Přejít na obsah

SEW 2019


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 140
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsem rád, že ty JLC někdo vidí stejně. Pro mě absolutně obyčejný, nezajímavý hodinky bez charisma. Na fotkách mi dokonce přijdou lepší, než v reálu. Se nechci rouhat, ale podobně jako VC Overseas bez chrona..

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tě pámbů potrestá, za půl roku budeš jedny nebo druhý shánět :)

 

Ještě k těm fortisům: taky fajn, ale nemůžu nějak překousnout těch model "devět malých piv" (jasně, nejsou to piva, a jasně, je to asi nějaká limitka, a tam se úlety můžou).

Tyhle limitky k nim patřej ( ty "malé pivo" :lol2: ). Musím říct, že je to povedenější než limitka ČSA např.

Mám pro tyhle limitky slabost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že ty JLC někdo vidí stejně. Pro mě absolutně obyčejný, nezajímavý hodinky bez charisma. Na fotkách mi dokonce přijdou lepší, než v reálu. Se nechci rouhat, ale podobně jako VC Overseas bez chrona..

Nechci se rouhat, aby na mě nedopadlo doktorovo kladivo, ale přijde mi to stejný, jako ty nový AP ... JLC dělalo ppč jinou ligu, dnes mi to přijde bez nápadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolte, abych všem kteří se na SEW dostavili poděkoval za celý tým :notworthy:  :clap: 

 

Nejsem moc pisálek, ale pokusím se to shrnout.

 

Vždy je co zlepšovat a SEW není vyjímkou - víme o tom a rok od roku se snažíme vše vyladit k lepšímu, v rámci naší vize.

 

V sobotu byla návštěvnost velmi slušná, což se projevilo na poměrně dost zaplněným prostoru a tím pádem nutností se občas někomu vyhnout nebo u vitríny počkat než se uvolní. Neděle byla proti tomu na pohodu, takže bych pro příště doporučil přijít druhý den. Jenom bych podotknul, že kdyby na SEWu byl klid a zaplněnost prostoru minimální - zřejmě by žádnej SEW ani nebyl ;) 

 

Kapitola světelný podmínky - všem vystavujícím jsme říkali, ať si přivezou lampičky na stoly a všichni se na to vyprdli. Hlavní osvětlení místnosti pak dáváme spíš slabší než přesvícený - aby právě vynikly samotný hodinky. Navíc na stěně kde byl vstup do hlavního sálu jela video projekce s mappingem, tak aby bylo co vidět když to stálo takový love zapůjčit :blush02:. Jinak Andy to hezky popsal, máme prostě naši vizi jak taková akce má vypadat a zabít charmisma historické budovy vzhledem stánků "každej pes, jiná ves" ala Baselworld určtiě nechceme. Stejně tak to nechceme dělat třeba na výstavišti. To místo je pro nás prostě duležitý a věřte, že najít něco podobnýho není úplně lehký, protože potřebujete mnohem víc než jenom jednu krásnou místnost ;). Každopádně na Žofíně teď nějakou dobu určitě zůstaneme a do Brna se vracet nejspíš opravdu nebudeme. Byl by to krok zpět.

 

Vůně / smrad - nevím co všechno jste díky návštěvníkům cítili, ale po celé budově bylo opravdu rozmístěno zařízení na dělání vůně - stejně jako to bylo v MG v Brně. Já to teda čichal víceméně dva dny nonstop a neměl jsem s tím žádnej problém. Typ vůně nebyl žádnej ozembouch, ale je mi jasný, že to každý vnímá individuálně. Tak snad Vaše senzorická paměť nebude mít SEW spojenej se smradem jak ze staré paní ze šantánu.

 

Rozmanitost vystavených hodinek byla kompletně v režii vystavujících, takže co dovezli, to dovezli. Jestli některý modely nechali na prodejně, s tím bohužel nic neuděláme. Je v jejich vlastním zájmu přivézt to nejlepší. Vím, že si někteří nechali zapůjčit určitý kolekce z centrály, aby je tam prostě měli, ale zbytek asi vzal co prostě zbylo.

 

Občerstvení bylo v patře, včetně nabídky studené kuchyně - nějaký bagel s losesem a ještě něco. Dole pak byly k dostání např.výborný líčka s pyré z kořenové zeleniny nebo supr polévky.

 

Přednášky jsme natáčeli loni a počty shlédnutí byly v řádu desítek, takže zbytečný. https://www.youtube.com/channel/UCsNgItgftHdqT9xQxZ5O_hw/videos

 

 

Takže to by tak zhruba v kostce bylo, chtěl jsem to alespoň lehce okomentovat, ať to máte taky z druhé strany.

 

Ještě jednou díky všem co dorazili, hlavně díky Vám můžeme SEW realizovat :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dr.sphinx - v Rudolfinu jsme byli a na tento termín ta byla už nějaká akce. Muselo by se to nějak oddělit, nevypadalo by to určtiě už tak hezky a navíc nám nevyhovovala dispozičně.

 

Ono běžne jsou takový místa zarezervovaný na 3-4 roky dopředu, takže když se chce člověk držet nějakýho termínu, je to kolikrát problém. My se snažíme nekolidovat s ostatníma výstavama ve světě, ale i tak byl SIAR v Mexiku někde uprostřed týdne. Příští víkend je zase výstava v Dusseldorfu.

