Přejít na obsah

Předvánoční flame volume 22


Doporučené příspěvky

Jako jsou dál, co si budem povídat. Na čerstvým vzduchu, na sluníčku, modrý nebe nad hlavou, stěny z přirodního materiálu...kdo z vás to má? A levou ruku nikdy nepoužívaj k jídlu, na rozdíl od prasat ze Západu, protože dobře věděj, že za nehty leccos může zůstat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Na takovémto hajzlíku jsem si nesčetněkrát nachcal do goretexových gatí, prostě zvyk  :lol2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen ať se to tu nezvrhne v fekální humor, to by byla škoda, ten toaleťák měl potenciál. A hlavně zástupci obou frakcí (odstěňáci vs přistěňáci) ještě nepřišli s žádnejma argumentama kromě vlastních pocitů!

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na takovémto hajzlíku jsem si nesčetněkrát nachcal do goretexových gatí, prostě zvyk  :lol2:

No vždyť já taky :-), ale debata na tohle téma mě prostě zaujala.

Nikdy mě ani ve snu nenapadlo řešit postavení toaletáku a tady to vesele jede a ukazujou se tady různé frakce.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

výrobce už ty papíry potiskuje tak, aby byly od stěny, takže ke stěně může být umístěn pouze papír bez potisku a pouze na pravé straně toalety, kdyby takto orientovaný papír byl u stěny na levé straně, uživatel by si mohl dojebat lunetu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak to vypadá, že podle internetů je správnej způsob "od stěny", a to kvůli minimalizaci zoologický na stěně za držákem.

 

https://bydleni.instory.cz/1899-vesite-toaletni-papir-ke-zdi-nebo-ven-jenom-jeden-zpusob-je-spravny.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapec byl po SZ opravdu drzý .... Myslím, že tady už inzerovat nebude.

Víš Berte, vyloučit dlouholetého člena jen proto že má jiný názor  ...  a ani to nevysvětlit  ... to je opravdové hrdinství schované za anonymním nickem   .... píši já ... nesmyslně vyloučený člen ....dříve Subaru3958

 

 

podotýkám že pravidlo že pod inzerát může psát jen jeho autor jsem neporušil ... a jestli se tě dotkl moje odpověď na SZ tak to je na Chocholouška 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš Berte, vyloučit dlouholetého člena jen proto že má jiný názor  ...  a ani to nevysvětlit  ... to je opravdové hrdinství schované za anonymním nickem   .... píši já ... nesmyslně vyloučený člen ....dříve Subaru3958

 

 

podotýkám že pravidlo že pod inzerát může psát jen jeho autor jsem neporušil ... a jestli se tě dotkl moje odpověď na SZ tak to je na Chocholouška 

sem s tebou ..... dej mu co pro to

 

hele porušil si spoustu pravidel .....

 

1. prodávals za víc nežs  koupil .... to se vole nedělá

2. chronotecha je červenej hadr na bejka

3. prim je červenej hadr na bejka

 

moh bys ty svoje průsery dodělat ještě tím, že mu napíšeš, že má na pramici děravý plachty ..... to bys ho zabil ....... a moh by ses zase registrovat jako subaru 123

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Uživatele Subaru, nyní omega-tag, jsem vyrazil za drzost. Nikoli za Chronotechnu. Nikdo mi nebude, ani v okamžiku sporu po SZ, psát: Bertíku, už to nebumbej ...

Tak ses vozral no, taky nechapu ty moralisticke kecy porad :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...