nezatočí...vrchol byl autobus kterému jsem musel málem uskočit do škarpy.

Zlatý les, tam mě může maximálně sežrat medvěd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledni dobou jsem par silnicnich bezcu potkal - nijak mi nevadi, nemam problem je objet, jezdim na biku i na gravelu, obcas se potrebuju po silnici taky presunout a je to proste o lidech. 

Ale vzdycky si tak v duchu zafilozufuju co je k tomu vede. Zrovna vcera vecer - pul osme, uz se zacinalo serit, silnice II. tridy, holka tak 20, sluchatka, neosvetlena, bezi po prave strane, takze auta ma v zadech...ja jel proti ni takze jsem ji ani nemusel objizdet.... napadlo me ze si dava zrychleny presun nejkratsi cestou mezi dvema vesnicema protoze zmeskala vecerku....Protoze jinak z ty jihocesky vesnice odkud bezela ja na vsechny smery spousta polnacek, lesa, pripadne silnicek 3. tridy. Ale jak rikam, nijak mi na silnici neprekazi. 

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, kloubik napsal:

Posledni dobou jsem par silnicnich bezcu potkal - nijak mi nevadi, nemam problem je objet, jezdim na biku i na gravelu, obcas se potrebuju po silnici taky presunout a je to proste o lidech. 

Ale vzdycky si tak v duchu zafilozufuju co je k tomu vede. Zrovna vcera vecer - pul osme, uz se zacinalo serit, silnice II. tridy, holka tak 20, sluchatka, neosvetlena, bezi po prave strane, takze auta ma v zadech...ja jel proti ni takze jsem ji ani nemusel objizdet.... napadlo me ze si dava zrychleny presun nejkratsi cestou mezi dvema vesnicema protoze zmeskala vecerku....Protoze jinak z ty jihocesky vesnice odkud bezela ja na vsechny smery spousta polnacek, lesa, pripadne silnicek 3. tridy. Ale jak rikam, nijak mi na silnici neprekazi. 

nepřekáží, když běží po správné straně a ví o mě, ne tak, jak píšeš - sluchátka na uších, mobil na paži, upřený pohled do nikam a bez jediné odrazky, světýlka,....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kloubik napsal:

Posledni dobou jsem par silnicnich bezcu potkal - nijak mi nevadi, nemam problem je objet, jezdim na biku i na gravelu, obcas se potrebuju po silnici taky presunout a je to proste o lidech. 

Ale vzdycky si tak v duchu zafilozufuju co je k tomu vede. Zrovna vcera vecer - pul osme, uz se zacinalo serit, silnice II. tridy, holka tak 20, sluchatka, neosvetlena, bezi po prave strane, takze auta ma v zadech...ja jel proti ni takze jsem ji ani nemusel objizdet.... napadlo me ze si dava zrychleny presun nejkratsi cestou mezi dvema vesnicema protoze zmeskala vecerku....Protoze jinak z ty jihocesky vesnice odkud bezela ja na vsechny smery spousta polnacek, lesa, pripadne silnicek 3. tridy. Ale jak rikam, nijak mi na silnici neprekazi. 

Sluchátka nemám, mobil taky ne, běžím vlevo tak jak se má a čumím před sebe.... žluté antireflexní tričko a stejně mě plno lidí málem smete....seru na to, příště jdu k medvědům do revíru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...