Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Smutne, je istota ze to bola cielena akcia?... nemohlo to suvisiet napr s travenim hlodvcov?

Pochybujem, mAra podla fotiek nebyva v meste (resp jeho psi nie) a inde ako v meste som sa s plosnym travenim hlodavcov moc nestretol. Ludi co z pleziru travia psy je bohuzial vsade dost. Je to uchylka ako pyromania. Specialne velkych psov, to su pre nich asi trofeje alebo co. bohuzial som uz mal tu cest, susedovi z ulice pred rokmi takto zlikvidovali NO. Na otravenie psa staci ibuprofen, ciste kakao, nemrznuca zmes alebo stara brzdova kvapalina btw.. ani sa magor nemusi trapit s jedom na krysy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě nevim, jestli někde něco náhodou nesežral, ale fakt si to nemyslím. Ven chodil jen s dozorem, jinak na zahradě - poslední barák ve vesnici.

Můj názor je ten (čistě subjektivní, ničím nepodložený) že lidi ve vesnici viděli před barákem čtyři velmi drahá auta... K tomu motorku. Otec se s nikým z vesnice moc nebaví, podle mě to nemohlo být osobní.

Já si opravdu myslím, že to byla "jen" závist...

Což je hrozné...

Edit: a díky všem za slova podpory. Je to fakt hrozně smutné a těžké.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maro, vím co to je, takže máš má slova podpory.

Co ti mohu poradit, na procházku už chodím pouze se psem s košíkem, větší jistota. A to jsem ho měl výchovného tak, že si od cizího nevzal ani piškot (bohužel stačila pachova stopa po harajici fene a jed na hlodavce :-(). Přírodu výcvikem neochcijes.

Držte se.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze jemu chodi po rozume to iste.. vyzera pekne nasrato :D nieco v style: kam si mam dat kua nohy? to je pan toto.. na hodinky dava majetok a stolik si kupi v IKEA.. jebem taku rodinu, mal som ist radsej strazit kovosrot, to si obcas aj kusnem a este m aj pochvalia.

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsme museli uspat naseho 8 leteho bloodhounda. Pred 14 dnama zacal min zrat a pred par dny se mu zvetsilo a ztvrdlo bricho. Rano s nim byla zena u doktora - nador jak kopacak.

 

Tak si odpoledne polital po zahrade, vyhnal sousedovu kocku, u plotu vystrasil nejakyho ratlika a pak u trampoliny pockal na doktora. Zvladnul to jak frajer, narozdil od nas se zenou a deti...

post-30407-0-18729200-1566586472_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...