Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jelikož to jsou mé první pořádné skialpy, tak spokojený jsem 🙂 V tomhle ti asi nepomůžu, nemám zkušenosti s jinými, jsou lehoučké a při sjezdu v prašanu mám rohlík na tváři 🙂 Řekl bych, že to jsou univerzální lyže. Můžeme to dokončit vedle ve "ski" vlákně 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem si jako mladej cucák dal na svůj Nissan 200SX svítící ventilky, to byla paráda. Těchto svítících světýlek do výpletu se prodává hafo, jako na temné okresce mezi vesnicemi to vidět jde, ale ve světlech města se to ztrácí.  A mimo město je imho mnohem, mnohem důležitější být vidět zepředu a zezadu než z boku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Tom4, tohle je dobrý jen do města. Já pro tyhle účely koupil z Lidlu něco jako tohle:

https://www.kolokram.cz/reflexni-trubicky-profil-do-vypletu-p215667/?vid=38393&utm_source=Google nákupy&utm_medium=ppc&utm_campaign=Reflexní trubiÄky PROFIL do výpletu žluté&gclid=Cj0KCQiArvX_BRCyARIsAKsnTxMHoT_hc6FsbkDuWrcmC-zjXCcwobwHPMgUszUeLF1lMdWywUCBDOMaAv_FEALw_wcB

Právě pro podzimní/zimní ježdění po Praze za tmy, kdy se mi několikrát stalo, že mě auto málem z boku přehlídlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou zlomený, ale pořád stejně jak v říjnu. Nějak to nesrůstá i když pořád říkám, táhni a srůstej.
Ty jo, jsme tu samej lazar.... Ti to asi budou muset nejak fixnout, to bude na dyl... Me uz to od vcera trochu splasklo, mazu konopim a zalejvam Plzni...4f632ca5aa452b8373bbe26d9bcb67c5.jpg

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lazaretum cyklomagicum vlákno 
Každopádně brzké uzdravení všem domláceným!
Budou ti to nakonec drátovat, Ondro nebo další čekání zda to sroste?

Budeš se divit, ale poslali mě na rehabky. Tam byli docela překvapení, že co tam jako se zlomeným klíčkem dělám. Na zítra mám domluvený zrevidování celé léčby u jinýho chirurga, kterej nemá se Šternberským špitálem nic společnýho. Tak uvidím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi doporučit dobrou svítilnu na silniční kolo? Ale podmínka je kompatibilní držák s mými řídítky 🙂

Koukal jsem samozřejmě na Fenix, ale ty držáky nevypadají, že by pasovaly. 

 

_Canyon_CEP_H31_Cockpit_black_3.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...