Přejít na obsah

Fešn okno strejdy Clockyclocka


Hector

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 1,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nemá někdo doporučení nebo zkušenost kde koupit absolutní original Trika LACOSTE?

Chtěl jsem koupit v e-shop LACOSTE.cz ovsem odradilo mě pokud si člověk klikne na kontakt, tak číslo je je Polské což jsem zavrhl. Zkusil jsem a objednal v e-shop ANSWEAR.cz kde jsem objednal 3ks za 5500KC. Zásilka byla v pohode doručena, ale na posouzení a premereni metrem neni kazde stejne ani krokodýli není stejně usazen, odlišné cedulky, každé zabaleni v jiném pytliku, tak jim je v pátek posilam nazpět.

Vcera jsem objednal v ABOUTYOU.cz další 3ks a pokud přijdou znovu nějaké FAKE, tak už nevím kde koupit, když je všude většinou zavřeno a internetu přestavám věřit.

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
před 4 hodinami, Liqid napsal:

První slečna má libové pozadí, už jen proto bych jí vše ostatní odpustil, ale ta poslední špinavá vidlanda...

Nevím proč, ale mám obavu, jestli to není holka "thajského" typu, když se dostala/l sem do vlákna 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Horhe napsal:

by mě zajímalo, jestli ta špindíra má kabelku z nějaký ekokůže, nebo kvůli tomu muselo umřít nějaký zvíře

minimálně vegetariánka je to natuty

tipl bych že jede k nám do Řevnic , takovejchhle je tu velký semeniště .. a tipl bych že bydlí ideálně v jurtě 😄 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...