Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, moco napsal:

Můžete mi doporučit dobrou svítilnu na silniční kolo? Ale podmínka je kompatibilní držák s mými řídítky 🙂

Koukal jsem samozřejmě na Fenix, ale ty držáky nevypadají, že by pasovaly. 

 

 

Hele, když vidím ty řídítka, mám na Canyonu taky monolit představec + řídítka, zespod představce jsou dvě díry se závitem, máš je tam taky, a pokud ano, máš tušení k čemu jsou? :) Ano, jsem lama, vim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky Gaciron, V9S jak kolega, supr světlo :)
Pořídil jsem teď na druhý kolo i Gaciron výkonný blikačky a taky super.

Bral sem to na tom ledexpertu protože se mi nechtělo čekat, ale jinak klíďo objednej z Ali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PawTo právě nebude ono, mám tam díry za sebou a ne vedle sebe :( ale řídítka jsou už víceméně kulatý profil, takže světlo od Fénixu vozím bez problémů. Zítra to kdyžtak blejsknu, asi to bude nějaká Canyon vychytávka.

 

ed. tak jo, nakonec to je na Garmin nebo Quadlock 

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, Sony světlá nejsou...:D


Já teda Afrihi chapu, co muzu mam japonsky (ted zrovna i dost americky a cesky). Cine a Alze se vyhybam jak to jde...ale obcas to nejde a obcas jsou to takovy prkotiny ze nemam silu to resit :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Tom4 napsal:

@PawTo právě nebude ono, mám tam díry za sebou a ne vedle sebe :( ale řídítka jsou už víceméně kulatý profil, takže světlo od Fénixu vozím bez problémů. Zítra to kdyžtak blejsknu, asi to bude nějaká Canyon vychytávka.

 

ed. tak jo, nakonec to je na Garmin nebo Quadlock 

Takže seš lama 🙂

Jdou tam přidělat jen komponenty, které mají "spolupráci" s Canyon, ale možná existují nějaké aftermarket držáky, ale laborovat s tím, aby pasovaly zase na tu svítilnu....

Svítilna lze přidělat zespodu na držák Garmin, ale držák Garmin nepotřebuji

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Happy88 napsal:


emoji28.png
Já teda Afrihi chapu, co muzu mam japonsky (ted zrovna i dost americky a cesky). Cine a Alze se vyhybam jak to jde...ale obcas to nejde a obcas jsou to takovy prkotiny ze nemam silu to resit :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Vždycky je alternativa 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GACIRON-Vím že cena na Ali je mnohem nižší  ,ale jen pro zvážení  a ne že bych tady chtěl nějak velebit český prodejce gacironu,ale mně se po měsíci na světle uvolnil (utrhl) usb konektor a nešlo nabíjet .Údajně byla vina na mé straně, prý hrubé  zacházení!?!?.Přesto obratem vyřešeno zasláním světla nového.Tak jen nevím, jak by tuhle lapálii řešili na Ali, a hlavně jak by to dlouho trvalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, moco napsal:

Takže seš lama 🙂

Jsem. :D Ale jen proto, že jsem se ptal místo abych to napochodoval prozkoumat. 

Dneska jsem měnil semislicky za něco se zimním vzorkem (neskutečný co ten plášť vydržel a nula defektů, vozím duše, perfekt)

20210113_175427_copy_1008x1344.thumb.jpg.a098ffaa43eb90302b34096551677d6e.jpg

mno a zespod řídítek je rovnou qr kód . . . potud jsem lama . . . :D

20210113_175307_copy_1008x756.thumb.jpg.1f4f5c461a74cde66a30ee867a738f23.jpg

protože ten qr kód slouží jen pro přenos čísla pod ním do textu, nevede na web, nic takového . . . a strejda Google na to co? 

Strejda Google na to nic :D

454896169_Screenshot_20210113-175036_SamsungInternet.jpg.2a444cdee1be6e2c0333da498250dc59.jpg

Quadlock mám na řídítka, Fénix i druhej Meteor (Vortex) (mimochodem taky vyborný světlo) drží na řídítkách / představci tak tam dám bidon na léto a budu za exota a vyřešeno  :D

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Tom4 napsal:

Jsem. :D Ale jen proto, že jsem se ptal místo abych to napochodoval prozkoumat. 

Dneska jsem měnil semislicky za něco se zimním vzorkem (neskutečný co ten plášť vydržel a nula defektů, vozím duše, perfekt)

 

mno a zespod řídítek je rovnou qr kód . . . potud jsem lama . . protože ten qr kód slouží jen pro přenos čísla pod ním do textu, nevede na web, nic takového . . . a strejda Google na to co? 

Strejda Google na to nic :D

 

Quadlock mám na řídítka, Fénix i druhej Meteor (Vortex) (mimochodem taky vyborný světlo) drží na řídítkách / představci tak tam dám bidon na léto a budu za exota a vyřešeno  :D

QR kod je na důležitých komponentech (ram, sedlovka, řídítka) a je to sériové číslo, které poslouží např. pro vložení "garáže" na Canyon.com u svého profilu...máš potom lehčí hledání komponentů ke kolu. 

Ty máš Grand Canyon? Zase mě honí mlsná na MTB na zimní špinavé ježdění, když to na silnici není. 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, hned si to zagarážuju :)

Tohle je Pathlite 8.0 na hliníkovém rámu, na gravel jsem tlustej, takže klasicky krosový kolo s odpruženou vidlicí a rovnýma řídítkama. Spokojenost veliká. Jako MTB mám Epica od Spešlu, ale Grand Canyon byl druhá volba, rozhodla jen dostupnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí se mi Grand Canyon 8, bylo by to sekundární kolo do "bordelu", když počasí nepřeje silničce. 

Má někdo lepší nápad do 40kKč?

 

s1600_photo_45353.jpg

Snímek obrazovky 2021-01-13 v 18.56.20.png

Snímek obrazovky 2021-01-13 v 18.55.52.png

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...