Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Už někoho reálně stavěli na kole bez roušky v katastru jeho obce? Jde mi o to jak se cajti stavějí reálně k bodu 3.x https://www.vlada.cz/cz/epidemie-koronaviru/dulezite-informace/nouzovy-stav-a-mimoradna-opatreni-_-co-aktualne-plati-180234/#ochrana_dychacich_cest_nove

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, kral083 napsal:

Já se včera vracel přes celou Prahu z práce, policistů sem potkal několik, včetně zástupců Městapa a nikdo nic neříkal. 

Takže buď sou ještě tolerantní nebo opravdu informování, že respirátory mít nemusíme.

Takže jsi neměl na obličeji nic? Chapu to spravne?

Ja mam naplanovany cyklookruh po nasem katastru obce cca 6,8km, ale v jednom miste je krizovatka do jineho okresu a stoji tam cajti a je to jeste v obci. Takze v kazdem okruhu kolem nich budu muset projet. Predpokladam, ze poprve me zastavi a pak uz to snad bude v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už někoho reálně stavěli na kole bez roušky v katastru jeho obce? Jde mi o to jak se cajti stavějí reálně k bodu 3.x https://www.vlada.cz/cz/epidemie-koronaviru/dulezite-informace/nouzovy-stav-a-mimoradna-opatreni-_-co-aktualne-plati-180234/#ochrana_dychacich_cest_nove

Dnes prubnu. Jsme obšancovaní z obou stran, kolem jedněch pojedu jak vyjedu a kolem druhejch se budu vracet. Do toho ještě přejedu hranici okresu a kraje na dalším místě. Mám naplánováno 60-70 km, tak si myslím že mě někdo určitě stopne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Beet napsal:

Takže jsi neměl na obličeji nic? Chapu to spravne?

Ja mam naplanovany cyklookruh po nasem katastru obce cca 6,8km, ale v jednom miste je krizovatka do jineho okresu a stoji tam cajti a je to jeste v obci. Takze v kazdem okruhu kolem nich budu muset projet. Predpokladam, ze poprve me zastavi a pak uz to snad bude v pohode.

Přesně tak. Neměl jsem nic (díky Jarretovi za nasměrování na patřičné vládní nařízení)Teda respirátor jsem měl v bundě, protože jsem ještě potřeboval na poštu a stejně tak při pohybu po budově je nutný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...