Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ty woe to je síla. Nátlak bulváru je neskutečnej ... budiž ji země lehká. Neříkám, že mi byla nějak sympatická, ale tohle je hrozná tragédie až z toho mrazí, Petr Sepéši odešel taky 29. a taky na železnici ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to traga, o tom zadna, ale bulvar ji uz leta zivil. I ty prizivniky kolem ni. Nebylo to zadne pronasledovani nebohe obeti. Volali mu sami a pak se tvarili, jak je to desne obtezuje, coz byla soucast role. Tyhle symbioticke vztahy celebrita-bulvar jsou normalni, ta blondata, co mela nejake decko s nejakym fusatym, jmena jsem zapomnel, mela s bleskem taky dohodu za tricet mesicne. Bulvar je zumpa, ale Iveta by bez bulvaru nemela ani na slanou vodu. Zpivanim si moc vydelavat neslo. Takze bych to videl na klasickou kombinaci prasku, deprese, alkoholu a narusene osobnosti. Ale to jen tak, z pohledu vzdaleneho pozorovatele bez zarucenych zakulisnich informaci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to traga, o tom zadna, ale bulvar ji uz leta zivil. I ty prizivniky kolem ni. Nebylo to zadne pronasledovani nebohe obeti. Volali mu sami a pak se tvarili, jak je to desne obtezuje, coz byla soucast role. Tyhle symbioticke vztahy celebrita-bulvar jsou normalni, ta blondata, co mela nejake decko s nejakym fusatym, jmena jsem zapomnel, mela s bleskem taky dohodu za tricet mesicne. Bulvar je zumpa, ale Iveta by bez bulvaru nemela ani na slanou vodu. Zpivanim si moc vydelavat neslo. Takze bych to videl na klasickou kombinaci prasku, deprese, alkoholu a narusene osobnosti. Ale to jen tak, z pohledu vzdaleneho pozorovatele bez zarucenych zakulisnich informaci. 

+1000 ... a se zaručenými zákulisními informacemi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě teda překvapila, že to zvládala docela dlouho. Měl jsem pár známých, kteří spojení deprese/alkohol/drogy neustály mnohem dřív a to neměli v patách "novináře". Většinou tak do roka, co začali hodně chlastat, si vzali provaz a v nejbližším remízku to skončili. Momentálně si jich vybavuju pět. Možná proto se taky tomu našemu městečku na valachoch říká Věšákov.

Upraveno uživatelem Ondoni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to traga, o tom zadna, ale bulvar ji uz leta zivil. I ty prizivniky kolem ni. Nebylo to zadne pronasledovani nebohe obeti. Volali mu sami a pak se tvarili, jak je to desne obtezuje, coz byla soucast role...

 

 

Souhlas. IB byla 30 let profesionální popovou zpěvačkou a jako taková musela mít proti bulváru

hroší kůži. Ale kombinace chlast + prášky + Rychtář ....

Pánové, tohle jsou teda řeči, to by se jeden pos.al. Ta holka byla úplně v řiti, samozřejmě si za to mohla z valné části sama a nebylo jí moc pomoci, bohužel většinu lidí, co to s ní mysleli dobře od sebe odehnala a lepili se na ní samý vychcánci a nýmandi, ale ta bulvární štvanice, před kterou se neměla kam schovat, ta jí dorazila. Už dlouho jsem čekal, že to dotáhne na psychiatrii, protože balancovala na hraně kolapsu, ale tohle mě tedy dost zaskočilo a musím říct, že i zasáhlo... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...