 

K tomu přidám ještě takovou perličku - celej ten cirkus jsme postavili za nějakých 26hod. - jelo se nonstop od pátku 6:00. Tři kamiony (jeden zabloudil), nepočítaně dodávek, 2x zaseknutej nákladní výtah, mrak různých komplikací, hlad, stres atd.. Jsem rád, že jsme to nakonec vůbec zvládli :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda já čumím a zároveň jsem se poučil - pana Sirotu mám zařazeného někam k Besipu - UAMK a komentování různých prasáren na silnici - v interview mě mile překvapil. Hodinky a šperky nekupuji, naopak Watch It ano, ale vůbec jsem netušil, že se jedná o hodinkového znalce :blush02: :) ..

 

EDIT: díky za odkaz!

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letošní SEW byl můj první a tak nemohu porovnávat s předchozími ročníky, ale jednoslovně bych za sebe hodnotil jako SPOKOJENOST. Jasně, vždy se dají najít nějaké mouchy, ale kdo někdy podobnou akci organizoval, tak to spíše bere jako prostor pro zlepšení, než nějakou výtku.

 

Byl jsem oba dny, ale že bych měl v sobotu pocit, že se s někým nepříjemně tlačím u vitríny mi nepřišlo. Lampičku měli například u Cuervo y Sobrinos, jinde to beru spíše jako nepřipravenost jednotlivých vystavovatelů. Denní světlo to sice nenahradí, ale tím spíš má pak člověk důvod zajít k AD. :)

 

Co mě překvapilo byly přednášky. V sobotu se na některých ani nedalo sednout a v neděli byla zase většina sálu prázdná, což byla pro přednášející velká škoda. Kromě odborných přednášek se mi líbíla i prezentace Louis Moinet, hlavně pak příjemný pokec s panem majitelem a jeho ženou.

 

post-36105-0-26671300-1571758982_thumb.jpg

 

Škoda, že nebyly přednášky i letos nahrávané (ač v sobotu jsem tam nějaké lidi vzadu natáčet viděl), některé bych si ze záznamu rád pustil, i kdybych byl jeden z několika desítek. Je možné případně vysdílet alespoň promítané prezentace?

 

Každopádně bych chtěl organizátorům moc poděkovat a těším se na další ročník! Už se ví termín? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, byl jsem se synem v sobotu přes den. Byli jsme na třech přednáškách - zklamala mě přednáška ředitele obchodu zn. Delman, žádná info o výrobě potápek do 4tis. m - jen marketin o firmě. Následovala výborná přednáška o tom jak funguje chronograf a skvělá přednáška o Louis Monet od pana majitele.

Večer se k nám přidala manželka, cca. hodinu jsme strávili na stánku beny diskuzí se synem majitele - o zenithech, o parmigiany a dalších hodínkách, musím říct klobouk dolů i žena se zájmem poslouchala.

Ještě musím pochválit catering - až při odchodu jsme zjistili, že je dole jídlo a ochutnali jsme. Fakt výborné.

Dvě kritické poznámky - světlo a fronty na víno. Než nalívat každému do ruky, asi by bylo důstojnější už mít připravené nalité skleničky a jen doplňovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a do Brna se vracet nejspíš opravdu nebudeme. Byl by to krok zpět....

 

Asi si nevzpomeneš na náš rozhovor loňského září, kdy padla řeč i na blížící se SEW 2018, Brno a Prahu. Přestože hlavním impulsem ke změně byla asi nakonec ta rekonstrukce, konečně pragmatik zvítězil nad lokálním patriotem. ;-)

Opět si dovolím připomenout, že pro další level existují města jako Vídeň, Mnichov, Berlín, Hamburk; tak snad až se někdy bude rekonstruovat Žofín... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi si nevzpomeneš na náš rozhovor loňského září, kdy padla řeč i na blížící se SEW 2018, Brno a Prahu. Přestože hlavním impulsem ke změně byla asi nakonec ta rekonstrukce, konečně pragmatik zvítězil nad lokálním patriotem. ;-)

Opět si dovolím připomenout, že pro další level existují města jako Vídeň, Mnichov, Berlín, Hamburk; tak snad až se někdy bude rekonstruovat Žofín... :-)

 

Přiznám se bez mučení, nevzpomínám :helpsmilie: 

 

Ale každá změna je tak trochu vstup do neznáma a stát se může cokoli :giljotiini: O dalších městech na zeměkouli jsem už párkrát slyšel, ale hrát si na cizím písečku, to už je jinej level :gunsmilie:

Všechno má ale svůj čas a ta Praha by nám chvíli vydržet mohla, co říkáte...? :cheers:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš za co, mimochodem samozřejmě, že tam teď ještě něco vidím, ale když jsem na tom dělal tak mi to uniklo. Každopádně to nejhorší zmizlo, což byl záměr, takže dobré, ty hodinky si zaslouží být vidět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Je někde uvedeno, kdo nakonec vyhrál hlasovaní?

 

a ještě krátce zpětně k samotné akci:

- vyrazili jsme v partnerkou v neděli, nečekaně málo lidí, spousta místa, příjemná živá hudba, paráda

- potěšili: Grand Seiko s plovoucí springdrive vteřinovkou, Schaumburg, Tutima, Prim, Sinn a moc milá blond paní u Junghansu (jejich limitka Bauhaus je pro mě top, takže to bude asi malinko neobjektivní)

- úplně jsme vynechali Samsung, trochu divný pan u Czapka, stánek Fortisu působil jako výprodej starších modelů

- aktuální móda/trend skeletonů mě kompletně míjí... mám rád, když na hodinách vidím, kolik je hodin

- humornou vložku zařídila slečna, která s ruským přízvukem nabízela hodinky s diamaty a páskem z krokodýlovy kůže :)

 

 

Celkový dojem pozitivní, děkujeme organizátorům a těšíme se za rok!

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...