Přejít na obsah

Fešn okno strejdy Clockyclocka


Hector

Doporučené příspěvky

:D to máš recht. Ale když člověk neseděl na koni, bylo to fakt strašný. Si všimni, jak si z Hermanna ti dva vzadu dělaj prču (a to maj přitom podobnej outfit).

 

attachicon.gifPumpky.jpg

Úplně vidim toho týpka s cukrovým špalkem vzadu, jak říká "koukej, jak je vyžranej, a to si blbec ještě vezme světlej oblek, a to to byl za kniplem Fokkeru takovej fešák".

 

Hmmm... pokud se nemýlím tak týpek s cukrovým špalkem vzadu je Goeringův vrchní řiťolez feldmaršál letectva Milch, ten by si z rajtek svého chlebodárce (který mj. osobně rozhodl že není poloviční žid) prdel rozhodně nedělal. No a ten druhý válečný zločinec je Albert Speer, který byl ve své době (kromě šéfování ministerstvu průmyslu) něco jako vrchní říšský influencer vkusu a elegance - dobová "megacelebrita" váhové kategorie ve které byl v podstatě jen on a jeho nejlepší kámoš Hitler (Goering - tlustej feťák, Gobbels - kulhající kripl, Himmler - chcíplej pasáček slepic jim optikou tohoto vlákna nesahali ani po kotníky). Štěstí že Clocky byl tou dobou ještě na houbách  :speak_cool:

 

Takže jestli se dnes děsíte návratu osmdesátek, připravte se na to že výše uvedené hrůzy (plus předválečné babské pytle á la Coco Chanel) jsou jenom otázka času, než to nějaká jiná chcíplotina v příští dekádě vytáhne ze šatníku a vydělá majlant na tom, že si to na sebe zase bude celej svět 3-5 let navlíkat...  :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, takovéhle gatě normálně nosím. A nejsou nejhorší. :-) Dokonce jsem už jedny roztrhal, tak jsem si nechal ušít nové. Jednou jsem je měl i na Svoboďáku v mekáči. S koženou bundou, šněrovacíma botama pod kolena a lodičkou to není vůbec špatná kombinace. I když batl nosím radši. :-D

 

Ale chce to mít opasek nebo vypasované sako, jinak to eleganci ztrácí. :-)

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což mi připomíná, že by mohly přijít i pánský kamaše s každou nohavicí jiný barvy a k tomu Balenciaga s čtvrtmetrovou špičkou zahnutou nahoru :)

 

Pohled do historie někdy paradoxně fakt uklidňuje.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, Speer razil tredny. Treba jednorady sako zapinal tak, ze nechal nezapnuty horni knoflik a spodni vetsinou zapinal. Zjevne se to neujalo. :-)

 

 

..... No a ten druhý válečný zločinec je Albert Speer, který byl ve své době (kromě šéfování ministerstvu průmyslu) něco jako vrchní říšský influencer vkusu a elegance - dobová "megacelebrita" váhové kategorie ve které byl v podstatě jen on a jeho nejlepší kámoš Hitler....:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však "modelling" není nic jiného než eufemismus pro tradiční business prostitutů a prostitutek, co bez špetky cti prodávají své mrzké tělo komukoliv, včetně uchyláků všeho druhu - no a zrovna teď holt frčí genderové sebezesměšňování, srovnatelné opravdu jen se středověkýma šaškovskýma škorněma, špičatýma čepicema a trčícíma suspenzorama...  :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jó, trčící suspík by dneska neprošel, to by moc zdůraznovalo mužskou sexualitu. Dnešní suspenzor je hezky naplacato k tělu, připominá spíš dívčí klín a namísto ochranný funkce na mě působí jako pás cudnosti.

 

Edit: kdyby někdo z tý hrůzy nemohl spát, můze se zabavit hledáním mořskýho koníka. Někde na těch obrázcích.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu - Žij a nech žít. Toto je taková křečovitá snaha šokovat za každou cenu a vynucování si pozornosti. Vlákno je to skvělé, hlášky tady ještě lepší a když mi n?hodou na bečce spadne deštník do ohně, můžu říci - " Se smějete, chuje, ale to je model od Thoma Browneho"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wizi, jestli je ta křečovitá snaha a vynucování pozornosti na mě, tak soráč - prostě mě to zaujalo (a ještě jsem u toho něco fotil... takže nebyl čas cizelovat pointy) - víc za tím nehledej. Už dám pokoj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...